28.04.2009

7G-TRONIC

Вся інформація про: Mercedes-Benz

7G-TRONIC

7G-TRONIC – це назва 7-ступеневої планетарної автоматичної коробки переключення передач на автомобілях Mercedes-Benz.

Автоматична гідромеханічна коробка передач 7G-TRONIC має сім передач переднього ходу та дві – заднього. Велика кількість передач переднього ходу дозволяє отримати широкий ряд передавальних чисел і плавний перехід від передачі до передачі. В залежності від ситуації на дорозі це забезпечує швидкий відгук на дію водія педаллю газу, хорошу паливну економічність, швидкий розгін, можливість здійснення різких маневрів, роботу двигуна на маленьких обертах і низький рівень шуму. Блокування гідротрансформатора можливе вже з 1-ої передачі, що також сприяє зниженню витрати палива, а складний алгоритм "ковзного" вибору передач за переключення "донизу" із можливістю пропускання сходинок забезпечує автомобілю чудову динаміку в режимі максимального прискорення (kick-down).  У порівнянні з п'ятиступеневою автоматичною коробкою передач семиступенева забезпечує зниження витрати палива, плавність переключення передач і підвищення їздового комфорту. В залежності від моделі та версії автомобіля загальна витрата палива (за NEDC) знижується не менше ніж на 0,6 л/100 км, що відповідає приблизно 5-відсотковій економії. За повсякденної експлуатації економія може досягати одного літру на 100 км. Завдяки зменшенню часу переключення передач на 0,2 с, забезпечується безрозривність передачі обертального моменту. Плавне переключення передач і низький рівень шумності агрегату зумовлюють високий рівень їздового комфорту в цілому. Застосування семиступеневої коробки передач дозволило на 0,3 секунди скоротити розгін автомобіля з місця до 100 км/год, що робить управління автомобілем більш емоційним і захоплюючим. Окрім того, версії автомобілів із коробкою передач 7G-TRONIC витрачають на цілих 2,1 секунди менше за розгону з 60 до 120 км/год, роблячи маневри значно безпечнішими.

 

 
Читайте також:
7G-DCT
22.12.2012
7G-DCT
Механічна КПП [відео]
28.11.2012
Механічна КПП [відео]
Multitronic®
01.11.2012
Multitronic®
Роботизована КПП
31.10.2012
Роботизована КПП
Автоматична КПП [відео]
03.10.2012
Автоматична КПП [відео]
DSG [відео]
01.10.2012
DSG [відео]
CVT-варіатор
26.09.2012
CVT-варіатор
Tiptronic
28.10.2010
Tiptronic
V-MATIC (Honda)
28.10.2010
V-MATIC (Honda)
більше новин »

Гідротрансформатор

Гідротрансформатор

Гідротрансформатор використовується в автоматичній КПП для з'єднання колінчастого валу двигуна із вхідним валом КПП

Варіатор: в чому він виграє у механіки і автомата?

Варіатор: в чому він виграє у механіки і автомата?

 Як правило, механічна коробка легкового автомобіля має п'ять швидкостей, автоматична – до вісьмох, а варіатор – нескінченну множину. Отже, що ж це таке – варіатор, і в чому його перевага перед механікою і автоматом? 

22 питання про коробку-автомат

22 питання про коробку-автомат

Якщо в вас автомобіль з автоматичною коробкою передач, то Вам обов'язково потрібно ознайомитися з відповідями на 22 питання про коробку-автомат розглянутими у цій статті

Зимові шини: питання та відповіді

Зимові шини: питання та відповіді

Взимку на літніх шинах далеко не заїдеш, а всесезонні шини - це всього лише компроміс. Правильне рішення лише одне - автомобіль повинен бути "взутим" у зимові шини, незалежно від його класу, типу й ціни.

Все про шини

Все про шини

Шини проектуються таким чином, щоб бути максимально безпечними навіть у екстремальній ситуації. Щоб вони завжди надійно виконували свою роботу потрібно вміти правильно вибирати та слідкувати за шинами. Знання особливостей шин стане запорукою спокою за кермом.

=> що таке КПП?

=> що таке КПП?

КПП - коробка переключення передач в автомобілі - це редуктор, котрий адаптує та передає оберти двигуна до коліс. Вона необхідна, щоб ефективно використовувати обмежений діапазон обертів двигуна на будь-якій швидкості автомобіля

Мінімальний розмір протектора

Мінімальний розмір протектора

По всій Європі мінімальна глибина протектора для літніх та зимових шин складає 1,6 мм.

Автоматична коробка передач: переваги та недоліки

Автоматична коробка передач: переваги та недоліки

Хоча надійність автоматичних коробок передач і стала набагато вищою, серед агрегатів автомобіля вони залишаються найбільш вразливими.

CVT-варіатор

CVT-варіатор

Безступенева автоматична коробка передач забезпечує чудовий рівень комфорту, ходових якостей і паливної економічності

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта