28.10.2011

Bosch

BoschГрупа компаній Bosch є провідним міжнародним постачальником технологій та послуг. Обсяг продажів корпорації, штат якої налічує близько 280 000 співробітників, зайнятих в таких галузях, як виробництво автомобільних компонентів і постачання промислових технологій, виробництво споживчих товарів і будівельних технологій, склав в 2008 фінансовому році 45,1 мільярдів євро.

До складу групи Bosch входять Robert Bosch GmbH і більше 300 дочірніх компаній і регіональних представництв більш ніж в 60 країнах світу. З урахуванням партнерів Групи в галузі продажів і послуг, компанія Bosch присутня приблизно в 150 країнах. Ця глобальна мережа, що займається розробками, виробництвом і реалізацією продукції, формує основу для подальшого зростання. Щорічно компанія Bosch виділяє більше 3,5 мільярдів євро або 8% від надходжень на НДДКР, а також подає заявки на більш ніж 3 000 патентів по всьому світу. Всі продукти і послуги Bosch призначені для підвищення якості життя за рахунок впровадження інноваційних і корисних рішень.

Компанія була заснована Робертом Бошем (1861-1942) у 1886 в Штутгарті як «Майстерня точної механіки і електротехніки». Особлива засновницька структура Групи компаній Bosch гарантує її фінансову незалежність і свободу підприємництва. Вона дозволяє компанії планувати свою діяльність на довгострокову перспективу і здійснювати значні інвестиції, що забезпечують її майбутнє. 92% акцій Robert Bosch GmbH належать благодійному фонду Robert Bosch Stiftung. Підприємницька діяльність здійснюється компанією Robert Bosch Industrietreuhand KG, якій належить більшість голосуючих акцій компанії. Решта акцій належать родині Бош і компанії Robert Bosch GmbH

Додаткова інформація на www.bosch.com.

Читайте також:
28.10.2011
ZF
28.10.2011
GM
28.10.2011
Spyker
28.10.2011
Brembo
  
більше новин »
Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта