02.10.2012

Пряме впорскування в бензиновому двигуні [відео]

прямой впрыск на бензиновом двигателе

Пряме впорскування покращує динаміку двигуна і рівномірність його роботи, зменшує витрату палива і створює менший рівень відпрацьованих газів.

Подача палива в камеру згорання може здійснюватися двома способами:

- однорідне завантаження: повітря і паливо потрапляють в камеру згоряння одночасно

- послідовне завантаження: спочатку всмоктується повітря, а під час такту стиснення подається паливо.

Відеофільм ліворуч представляє однорідне завантаження паливно-повітряної суміші.
Орієнтована на майбутнє конструкція двигуна вже зараз може відповідати наступним більш суворим нормам токсичності відпрацьованих газів. Двигун розрахований на використання високооктанового бензину без вмісту сірки

 

Технологія пошарового завантаження паливоповітряної суміші дозволяє двигуну працювати в економічному режимі збідненої робочої суміші навіть з більш високою частотою обертання і в діапазоні більш високих навантажень. Для подальшого зниження витрати палива та обсягу шкідливих викидів в бензинових двигунах з безпосереднім впорскуванням палива були вперше застосовані п'єзоелектричні паливні форсунки, що забезпечують струменеве управління утворенням суміші (замість управління від днища поршня) в камерах згоряння. П'єзоелектричні форсунки, які здійснюють багаторазове впорскування палива протягом одного робочого циклу, подають заряд робочої суміші у вигляді порожнистого конуса, що дозволяє двигуну працювати в режимі збідненої робочої суміші навіть в діапазоні більш високої частоти обертання і більш високих навантажень. Результатом є приріст максимальної потужності й обертального моменту, а також відчутне зниження витрати палива.

У бензинових двигунах з безпосереднім впорскуванням палива інженери використовували принципи, подібні до тих, що складають основу технології common-rail в сучасних дизельних двигунах. "Серцем" нової системи впорскування є паливний насос високого тиску, який подає паливо під тиском до 200 бар через розподільник і охолоджувач палива до двох паливних рамп.
Завдяки технології багаторазового впорскування значно покращилися процеси утворення суміші, згоряння робочої суміші, роботи каталітичного нейтралізатора, а також відчутно знизилась витрата палива. Надшвидкодіючі п'єзоелектричні паливні форсунки розташовані по центру камери згоряння, а свічки запалювання встановлені поблизу від випускних клапанів. Зниження токсичності відпрацьованих газів досягається за рахунок двох трьохкомпонентних каталітичних нейтралізаторів з лінійним лямбда-регулюванням, а зниження рівня вмісту окисів азоту забезпечується за допомогою двох накопичувальних нейтралізаторів NOx, встановленими під днищем автомобіля

 

Теги: бензиновий двигун, будова авто, пряме впорскування

Читайте також:
09.10.2013
Двигун Аткінсона
Двигатель Audi 2,5 TFSI победитель в номинации „International Engine of the Year” 2013 года
07.06.2013
Двигатель Audi 2,5 TFSI победитель в номинации „International Engine of the Year” 2013 года
Downsizing
20.11.2012
Downsizing
Twin-Scroll
26.04.2012
Twin-Scroll
e-HDI
15.04.2012
e-HDI
HDі
14.04.2012
HDі
Адаптивна педаль акселератора
28.10.2011
Адаптивна педаль акселератора
Холодний пуск двигуна
28.10.2011
Холодний пуск двигуна
Компресор
28.10.2011
Компресор
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Мінімальний розмір протектора

Мінімальний розмір протектора

По всій Європі мінімальна глибина протектора для літніх та зимових шин складає 1,6 мм.

Залежна підвіска

Залежна підвіска

  Залежна підвіска - це конструкція, в якій обидва колеса однієї вісі автомобіля пов'язані між собою жорсткою балкою. При наїзді на нерівність дороги одного із коліс, друге відхиляється на той самий кут.  

Адаптивна педаль акселератора

Адаптивна педаль акселератора

Оснащені адаптивної педаллю акселератора автомобілі підлаштовуються під індивідуальний стиль водіння водія. 

Паливний насос

Паливний насос

Паливний насос у сучасних автомобілях знаходиться майже завжди в паливному баці і, як випливає із назви, качає паливо для системи впорскування двигуна.

Сучасні коробки передач: короткий огляд

Сучасні коробки передач: короткий огляд

Класична автоматична коробка передач складається із декількох наборів планетарних редукторів. Наприклад, у 8-ступінчастій автоматичній коробці передач компанії ZF використовуються 4 планетарних редуктора і 5 елементів перемикання (три дискових зчеплення і два дискових гальма).

Варіатор: в чому він виграє у механіки і автомата?

Варіатор: в чому він виграє у механіки і автомата?

 Як правило, механічна коробка легкового автомобіля має п'ять швидкостей, автоматична – до вісьмох, а варіатор – нескінченну множину. Отже, що ж це таке – варіатор, і в чому його перевага перед механікою і автоматом? 

CDI [відео]

CDI [відео]

CDI – це скорочення для Common Rail Direct Injection та означає дизельний двигун із прямим впорскуванням палива на усіх циліндрах

Камера згоряння

Камера згоряння

Камерою згоряння на поршневих двигунах називають простір над поршнем, коли він знаходиться у крайній верхній точці. 

FSI [відео]

FSI [відео]

Двигуни FSI (Fuel Stratified Injection - пошарове впорскування палива) перевершують двигуни з впорскуванням бензину у впускний колектор

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта