28.06.2009

Quattro

Вся інформація про: Audi

За матеріалами сайту: www.autoexpert.in.ua

логотип Quattro

 

 Quattro - назва системи повного приводу в автомобілях Audi.  

 

конструкция Quattro с дифференциалом TorsenУ всіх моделях Audi quattro з поздовжнім розташуванням двигуна (A4, A6, Allroad, A8) використовується одна і та ж схема трансмісії - постійний повний привід з розподілом обертального моменту між передніми і задніми колесами в пропорції 50:50. Міжосьовий диференціал підвищеного тертя Torsen реагує на різницю в зчіпних властивостях передніх і задніх колес і здатний розподіляти момент між ними в діапазоні від 25:75 до 75:25 (Audi Allroad) або до 85 (A4 - A8). Конструкція диференціала така, що він спрацьовує практично миттєво.


Перше покоління Quarrto (1981-1987) мало  передній диференціал що не блокувався. Центральний і задній диференціал - з ручним блокуванням. Диференціал Torsen з автоматичним блокуванням вперше з'явився у другому поколінні трансмісії Quattro з 1987 року. Задній диференціал спочатку мав ручне блокування з автоматичним відключенням при перевищенні швидкості 25 км / год, а з 1989 року в Audi V8 став використовуватися  диференціал з автоматичним блокуванням.

 

муфта Haldex на AudiЗ 2001 року в деяких випадках через конструктивні міркування замість диференціала TORSEN використовується муфта Haldex.

Така конструкція може перерозподіляти обертальний момент не тільки між передньою і задньою віссю, але і між задніми колесами. Працює вона під управлінням електроніки, яка стежить за прискоренням, швидкістю, кутом повороту коліс і іншими параметрами руху автомобіля.

Система Quattro постійно вдосконалюється, тепер, наприклад, пропонуються кілька режимів її роботи - «comfort», «auto» и «dynamic»,  де перший є найбільш безпечним, а останній - найбільш «драйверським».

 

Теги: quattro, будова авто, повний привід

Читайте також:
Диференціал
01.02.2015
Диференціал
Система полного привода 4MATIC в Mercedes-Benz
06.12.2013
Система полного привода 4MATIC в Mercedes-Benz
Антипробуксувальна система (ASR)
13.01.2013
Антипробуксувальна система (ASR)
Спортивний диференціал
17.11.2012
Спортивний диференціал
Symmetrical AWD
25.10.2012
Symmetrical AWD
Xdrive
23.10.2012
Xdrive
4Motion [VW]
19.10.2012
4Motion [VW]
4MATIC
15.10.2012
4MATIC
Диференціал Torsen
06.10.2012
Диференціал Torsen
більше новин »

4MATIC

4MATIC

4MATIC –  так Mercedes-Benz називає систему постійного повного приводу, яка покращує стійкість і керованість автомобіля в різних ситуаціях: на початку руху, при розгоні і проходженні поворотів, при русі по зледенілому, засніженому, мокрому дорожньому покриттю, по поганим дорогам, а також при буксируванні причепа.

Мінімальний розмір протектора

Мінімальний розмір протектора

По всій Європі мінімальна глибина протектора для літніх та зимових шин складає 1,6 мм.

Сучасні коробки передач: короткий огляд

Сучасні коробки передач: короткий огляд

Класична автоматична коробка передач складається із декількох наборів планетарних редукторів. Наприклад, у 8-ступінчастій автоматичній коробці передач компанії ZF використовуються 4 планетарних редуктора і 5 елементів перемикання (три дискових зчеплення і два дискових гальма).

Варіатор: в чому він виграє у механіки і автомата?

Варіатор: в чому він виграє у механіки і автомата?

 Як правило, механічна коробка легкового автомобіля має п'ять швидкостей, автоматична – до вісьмох, а варіатор – нескінченну множину. Отже, що ж це таке – варіатор, і в чому його перевага перед механікою і автоматом? 

4Motion [VW]

4Motion [VW]

4Motion - це офіційно зареєстрована модифікація легкових автомобілів  «Volkswagen». 

Колісна база

Колісна база

Колісна база - це відстань між центрами коліс автомобіля

Зимові шини: питання та відповіді

Зимові шини: питання та відповіді

Взимку на літніх шинах далеко не заїдеш, а всесезонні шини - це всього лише компроміс. Правильне рішення лише одне - автомобіль повинен бути "взутим" у зимові шини, незалежно від його класу, типу й ціни.

Електромотори в автомобілях: будова і тенденції розвитку

Електромотори в автомобілях: будова і тенденції розвитку

Електромобілі та гібриди роблять наше життя цікавішим, а інженерів змушують розроблювати нові конструкції та висувати нові ідеї. Autoexpert.in.ua вирішив розібратися в конструкціях електромоторів і довідатися останні тенденції в цій сфері.

Паливний насос

Паливний насос

Паливний насос у сучасних автомобілях знаходиться майже завжди в паливному баці і, як випливає із назви, качає паливо для системи впорскування двигуна.

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта