28.10.2011

ActiveHybrid [BMW] [відео]

BMW ActiveHybride

Технологія ActiveHybrid  об'єднує за допомогою активної дворежимної КПП двигун внутрішнього згоряння з двома потужними електромоторами.

Завдяки інтеграції обох електродвигунів у активну трансмісію Two Mode реалізуються два режима роботи: 
- перший режим призначений для рушання з динамічним набором потужності та для руху з низькими швидкостями
- другий режим оптимізований для руху з високою швидкістю. 
Таким чином, завдяки технології BMW ActiveHybrid досягається виграш в ефективності у всіх діапазонах навантажень та швидкостей.

Обидва електромотори можуть при цьому використовуватися як для прискорення, так і для вироблення електрики: за гальмування чи відпускання педалі акселератора кінетична енергія перетворюється в електричну та накопичується у високоефективному акумуляторі. В залежності від ситуації руху один чи обидва електродвигуни виконують функцію генератора (цей процес називається "рекуперація енергії").

Технологія BMW ActiveHybrid дозволяє рухатися як на одній електротязі, так і за допомогою двигуна внутрішнього згоряння чи за допомогою комбінації обох видів приводу.

Режим роботи системи приводу відображається на комбінації приладів і контрольному дисплеї за допомогою спеціальних індикаторів, які відповідають особливостям моделі.

Під тахометром відображаються ступінь зарядження високоефективного акумулятора та поточний режим роботи. Індикація споживаної за руху на електричній тязі потужності дозволяє керувати автомобілем так, щоб залишатися в електричному режимі. За необхідності дані про поточний потік енергії можуть виводитися на контрольний дисплей.

 

Читайте також:
21.11.2012
Високотемпературний акумулятор
28.10.2011
Напівгібрид (Mild Hybrid)
28.10.2011
Паралельний гібрид
Послідовний гібрид
28.10.2011
Послідовний гібрид
28.10.2011
Рекуперація енергії
28.10.2011
Мікрогібрид
28.10.2011
Електромотор
28.10.2011
Електромотор синхронний
28.10.2011
Електромотор асинхронний
більше новин »
Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта