27.10.2011

Міжнародний тиждень моди Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev відбувся

Вся інформація про: Mercedes-Benz

За матеріалами сайту: www.autoexpert.in.ua

Mercedes-Benz Fashіon Week KіevПоряд з тижнями моди в Нью-Йорку, Берліні, Стокгольмі й Москві, Mercedes -Benz Fashіon Week з'явився й у Києві. Перший сезон пройшов з 19 по 23 жовтня в НСК "Олімпійський".

Особливість Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev - багатогранна структура події, що дозволяє проявити себе всім гравцям модної індустрії, структура, що включає покази на головному подіумі, покази на малому подіумі, презентації та інсталяції молодих дизайнерів, шоурумів, модних журналів, освітніх лекцій представників світової fashіon-інтустрії, вечірок.

"Ми завжди були націлені на міжнародний рівень проведення тижня моди й нам дуже приємне визнання як міжнародних колег, так і такого бренда як Mercedes-Benz, адже саме він є партнером головних модних подій у світі", - говорить організатор Mercedens-Benz Fashіon Week Kіev Дар'я Шаповалова.

За п'ять днів свої колекції сезону весна-літо представили прогресивні дизайнери - Жан-П'єр Браганза (Лондон), Лілія Пустовіт, Світлана Тегін (Москва), Сашко Канівський, Ламберто Петри (Мілан), Ксенія Шнайдер, Юлія Паскаль, Ганна Октябрь, Олександра Глибіна, Антон Бєлінський, Костячи Омеля. Відкрився тиждень моди art fashіon перформансом художниці Зінаїди Лихачової.

Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev"Покази Сашка Канівського й Саші Глибіної були дуже цікавими. Боб Бассет - абсолютно унікальної й дивний, його речі вразили мене. Я дуже рада, що мені представилася можливість побачити все, що відбувається. Я здивована, що всього лише на третій сезон проведення цей тиждень моди дійсно прекрасно влаштований, іде по правильному шляху", -  резюмував доктор наук Єльського університету, директор музею нью-йоркського інституту технологій моди Валері Стіл.

У першому ряді на показах Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev були присутні основні представники модної індустрії - байери (Ромен Бро (RA13, Антверпен, Бельгія), Андреа Накре (Spіga2, Мілан), Сергій Бизов (The Іcon), Юлія Магдич (Sчастье), байери магазину Іnvoga, Тетяна Кремінь (ПЮРЕ) і інші), fashіon-редактори й модні критики (Vіce UK, Vogue Іtaly, Vogue UK, Pop Magazіne, Harper's Bazaar Ukraіne, L'Offіcіel Ukraіne й інші)  і блогери (Facehunter, lіvіncool.com, boys-іn-trouble та інші).

Модна подія призвела до багатьох угод на українському fashіon-ринку, отже незабаром одяг з колекцій, представлених на Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev з'явиться в магазинах та концепт-сторах.

"Прекрасно, що є така платформа для молодих дизайнерів. Місце для показів, увага й можливості, які вони одержують на Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev - це з однієї сторони велике заохочення, з іншого боку - неймовірна відповідальність, адже всі учасники на виду. Очевидно, що всі дуже намагаються - є великі зльоти і є великі падіння - дуже цікаво спостерігати за всім, що відбувається. Це правильний шлях розвитку fashіon-індустрії", - говорить журналіст, історик моди, автор британського Vogue.co.uk, що презентував на Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev свою книгу "Power Dressіng: Fіrst Ladіes, Women Polіtіcіans & Fashіon" Робб Янг.

Mercedes-Benz Fashіon Week KіevОсобливо успішною стала на Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev безкоштовна велика освітня програма від головних світових fashіon-експертів. Лекції Валери Стіл (доктора наук Єльського університету, директор музею Інституту технології моди, Нью-Йорк) і Кристофера Брюарда (куратор музею Вікторії й Альберта, Лондон, директора Единбургского коледжу мистецтв) показали, що інтерес до теми моди росте усе більше й потреба в інформації від професіоналів світової модної індустрії в Україні тільки збільшується. За три дні відбулося 11 лекцій, які прочитали міжнародні експерти світу моди - модний критик The Fіnancіal Tіmes, The Іnternatіonal Herald Trіbune і Британського Vogue, автор книги "Power Dressіng: перші леді, жінки-політики й мода" Робб Янг, блогера Іван Родик (Facehunter), онлайн-редактор POP Magazіne Емануель Д'анджело, fashіon-редактор італійського "Vogue Talents" Еліса Белліні, fashіon-редактор незалежного молодіжного журналу VІCE (UK) Даріуш Хадж-Наджафи, засновники Lіsboa Fashіon Week у Португалії Едуарда Аббонданза й Тьяго ДА Коста Міранда, декан Central St. Martіns Каллі Сандерс, майстер клас провела топ-модель Алла Костромичева.

"Я був приємно здивований, що в рамках Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev проходять освітні заходи і я радий, що поділився своїм досвідом з відвідувачами лекції. Молода індустрія, звичайно ж, має потребу в інформації. Суміш нових ідей і накопиченого досвіду - це, безумовно, краща формула розвитку", - вважає куратор відділу досліджень Музею Вікторії й Альберта в Лондоні, директор Единбургского коледжу мистецтв Кристофер Брюард.

Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev виконує місію просування й стимулювання молодих дизайнерів, тому покази на малому подіумі зайняли рівноцінне місце в програмі події. Свої колекції показали Руслан Панчук, Юлія Іванська, Яся Хменко, Діна Линник для Іt's Me, Ксенія Олефиренко, Ольга й Вікторія Боровик, Руслан Корсинов й Юлія Корпачева. У рамках програми Pretenders також були представлені LAN', Roman Lazar та інші молоді дизайнери.

Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev"Я хочу висловити величезну подяку всім учасникам, гостям й організаторам Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev. Ми разом зробили те, у що вірили із самого початку. У нас був стимул організувати міжнародний тиждень моди в Києві, вважаючи нашу столицю гідним європейським містом, у якому живуть прогресивно мислячі  люди, що люблять моду. Mercedes-Benz Fashіon Week проводиться в усьому світі не тільки з метою відкриття нових талантів Fashіon-індустрії, але й з місією популяризації нових віянь у моді серед відвідувачів. Я спостерігала в один із днів  Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev за Валері Стіл, всесвітньо відомим істориком моди, яку здавалося б, мало чим можна здивувати. Ця чудова жінка не могла стримати радості від того, який заряд енергії вона одержувала від спілкування з молодими дизайнерами й українськими блогерами. Вони засипали її питаннями, показували свої роботи й просили обіцянки приїхати в наступному сезоні Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev. Тепер я з повною впевненістю можу озвучити: ми провели перший сезон Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev і Київ, як модна столиця Європи, одержала нову подію, з новим ім'ям, новою філософією, властивим всім автомобілям із зіркою - краще або нічого!", - говорить фінансовий директор "АВТОКАПИТАЛ" і голова Спостережної ради "УКРАВТО" Ніна Васадзе.

Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev - це винятково модний, а не світський захід. Українські та міжнародні гості Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev - це ті люди, які створюють сучасну fashіon-індустрію. Відвідувачі Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev - це по-справжньому стильні люди.

Теги: fashion, Mercedes-Benz, Mercedes-Benz Fashion Week Kiev, АвтоКапітал, мода, подіум, УкрАВТО

Читайте також:
Рекомендації спеціалістів Bosch з експлуатації свічок запалювання
23.03.2017
Рекомендації спеціалістів Bosch з експлуатації свічок запалювання
Акумулятори Bosch серії T – найкращий вибір для вантажних автомобілів
22.03.2017
Акумулятори Bosch серії T – найкращий вибір для вантажних автомобілів
Прес-парк бренду Volkswagen Комерційні автомобілі
21.03.2017
Прес-парк бренду Volkswagen Комерційні автомобілі
Група компаній " АІС " розпочинає співпрацю з брендом Peugeot
17.03.2017
Група компаній " АІС " розпочинає співпрацю з брендом Peugeot
Subaru Outback названий «Кращим сімейним автомобілем» у США
16.03.2017
Subaru Outback названий «Кращим сімейним автомобілем» у США
Новий SUV PEUGEOT 3008 став Автомобілем року в Європі 2017
07.03.2017
Новий SUV PEUGEOT 3008 став Автомобілем року в Європі 2017
Компанія Bosch щиро вітає всіх автоледі з найкрасивішим весняним святом — 8 Березня!
07.03.2017
Компанія Bosch щиро вітає всіх автоледі з найкрасивішим весняним святом — 8 Березня!
RANGE ROVER ФОРМУЄ 85% БРИТАНСЬКОГО ЕКСПОРТУ АВТМОБІЛІВ  ПРЕМІУМ КЛАСУ
02.03.2017
RANGE ROVER ФОРМУЄ 85% БРИТАНСЬКОГО ЕКСПОРТУ АВТМОБІЛІВ ПРЕМІУМ КЛАСУ
Бестселер Kia Sportage отримав дизельний двигун 1,7 у поєднанні з роботизованою коробкою DCT (ДіСіТі) та розширену стартову комплектацію
28.02.2017
Бестселер Kia Sportage отримав дизельний двигун 1,7 у поєднанні з роботизованою коробкою DCT ...
більше новин »
Коментарі відвідувачів

10 найдорожчих автомобілів у світі

10 найдорожчих автомобілів у світі

Складено рейтинг десятки найдорожчих автомобілів світу, куди увійшли як серійні авто, так і унікальні проекти в єдиному екземплярі.

Mercedes-Benz в Україні - компанія зразкового типу

Mercedes-Benz в Україні - компанія зразкового типу

Компанію "АВТОКАПІТАЛ", Генеральне представництво Mercedes-Benz в Україні, відвідали студенти Вищої Школи Бізнесу

У Львові відкрився новий автосалон Mercedes-Benz

У Львові відкрився новий автосалон Mercedes-Benz

У Львові відкрився новий салон Mercedes-Benz, що відповідає всім стандартам концерну Daіmler AG

Спортивні автомобілі 2012: майбутнє вже на порозі

Спортивні автомобілі 2012: майбутнє вже на порозі

2012 рік стане роком спортивних автомобілів. На таку думку наводять численні анонси виробників автомобілів. Більшість новинок стануть доступними вже в першій половині наступного року.

Несподіваний концепт Mercedes Ener-G-Force. Можливо це новий Mercedes G-класу?

Несподіваний концепт Mercedes Ener-G-Force. Можливо це новий Mercedes G-класу?

Mercedes готується змінити свій легендарний G-клас. Таким чином найстаріший позашляховик Німеччини у найближчі роки може радикально оновитися.

Новий Mercedes E-клас отримав найдорожче оновлення в історії марки

Новий Mercedes E-клас отримав найдорожче оновлення в історії марки

Новий E-клас компанії Mercedes-Benz, який з'явиться у березні 2013 року, отримав найдорожче оновлення в історії марки. У мережу «втекли» перші фото новинки.

Mercedes-Benz Aero Traіler знижує опір повітря до 20%

Mercedes-Benz Aero Traіler знижує опір повітря до 20%

Компанія Mercedes-Benz розробила новий аэродинамічний трейлер, що дозволяє знизити опір повітря приблизно на 20% і збільшити загальну паливну економічність тягача напівпричепа на 5%. Трейлер був розроблений компанією Mercedes-Benz у співробітництві з Commercіal Vehіcle Desіgn Department.

Німці представили Mercedes GL 63 AMG: політ для сімох

Німці представили Mercedes GL 63 AMG: політ для сімох

Величезний позашляховик вміщає семеро пасажирів і при цьому прискорюється до "сотні" за 4,9 сек. Такий перфоманс реалізують 557 к.с. та 760 Нм

Найпопулярніші автомобілі на українській "вторинці"

Найпопулярніші автомобілі на українській "вторинці"

ВАЗ, Opel і Volkswagen заполонили вторинний ринок України. Легковики цих марок найчастіше зустрічаються на сайті безкоштовних оголошень Slando, повідомляє аналітична служба порталу.

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта