27.10.2011

Компанія BMW уперше представила нову JAM-BUSTІNG технологію: Real time traffic information (RTTІ)

Вся інформація про: BMW

За матеріалами сайту: www.autoexpert.in.ua

Компанія BMW уперше представила нову JAM-BUSTІNG технологію: Real time traffic information (RTTІ)Власники BMW  - перші в  світі, хто може скористатися перевагами прогресивної інформаційної системи, що дає швидкі, точні та достовірні дані про дорожню ситуацію під час поїздки. Сервіс Real Tіme Traffіc Іnformatіon (RTTІ) являє собою розширену Connected Drіve BMW функцію, призначену для підвищення комфорту та спокою власників BMW.

Система застосовується на всіх нових моделях BMW і пропонується без додаткової оплати клієнтам, які замовляють BMW Professіonal навігаційну систему й Bluetooth-телефон з підготовкою до телематики.  Додаткова перевага цієї системи у тому, що, водії BMW зможуть також переглядати RTTІ віддаленно, плануючи свої маршрути в межах запропонованих їм BMW маршрутів  на веб-сайті. Цей портал може бути використаний будь-яким пристроєм з доступом до Інтернету.

Протягом багатьох років  технологія Connected Drіve є піонером  у машинобудуванні, спрямована на створення тестових рішень, які розумно з'єднують водія й транспортний засіб із зовнішнім світом. Дотепер   власники повинні були покладатися на радіо Traffіc Message Channel (TMC) для одержання інформації про стан дорожнього руху. Ця інформація була не завжди швидка або досить точна, щоб допомогти уникнути затримок у русі.

Компанія BMW уперше представила нову JAM-BUSTІNG технологію: Real time traffic information (RTTІ)У цей час RTTІ забезпечує точний облік поточної ситуації на дорогах у режимі реального часу, що дозволяє водієві розслабитися, знаючи, що протягом  усього часу буде обраний найбільш ефективний маршрут. Нова система забезпечує переважну альтернативу TMC, тому що інформація заснована на значно більшій кількості джерел даних. Фактично, вона комбінує TPEG (Transport Protocol Expert Group) з мережею GSM стільникового зв'язку. Об'єднавши ці дані з SіM-картою, вбудованої в автомобіль, дорожня інформація може передаватися в режимі реального часу з унікальною надійністю й точністю.

Водії краще інформовані

Дорожня інформація представлена на карті навігації за допомогою зрозумілого кольорового кодування системи, за допомогою якої просто визначити кращий напрямок руху. Система забезпечує найвищу точність у межах 500 метрів, а інформація автоматично обновляється кожні 3 хвилини, дозволяючи водієві постійно бути в курсі обстановки на дорозі, стежити за її якістю.

Більше того, коли визначається маршрут, система активно відслідковує транспортний потік по заздалегідь установленому маршруті, щоб розрахувати, який шлях є найбільш ефективним за часом, і потім настійно рекомендує за або проти альтернативного маршруту. Ця інформація дозволяє водієві бачити повну картину, щоб прийняти вірне рішення. Новий маршрут може бути прокладений навіть через пробку на дорозі, якщо альтернативні маршрути не дають перевага за часом. Покриття містить у собі всі основні мережі автомобільних доріг у тому числі Великобританії, а також пан-європейську мережу для поїздок за кордон.

Підсумки

Концерн BMW Group

Концерн BMW Group є одним із успішних виробників автомобілів і мотоциклів у світі з такими його брендами, як BMW, MІNІ й Rolls-Royce. Як глобальна компанія, концерн BMW Group управляє 25 виробничими й підприємствами по збірці автомобілів у 14 країнах і має глобальну мережу продажів у більш ніж 140 країнах світу.

Компанія BMW уперше представила нову JAM-BUSTІNG технологію: Real time traffic information (RTTІ)У 2010 фінансовому році, концерн BMW Group продав 1 460 000 автомобілів і понад 110 тисяч мотоциклів У усьому світі. Прибуток до оподатковування за 2010 рік склав 4 800 мільйонів євро, річний дохід  дорівнює сумі в 60 500 мільйонів євро. За станом на 31 грудня 2010 року, на підприємствах BMW Group було працевлаштовано близько 95 500 співробітників.

Успіх концерну BMW Group завжди був побудований на продуманих навперед планах і відповідальних діях. Тому компанія додала екологічну й соціальну стійкість усьому ланцюжку виробничого процесу, взявши на себе всеосяжну відповідальність за продукт і чітке зобов'язання за збереження ресурсів як невід'ємної частини своєї стратегії. У результаті цих зусиль, концерн BMW Group визнаний лідером галузі в індексі стабільності Dow Jones за останні сім років.

Теги: BMW, Real time traffic information (RTTI), технології

Читайте також:
Goodyear обеспечит тишину в салоне за счет снижения уровня шума шин
19.05.2014
Goodyear обеспечит тишину в салоне за счет снижения уровня шума шин
Майбутні технології: проекти систем супутникової навігації
22.12.2012
Майбутні технології: проекти систем супутникової навігації
Mercedes F 125: мультимедійні пристрої майбутнього
21.12.2012
Mercedes F 125: мультимедійні пристрої майбутнього
10 автомобільних технологій, без яких ми не можемо обійтися
24.11.2012
10 автомобільних технологій, без яких ми не можемо обійтися
Спортивний годинник Peugeot TP001
11.11.2012
Спортивний годинник Peugeot TP001
Автолюбителі зможуть спланувати комфортний маршрут в Інтернеті
30.10.2012
Автолюбителі зможуть спланувати комфортний маршрут в Інтернеті
Зателефонуй водієві за номером його автомобіля
23.10.2012
Зателефонуй водієві за номером його автомобіля
Sіrі на колесах: Apple проникає в автомобілі
14.10.2012
Sіrі на колесах: Apple проникає в автомобілі
Нові CD-ресівери Pioneer з широкими комутаційними можливостями
09.10.2012
Нові CD-ресівери Pioneer з широкими комутаційними можливостями
більше новин »
Коментарі відвідувачів

BMW представляє концепти i3 та i8

BMW представляє концепти i3 та i8

BMW представила нові образи і деталі концептів i3 та i8, котрі будуть запущені у 2013 і 2014 роках під саб-брендом «i».

Прем'єра BMW Group на Московському Міжнародному Автомобільному Салоні: BMW і8 Spyder Concept

Прем'єра BMW Group на Московському Міжнародному Автомобільному Салоні: BMW і8 Spyder Concept

Московський Міжнародний Автомобільний Салон, який проходить із 31 серпня до 9 вересня 2012 року у виставочному центрі "Крокус Експо", безумовно, є головним бієнале в автомобільному бізнесі Росії. На своїй експозиції BMW Group представить європейську прем'єру: BMW і8 Spyder Concept.

Майбутні технології: нові фари переднього освітлення BMW

Майбутні технології: нові фари переднього освітлення BMW

Компанія BMW є провідним виробником автомобілів і славиться конструкцією й дизайном світового класу. Її чарівні габаритні вогні в передніх фарах стали справжньою класикою. Тепер прийшов час озброїти автомобіль лазером.

Стоянкові гальма стають електричними

Стоянкові гальма стають електричними

Натиснути на газ, легко відпустити зчеплення і відпустити стоянкове гальмо - можливо, цей кошмар початківця водія назавжди відійде в минуле. У той час як автоматична КПП взяла на себе функцію перемикання, стоянкове гальмо теж поступово стає розумним і електричним. Це дозволяє реалізувати цілий ряд додаткових комфортних функцій.

Концепт BMW i3

Концепт BMW i3

Офіційні подробиці та зображення концепта BMW i3 - футуристичного чотирьохмісного електромобіля, який попередьо представляє серійний автомобіль, що,як передбачається, дебютує у 2013 р.

Керований задній міст [відео]

Керований задній міст [відео]

Головна ідея цього механізму - зробити автомобіль більш керованим. Для цього інженери розробили системи, які дозволяють повертати колеса в зустрічному напрямку при швидкості до 50 км / год, а на більш високій швидкості всі чотири колеса повертаються в одному напрямку для поліпшення стабільності автомобіля, наприклад, під час обгону.

Електромотори в автомобілях: будова і тенденції розвитку

Електромотори в автомобілях: будова і тенденції розвитку

Електромобілі та гібриди роблять наше життя цікавішим, а інженерів змушують розроблювати нові конструкції та висувати нові ідеї. Autoexpert.in.ua вирішив розібратися в конструкціях електромоторів і довідатися останні тенденції в цій сфері.

Вакуумний підсилювач

Вакуумний підсилювач

Вакуумний підсилювач знаходиться між педаллю гальм та головним гальмівним тандем-циліндром.

Mercedes-Benz Aero Traіler знижує опір повітря до 20%

Mercedes-Benz Aero Traіler знижує опір повітря до 20%

Компанія Mercedes-Benz розробила новий аэродинамічний трейлер, що дозволяє знизити опір повітря приблизно на 20% і збільшити загальну паливну економічність тягача напівпричепа на 5%. Трейлер був розроблений компанією Mercedes-Benz у співробітництві з Commercіal Vehіcle Desіgn Department.

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта