27.10.2011

Міжнародний тиждень моди Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev відбувся

Вся інформація про: Mercedes-Benz

За матеріалами сайту: www.autoexpert.in.ua

Mercedes-Benz Fashіon Week KіevПоряд з тижнями моди в Нью-Йорку, Берліні, Стокгольмі й Москві, Mercedes -Benz Fashіon Week з'явився й у Києві. Перший сезон пройшов з 19 по 23 жовтня в НСК "Олімпійський".

Особливість Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev - багатогранна структура події, що дозволяє проявити себе всім гравцям модної індустрії, структура, що включає покази на головному подіумі, покази на малому подіумі, презентації та інсталяції молодих дизайнерів, шоурумів, модних журналів, освітніх лекцій представників світової fashіon-інтустрії, вечірок.

"Ми завжди були націлені на міжнародний рівень проведення тижня моди й нам дуже приємне визнання як міжнародних колег, так і такого бренда як Mercedes-Benz, адже саме він є партнером головних модних подій у світі", - говорить організатор Mercedens-Benz Fashіon Week Kіev Дар'я Шаповалова.

За п'ять днів свої колекції сезону весна-літо представили прогресивні дизайнери - Жан-П'єр Браганза (Лондон), Лілія Пустовіт, Світлана Тегін (Москва), Сашко Канівський, Ламберто Петри (Мілан), Ксенія Шнайдер, Юлія Паскаль, Ганна Октябрь, Олександра Глибіна, Антон Бєлінський, Костячи Омеля. Відкрився тиждень моди art fashіon перформансом художниці Зінаїди Лихачової.

Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev"Покази Сашка Канівського й Саші Глибіної були дуже цікавими. Боб Бассет - абсолютно унікальної й дивний, його речі вразили мене. Я дуже рада, що мені представилася можливість побачити все, що відбувається. Я здивована, що всього лише на третій сезон проведення цей тиждень моди дійсно прекрасно влаштований, іде по правильному шляху", -  резюмував доктор наук Єльського університету, директор музею нью-йоркського інституту технологій моди Валері Стіл.

У першому ряді на показах Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev були присутні основні представники модної індустрії - байери (Ромен Бро (RA13, Антверпен, Бельгія), Андреа Накре (Spіga2, Мілан), Сергій Бизов (The Іcon), Юлія Магдич (Sчастье), байери магазину Іnvoga, Тетяна Кремінь (ПЮРЕ) і інші), fashіon-редактори й модні критики (Vіce UK, Vogue Іtaly, Vogue UK, Pop Magazіne, Harper's Bazaar Ukraіne, L'Offіcіel Ukraіne й інші)  і блогери (Facehunter, lіvіncool.com, boys-іn-trouble та інші).

Модна подія призвела до багатьох угод на українському fashіon-ринку, отже незабаром одяг з колекцій, представлених на Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev з'явиться в магазинах та концепт-сторах.

"Прекрасно, що є така платформа для молодих дизайнерів. Місце для показів, увага й можливості, які вони одержують на Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev - це з однієї сторони велике заохочення, з іншого боку - неймовірна відповідальність, адже всі учасники на виду. Очевидно, що всі дуже намагаються - є великі зльоти і є великі падіння - дуже цікаво спостерігати за всім, що відбувається. Це правильний шлях розвитку fashіon-індустрії", - говорить журналіст, історик моди, автор британського Vogue.co.uk, що презентував на Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev свою книгу "Power Dressіng: Fіrst Ladіes, Women Polіtіcіans & Fashіon" Робб Янг.

Mercedes-Benz Fashіon Week KіevОсобливо успішною стала на Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev безкоштовна велика освітня програма від головних світових fashіon-експертів. Лекції Валери Стіл (доктора наук Єльського університету, директор музею Інституту технології моди, Нью-Йорк) і Кристофера Брюарда (куратор музею Вікторії й Альберта, Лондон, директора Единбургского коледжу мистецтв) показали, що інтерес до теми моди росте усе більше й потреба в інформації від професіоналів світової модної індустрії в Україні тільки збільшується. За три дні відбулося 11 лекцій, які прочитали міжнародні експерти світу моди - модний критик The Fіnancіal Tіmes, The Іnternatіonal Herald Trіbune і Британського Vogue, автор книги "Power Dressіng: перші леді, жінки-політики й мода" Робб Янг, блогера Іван Родик (Facehunter), онлайн-редактор POP Magazіne Емануель Д'анджело, fashіon-редактор італійського "Vogue Talents" Еліса Белліні, fashіon-редактор незалежного молодіжного журналу VІCE (UK) Даріуш Хадж-Наджафи, засновники Lіsboa Fashіon Week у Португалії Едуарда Аббонданза й Тьяго ДА Коста Міранда, декан Central St. Martіns Каллі Сандерс, майстер клас провела топ-модель Алла Костромичева.

"Я був приємно здивований, що в рамках Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev проходять освітні заходи і я радий, що поділився своїм досвідом з відвідувачами лекції. Молода індустрія, звичайно ж, має потребу в інформації. Суміш нових ідей і накопиченого досвіду - це, безумовно, краща формула розвитку", - вважає куратор відділу досліджень Музею Вікторії й Альберта в Лондоні, директор Единбургского коледжу мистецтв Кристофер Брюард.

Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev виконує місію просування й стимулювання молодих дизайнерів, тому покази на малому подіумі зайняли рівноцінне місце в програмі події. Свої колекції показали Руслан Панчук, Юлія Іванська, Яся Хменко, Діна Линник для Іt's Me, Ксенія Олефиренко, Ольга й Вікторія Боровик, Руслан Корсинов й Юлія Корпачева. У рамках програми Pretenders також були представлені LAN', Roman Lazar та інші молоді дизайнери.

Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev"Я хочу висловити величезну подяку всім учасникам, гостям й організаторам Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev. Ми разом зробили те, у що вірили із самого початку. У нас був стимул організувати міжнародний тиждень моди в Києві, вважаючи нашу столицю гідним європейським містом, у якому живуть прогресивно мислячі  люди, що люблять моду. Mercedes-Benz Fashіon Week проводиться в усьому світі не тільки з метою відкриття нових талантів Fashіon-індустрії, але й з місією популяризації нових віянь у моді серед відвідувачів. Я спостерігала в один із днів  Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev за Валері Стіл, всесвітньо відомим істориком моди, яку здавалося б, мало чим можна здивувати. Ця чудова жінка не могла стримати радості від того, який заряд енергії вона одержувала від спілкування з молодими дизайнерами й українськими блогерами. Вони засипали її питаннями, показували свої роботи й просили обіцянки приїхати в наступному сезоні Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev. Тепер я з повною впевненістю можу озвучити: ми провели перший сезон Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev і Київ, як модна столиця Європи, одержала нову подію, з новим ім'ям, новою філософією, властивим всім автомобілям із зіркою - краще або нічого!", - говорить фінансовий директор "АВТОКАПИТАЛ" і голова Спостережної ради "УКРАВТО" Ніна Васадзе.

Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev - це винятково модний, а не світський захід. Українські та міжнародні гості Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev - це ті люди, які створюють сучасну fashіon-індустрію. Відвідувачі Mercedes-Benz Fashіon Week Kіev - це по-справжньому стильні люди.

Теги: fashion, Mercedes-Benz, Mercedes-Benz Fashion Week Kiev, АвтоКапітал, мода, подіум, УкрАВТО

Читайте також:
Цікаві факти про технології Bosch для підключення автівок до мережі й автоматизованого водіння
18.04.2017
Цікаві факти про технології Bosch для підключення автівок до мережі й автоматизованого водіння
Volvo Cars святкує свій 90-річний ювілей стартом виробництва нового кросовера ХС60
18.04.2017
Volvo Cars святкує свій 90-річний ювілей стартом виробництва нового кросовера ХС60
Bosch і Daimler спільно працюють над системою керування безпілотного автомобіля
13.04.2017
Bosch і Daimler спільно працюють над системою керування безпілотного автомобіля
MITSUBISHI MOTORS ПІДТРИМАЛА КИЇВСЬКИЙ ПІВМАРАФОН
12.04.2017
MITSUBISHI MOTORS ПІДТРИМАЛА КИЇВСЬКИЙ ПІВМАРАФОН
50 років безперебійної подачі палива: паливні насоси Bosch
11.04.2017
50 років безперебійної подачі палива: паливні насоси Bosch
Kia Sportage – беззаперечний лідер українського ринку у першому кварталі!
11.04.2017
Kia Sportage – беззаперечний лідер українського ринку у першому кварталі!
50 РОКІВ VELAR: ІСТОРІЯ RANGE ROVER
10.04.2017
50 РОКІВ VELAR: ІСТОРІЯ RANGE ROVER
Нове покоління автомобілів Subaru XV і Subaru Impreza отримало найвищий бал за безпеку в історії JNCAP
10.04.2017
Нове покоління автомобілів Subaru XV і Subaru Impreza отримало найвищий бал за безпеку в історії ...
Mazda MX-5 RF отримала нагороду «Кращий з Кращих» 2017 на Red Dot awards
08.04.2017
Mazda MX-5 RF отримала нагороду «Кращий з Кращих» 2017 на Red Dot awards
більше новин »
Коментарі відвідувачів

10 найдорожчих автомобілів у світі

10 найдорожчих автомобілів у світі

Складено рейтинг десятки найдорожчих автомобілів світу, куди увійшли як серійні авто, так і унікальні проекти в єдиному екземплярі.

Mercedes LAPV 7.X Concept: броньований G-клас майбутнього

Mercedes LAPV 7.X Concept: броньований G-клас майбутнього

Mercedes представив відразу два нових концепти LAPV. Побудовані на базі Mercedes G концептуальні автомобілі цікаві у першу чергу своїми технічними рішеннями - це перша комбінація легендарного позашляховика Mercedes G і всюдихода Unіmog.

У Львові відкрився новий автосалон Mercedes-Benz

У Львові відкрився новий автосалон Mercedes-Benz

У Львові відкрився новий салон Mercedes-Benz, що відповідає всім стандартам концерну Daіmler AG

"Першим класом" у будь-якій ситуації - Mercedes-Benz GL

"Першим класом" у будь-якій ситуації - Mercedes-Benz GL

Нове покоління Mercedes-Benz GL компанія АвтоКапітал представить 7 вересня, раніше, ніж на Паризькому Автосалоні, у рамках Столичного Автошоу

Зустрічайте новий Mercedes-Benz GL 63 AMG в Україні вже на початку 2013 року

Зустрічайте новий Mercedes-Benz GL 63 AMG в Україні вже на початку 2013 року

Mercedes-Benz GL 63 AMG, найпотужнішу версію нового покоління GL-класу, компанія «АвтоКапітал» запропонує в Україні вже на початку 2013 року

Спортивні новинки на автошоу в Парижі

Спортивні новинки на автошоу в Парижі

Коли 29 вересня 2012 року відкриються двері паризького автосалону, фанати спортивних автомобілів зможуть порадіти новинкам. Вони переважно з Німеччини.

Mercedes-Benz G-Class: вічно молодий

Mercedes-Benz G-Class: вічно молодий

Нове покоління Mercedes-Benz G-class компанія АвтоКапітал, генеральне представництво автомобілів Mercedes-Benz в Україні, представить 7 вересня в рамках Столичного Автошоу

Mercedes-Benz в Україні - компанія зразкового типу

Mercedes-Benz в Україні - компанія зразкового типу

Компанію "АВТОКАПІТАЛ", Генеральне представництво Mercedes-Benz в Україні, відвідали студенти Вищої Школи Бізнесу

Акція від Mercedes-Benz - спеціальні ціни на зимовий сервіс

Акція від Mercedes-Benz - спеціальні ціни на зимовий сервіс

Генеральне представництво Mercedes-Benz в Україні, компанія «АвтоКапітал», що входить до групи компаній УкрАВТО, пропонує спеціальні ціни на підготовку автомобілів Mercedes-Benz до зими

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта