28.10.2011

Центральний замок

Центральный замокЦентральний замок - це система автоматичного замикання і відмикання всіх дверей по сигналу власника автомобіля.

Для реалізації такої функції всі замки дверей автомобіля, кришки багажника і лючка паливного бака оснащуються контактами і виконавчими елементами, які перемикають замок в потрібне положення. Найчастіше для цього використовують електромотори.

Деякі виробники дорогих автомобілів вважають дзижчання електромотора неприйнятним звуком і оснащують замикаючі замки виконавчими механізмами, які перемикаються від підведеного до них вакууму. Такий варіант центрального замка оснащується додатково пневмонасосом.

Центральний замок може бути з передавачем і без нього. У першому випадку замикання і відмикання автомобіля здійснюється за допомогою кнопок на ключі.
Якщо передавач (дистанційний пульт) відсутній, то центральний замок спрацьовує від контакту в дверях. В цьому випадку достатньо повернути ключ у замку водія або багажника, електроніка визначає це за станом контакту в замку і дає сигнал на замикання решти замків.

Управляти центральним замком можна також і в салоні автомобіля. Для цього достатньо замкнути автомобіль зсередини за допомогою кнопки або ручки дверей.

Деякі виробники додатково оснащують центральний замок комфортною функцією запирання дверей після розпізнавання початку руху автомобіля (> 10 км/год). Це забезпечує додатковий захист пасажирам і водієві автомобіля від нападу ззовні під час короткочасної зупинки автомобіля, наприклад на світлофорі.

Читайте також:
Mitsubishi Motors Corporation представила аудіосистему Smartphone Link Display
12.03.2015
Mitsubishi Motors Corporation представила аудіосистему Smartphone Link Display
28.10.2011
Обдув області шиї
28.10.2011
Датчик дощу
28.10.2011
DISTRONIC [відео]
28.10.2011
DISTRONIC PLUS [відео]
28.10.2011
Parktronic [відео]
28.10.2011
Багатофункціональне рульове колесо
28.10.2011
Head-Up Display
28.10.2011
iDrive
більше новин »
Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта