28.10.2011

COMAND APS

Comand APS (Mercedes-Benz)Система управління COMAND Cockpit Management дозволяє керувати всіма аудіо-, телематичними та телекомунікаційними функціями за допомогою єдиного пульту управління та дисплея на автомобілях Mercedes-Benz.

Останнє слово в інтеграції функцій та зручності використання: система COMAND пропонує використовувати єдиний інтерфейс для управління різноманітними функціями на кольоровому дисплеї з хорошою оглядовістю. Усі встановлення та налаштування можна легко здійснювати через просте та інтуїтивно зрозуміле меню. В залежності від встановленого на вашому автомобілі обладнання, ви можете керувати радіоприймачем, CD-чейнджером або DVD-проигравачем, телевізійним тюнером або мобільним телефоном, а також навігаційною системою (APS).

В основі системи управління лежить 32-бітний мікропроцесор, який здійснює управління системою та виконує різноманітні функції. Вибір функцій може здійснюватися як водієм, так і пасажиром на передньому сидінні за допомогою кнопок, розташованих з обох боків кольорового дисплея.

Основними функціями можна керувати також за допомогою кнопок, розташованих на рульовому колесі. Таким чином, ви можете змінювати гучність акустичної системи, приймати вхідні дзвінки, завершувати сеанс зв'язку, продивлятися телефонну книгу, вибирати станції радіоприймання чи керувати CD- або DVD-програвачем.
Для того, щоб водій міг постійно сприймати всю інформацію, пов'язану з роботою системи управління, повідомлення виводяться одночасно як на дисплей системи COMAND, так і на центральний дисплей комбінації приладів.

Переваги:

  • Використання всіх основних функцій інформації та комунікації через загальний дисплей
  • Зрозумілий, дружній дизайн
  • Зв'язок із багатофункціональним рульовим колесом і багатофункціональним дисплеєм
Читайте також:
Mitsubishi Motors Corporation представила аудіосистему Smartphone Link Display
12.03.2015
Mitsubishi Motors Corporation представила аудіосистему Smartphone Link Display
28.10.2011
Обдув області шиї
28.10.2011
Датчик дощу
28.10.2011
DISTRONIC [відео]
28.10.2011
DISTRONIC PLUS [відео]
28.10.2011
Parktronic [відео]
28.10.2011
Багатофункціональне рульове колесо
28.10.2011
Head-Up Display
28.10.2011
iDrive
більше новин »
Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта