28.10.2011

GTI

GTI - зарегистрированный логотип концерна VolkswagenСкорочення GTI стало з 1976 року назвою цілого покоління: 1976 став роком, коли з'явився перший Golf GTI. 
Golf GTI спочатку мав потужність 110, а потім 112 к. с. за ваги автомобіля 810 кг та забезпечував своєму власникові спортивні звички, які у той час були відсутніми в тому класі, який пізніше отримав назву Golf-клас. 
GTI розшифровується як Gran Turismo Injection (а також: Grand Touring Injection або Grand Tourisme Injection) та використовується з початку 1970-х років фірмою Volkswagen для моделей із особливо сильним двигуном (Golf, Polo та Lupo).

GTI є зареєстрованою в Німеччині та Америці маркою концерну Volkswagen. Незважаючи на це, були і все ще є моделі інших виробників, які також мають у позначенні моделі індекс GTI, у цьому випадку вони продаються на німецькому ринку під дещо зміненим ім'ям.

Читайте також:
28.10.2011
AMG
28.10.2011
OPC
 
більше новин »
Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта