28.10.2011

Турбокомпресор із змінною геометрією [відео]

Принцип роботи турбокомпресора із змінною геометрією полягає у зміні перерізу на вході колеса турбіни з метою оптимізувати потужність турбіни для заданого навантаження. При низьких обертах двигуна і маленькому потоці газу турбокомпресор зменшує переріз, збільшуючи таким чином швидкість руху відпрацьованих газів між напрямними елементами. В результаті оберти турбіни зростають і тиск наддуву збільшується. На повній швидкості роботи двигуна і при високому рівні газового потоку турбокомпресор розсуває направляючі елементи, захищаючи себе від перевищення обертів і підтримуючи тиск наддуву на рівні, що необхідний двигуну. Зміна площі перерізу (відстані між направляючими елементами) може керуватися безпосередньо тиском компресора за допомогою приводу або системою управління двигуном за допомогою вакуумного приводу або крокового електромотора. 

Переваги

Двигун, укомплектований турбокомпресором із змінною геометрією, має кращий відгук, виробляє більшу потужність і обертальний момент, споживає менше палива і забезпечує зниження шкідливих викидів у порівнянні з двигуном, що пов'язаний з турбокомпресором традиційним перепускним каналом для регулювання тиску наддува. Завдяки короткому часу відгуку та плавному прискоренню поліпшується керованість машиною і термін її служби. У порівнянні з класичним турбокомпресором, турбокомпресор із змінною геометрією є більш ефективним в більш широкому діапазоні обертів двигуна і має такі основні переваги:

  • Більш висока потужність: при певній швидкості двигуна і для заданого тиску наддуву, турбіни із змінною геометрією забезпечують більшу різницю тисків і знижують температуру газів на виході з двигуна.
  • Більший обертальний момент: при низьких обертах двигуна, турбіни із змінною геометрією забезпечують підвищений тиск наддуву повітря.
  • Економія палива і зниження викиду шкідливих речовин в атмосферу: контрольовані безпосередньо системою управління двигуном, турбокомпресори із змінною геометрією оптимізують згоряння за рахунок більшої кількості повітря в камері згоряння.
Читайте також:
09.10.2013
Двигун Аткінсона
Двигатель Audi 2,5 TFSI победитель в номинации „International Engine of the Year” 2013 года
07.06.2013
Двигатель Audi 2,5 TFSI победитель в номинации „International Engine of the Year” 2013 года
Downsizing
20.11.2012
Downsizing
Пряме впорскування в бензиновому двигуні [відео]
02.10.2012
Пряме впорскування в бензиновому двигуні [відео]
Twin-Scroll
26.04.2012
Twin-Scroll
e-HDI
15.04.2012
e-HDI
HDі
14.04.2012
HDі
Адаптивна педаль акселератора
28.10.2011
Адаптивна педаль акселератора
Холодний пуск двигуна
28.10.2011
Холодний пуск двигуна
більше новин »
Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта