28.10.2011

Рівень гальмівної рідини

Бачок тормозной жидкости с отметками МИНИМУМ и МАКСИМУМ

Бачок для гальмівної рідини, як правило, знаходиться під капотом двигуна в задній лівій частині (по ходу руху автомобіля), практично перед лобовим склом на стороні водія.

Головне завдання бачка - зберігання гальмівної рідини для роботи гальмівної системи і запобігати потраплянню повітря в гальмівну систему.

Гальмівна рідина розширюється при нагріванні і зменшується в обсязі при охолодженні. Через це її рівень в бачку може коливатися. Щоб забезпечити працездатність гальмівної системи при будь-яких умови необхідно стежити за рівнем гальмівної рідини в бачку - він повинен обов'язково бути між позначками MIN і MAX

Утечка тормозной жидкости из одного контура и работа поплавкового сигнализатора

Якщо гальмівний контур має витік, то кожне натискання на педаль гальма призводить до перекачування гальмівної рідини з бачка в гідравлічний контур гальмівної системи та зменшення рівня рідини в бачку.

Завдяки розділовій стінці рідина витікає тільки з однієї камери, а другий, справний, контур продовжує працювати в нормальному режимі.
Разом з рівнем опускається і поплавок. Коли рівень доходить до мінімуму, контакт замикається і в комбінації приладів загоряється контрольна лампочка гальмівної системи.

 

Зверніть увагу: в процесі зношування гальмівних колодок поршні, які їх натискають, висуваються з гальмівних механізмів і місце, що звільнилося заповнює гальмівна рідина. Через це рівень гальмівний рідини знижується. Це не є несправністю, але вимагає уважного огляду стану гальмівної системи і подальшого догляду.

 

Читайте також:
Bosch удосконалила вакуумний насос
03.03.2015
Bosch удосконалила вакуумний насос
Система экстренного торможения на грузовиках Volvo. Как остановить сорокатонный «поезд»?
10.05.2014
Система экстренного торможения на грузовиках Volvo. Как остановить сорокатонный «поезд»?
Вакуумний підсилювач
15.12.2012
Вакуумний підсилювач
10.11.2012
Дискові гальма [відео]
28.10.2011
Керамічний гальмівний диск
28.10.2011
Гальмівний шлях
28.10.2011
Вакуумний підсилювач із двома камерами
28.10.2011
Стоянкові гальма
=> гідравлічна гальмівна система
28.10.2011
=> гідравлічна гальмівна система
більше новин »
Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта