28.10.2011

Динамічне ортопедичне сидіння

ортопедическое сиденье с динамической регулировкойЗручне положення на сидінні сприятливо позначається на стані водія. Динамічне ортопедичне сидіння для водія і переднього пасажира (опціонально в комбінації з електричним регулюванням і пам'яттю) відповідають суворим вимогам медицини. Зняття навантаження з водія забезпечує динамічна адаптація бокової підтримки до актуального стилю водіння. Тиск повітря в лівій і правій подушках за активної динамічної функції управляється електропневматикою. Це залежить від моментального положення рульового колеса, поперечного прискорення і швидкості руху автомобіля. Так система, наприклад, при проходженні лівого повороту більше накачує повітряну камеру в правій стороні спинки, щоб створити кращу бічну підтримку. При цьому водій і передній пасажир можуть вибирати між двома режимами динамічної підтримки. Після відключення динамічної функції в подушках автоматично встановлюється попередньо встановлений тиск.

Особливо комфортною є функція масажу динамічної ортопедичної спинки, яка слугує одночасно для зміцнення м'язів спини.

У спинці розташовані повітряні подушки в зоні попереку і плечей, а також бокові подушки. Після натискання кнопки подушки починають пульсувати. Це розслаблює м'язи. Такі сидіння можуть оснащуватися підігрівом і вентиляцією.


Переваги динамічного ортопедичного сидіння:

• покращена адаптація контурів спинки сидіння, а також жорсткості поверхні відповідно до індивідуальних потреб
• ергономічне зняття навантаження з м'язів спини
• поліпшена бічна підтримка
• просте і зрозуміле управління

Читайте також:
28.10.2011
Мультиконтурне сидіння
28.10.2011
Електричне регулювання сидіння
 
більше новин »
Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта