28.10.2011

DISTRONIC [відео]

Distronic

• Електронне регулювання відстані до автомобіля, що їде попереду, за допомогою радара
• Просте керування за допомогою важеля круїзконтроля
• Додатковий комфорт на автобанах і аналогічних дорогах
• Підтримується робочий стан водіяСистема підтримання заданої швидкості руху та безпечної дистанції DISTRONIC підтримує задану відстань між Вашим автомобілем і транспортом, що їде попереду, або задану Вами швидкість.

Встановлюється на автомобілях Mercedes-Benz

 

Система DISTRONIC - це інтелектуальна система круїз-контролю, яка готова взяти частину обтяжливих обов'язків водія на себе. Якщо Ваш автомобіль наближається до іншого, який рухається в попутному напрямку з меншою швидкістю, то при включеній системі DISTRONIC (активується відомим важелем-перемикачем системи "Темпомат") вона автоматично "скине газ" або задіє гальмівні механізми, щоб зберегти задану мінімальну дистанцію між автомобілями . Якщо дистанція до автомобіля, що йде попереду, збільшиться або дорога перед вашим автомобілем звільниться, система DISTRONIC буде діяти як звичайна система круїз-контролю, підтримуючи задану швидкість в діапазоні від 30 до 180 км/год. Якщо дорожня обстановка вимагатиме різкого гальмування, то система активує звуковий сигнал і попереджувальну лампу в комбінації приладів, які звернуть увагу водія на необхідність почати гальмування. Незалежно від того, хто ініціював гальмування - водій чи система - в обох випадках система DISTRONIC відключається.

 У разі необхідності Ви можете знову її включити, якщо Ваш автомобіль знаходиться в межах діапазону регулювання. Система DISTRONIC, установка якої на автомобілі Mercedes-Benz вперше у світі почалася в 1998 році і яка стала відома як "електронний другий пілот", підвищує рівень комфорту і зручності водія при русі на автострадах або інших дорогах цього типу. Робота системи DISTRONIC підтримується високопродуктивним мікропроцесором. Він обробляє сигнали від радарного датчика з радіусом дії до 150 м, встановленого в решітці радіатора. При відбиванні від автомобіля, що йде попереду з іншою швидкістю, параметри відбитого сигналу радарного датчика відповідно до ефекта Доплера змінюються. По зміні частоти відбитої хвилі мікропроцесор розраховує різницю в швидкості автомобілів, а по затримці сигналу - відстань між ними. Якщо дистанція скорочується до мінімально допустимої, спрацьовують функції системи, описані вище.

 

 

 

Читайте також:
Mitsubishi Motors Corporation представила аудіосистему Smartphone Link Display
12.03.2015
Mitsubishi Motors Corporation представила аудіосистему Smartphone Link Display
28.10.2011
Обдув області шиї
28.10.2011
Датчик дощу
28.10.2011
DISTRONIC PLUS [відео]
28.10.2011
Parktronic [відео]
28.10.2011
Багатофункціональне рульове колесо
28.10.2011
Head-Up Display
28.10.2011
iDrive
28.10.2011
MMI [відео]
більше новин »
Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта