28.10.2011

DISTRONIC PLUS [відео]

Distronic Plus

Комфортна система адаптивного круїз-контролю DISTRONIC PLUS підтримує задану відстань до попутного транспорту у всьому діапазоні швидкості руху від 0 до 200 км/год.

Подальша розробка базової системи підтримання заданої швидкості руху та безпечної дистанції DISTRONIC, яка встановлюється на автомобілях Mercedes-Benz, називається DISTRONIC PLUS. Після активації даної системи важелем-перемикачем Темпомат вона здатна автоматично підтримувати задану дистанцію в попутному напрямку при русі в режимі стоп-старт, а також на автострадах з інтенсивним рухом.

 При русі в автомобільних заторах система DISTRONIC PLUS буде плавно пригальмовувати або повністю зупиняти ваш автомобіль, а потім знову розганяти його, коли дозволить дорожня обстановка. Це дуже корисна функція системи, яка звільняє водія від важкої рутинної роботи. В системі DISTRONIC PLUS об'єднані функції колишньої системи DISTRONIC з радарним датчиком дальньої дії з радарним датчиком ближньої дії, який використовується також в системі BAS PLUS. Робочий діапазон дії системи DISTRONIC PLUS охоплює зону від 20 см до 150 м, що дозволяє їй впевнено керувати автомобілем при русі з малою швидкістю і значно спрощувати працю водія за рахунок автоматизації повторюваних розгонів і гальмувань. Якщо потрібне більш різке гальмування, система попереджує про це водія так само, як це робить базова система DISTRONIC - подачею звукового сигналу і активацією попереджувальної лампи. Для подальшого зрушення з місця водієві достатньо знову натиснути важіль-перемикач Темпомат або злегка натиснути педаль газу.

Датчики системи DISTRONIC PLUS використовуються також в роботі системи превентивного екстреного гальмування BAS PLUS. Однак ця система приходить на допомогу лише тоді, коли водій починає гальмування. Якщо система BAS PLUS розцінює зусилля на педалі гальма як недостатнє, вона активується і збільшує тиск в гідроприводі гальмівного управління залежно від дистанції до розпізнаного автомобіля, що йде попереду. Причому не завжди це гальмівне зусилля буде відразу максимальним - з метою зниження ризику наїзду на Ваш автомобіль ззаду. Якщо водій починає гальмування і система розпізнає небезпеку зіткнення, то система BAS PLUS максимально збільшить тиск у гідроприводі гальмівного управління, щоб запобігти зіткненню або знизити тяжкість його наслідків. Дана система не замінює водія, а тільки допомагає йому.

 

 

 

 

Читайте також:
Mitsubishi Motors Corporation представила аудіосистему Smartphone Link Display
12.03.2015
Mitsubishi Motors Corporation представила аудіосистему Smartphone Link Display
28.10.2011
Обдув області шиї
28.10.2011
Датчик дощу
28.10.2011
DISTRONIC [відео]
28.10.2011
Parktronic [відео]
28.10.2011
Багатофункціональне рульове колесо
28.10.2011
Head-Up Display
28.10.2011
iDrive
28.10.2011
MMI [відео]
більше новин »
Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта