16.11.2011

Новий BMW 6 serіes coupe

Вся інформація про: BMW

Вся інформація про: BMW 6 Series Coupé (2011)

За матеріалами сайту: www.autoexpert.in.ua

BMW 6 serіes coupe"    Новий туристський автомобіль від BMW поєднує витончений дизайн із шикарними й динамічними зовнішніми обрисами
"    Є подальшою еволюцією M Sport (Сполучене Королівство)
"    Два бензинових двигуни з турбонаддувом або дизельний двигун з паралельно працюючими турбонагнітачем (на вибір)
"    Технології ефективної динаміки для даної моделі є стандартом, включаючи новітній паливозберігаючий режим ECO PRO
"    Заново розроблена ходова частина забезпечує відмінні динамічні якості й відрізняється добірністю
"    Найвищі технічні характеристики
"    У продажі з 15 жовтня 2011р.

Новий BMW 6 Serіes Coup, будучи представником 3-го покоління в розвитку даного виду,  просуває шикарний концепт 2+2 на крок уперед, поєднуючи розширений комфорт із витонченим дизайном у спортивній версії на ще більш високому рівні. Відмінною рисою BMW 6 Serіes Coup є стрімка лінія даху салону, у той час як довгий капот двигуна, невеликий виліт кузова, зміщений назад пасажирський салон з типовим вигином, більша колісна база й рівна "лінія талії" втілюють характерні для BMW coup пропорції більш, ніж яка-небудь інша модель.

Чудова силова установка BMW з бензиновими двигунами, що мають турбонаддув і спареними дизельними двигунами, також з турбонаддувом, заново розроблена ходова частина й ефективна допоміжна система навігації надають новому BMW coup необмежені можливості, у той час як внутрішній простір розширений, а рівень комфорту зріс.

Модель

Потужність,
к.с.

Крутний
момент,

   Н

0 – 62

миль у годину,сек

Максимальна

швидкість,

миль у годину
Комбінований

режим,

Миль / галон
Виділення діоксида

вуглецю, г/км

BMW 650i Coupé

407

600

4.9

155*

26.6

246

BMW 640i Coupé

320

450

5.4

155*

36.2

181

BMW 640d  Coupé

313

630

5.5

155*

51.4

145

* - обмежено електроніко

Дизайн

Характерними рисами нового BMW 6 Serіes Coup є довгий широкий капот двигуна, зміщений назад пасажирський салон і плавна лінія даху. Уже став традиційним для BMW "ніс акули" з великою, скошеною вперед реіткою радіатора, великі повітрезаборники, широкий, чітко обкреслений капот і розвинені колісні ніші натякають на потужну силову установку, що ховається під обшивкою. Натхненні рухом води плавні обриси й злегка вигнуті поверхні створюють відчуття спортивної витонченності, що в поєднанні зі збільшеної на 74 мм довжиною й зменшеної на 5 мм висотою надає автомобілю стійке положення при русі.

BMW 6 serіes coupeВид збоку BMW 6 Serіes Coup визначають характерні плавні обриси кузова. Довгий широкий капот як би витягує силует, у той час як дах опускається однією плавною лінією, органічно поєднуючись із кузовом у стилі витонченого coup. Безрамні двері й хромовані крайки бічних вікон підкреслюють компактні обриси типового для BMW кузова.

У задній частині автомобіля розвинені колісні ніші й горизонтальні лінії підкреслюють широку колію BMW 6 Serіes Coup, натякаючи на його спортивне походження та вражаючу курсову стійкість. Задні фари, що складаються із двох основних елементів і створюють типову для BMW L-образну форму, мають винятково спортивні, динамічні обриси. Дві смужки світлодіодів у фарах забезпечують вражаючу видимість уночі. У задніх покажчиках поворотів і гальмування також використані світлодіоди.

Довший, нижчий і ширший, цей новий автомобіль крупніше свого попередника в кожному габаритному вимірі, крім висоти, у відношенні якої він став на півсантиметра нижче. Маючи довжину 4894 мм, нова модель на 74 мм довше свого попередника; подібним же чином збільшилася до 2855 мм колісна база. Автомобіль також виріс на 39 мм завширшки , що тепер становить 1894 мм, а його висота зменшилася на 5 мм.

Новий BMW 6 Serіes Coupe' в обов'язковому порядку обладнаний ксеноновими передніми фарами, які мають типову для BMW форму подвійної корони, у той час як протитуманні фари, які складаються зі смужок світлодіодів (по 3 у кожній) і розташовані в передній частині, підкреслюють ширину автомобіля.

Світлодіоди  передніх фар, які мають властивість адаптуватися, створюють яскраве біле світло, подібне до денного освітлення; є кільця світлодіодів ближнього й далекого світла. Горизонтальні смужки світлодіодів, розташовані посередині кілець світла, надають характерній рисі BMW - здвоєним фарам переднього освітлення, зроблений новий, свіжий дизайн. Світлодіоди, які адаптуються,  служать не тільки для створення стилю; вони автоматично повертаються й установлюються під певним кутом залежно від  швидкості автомобіля, кута повороту й кутової швидкості освітлення, забезпечуючи водієві найкращу видимість.

Інтер'єр: створений для того, щоб оцінити розкіш для чотирьох чоловік

BMW 6 serіes coupeНезважаючи на меншу висоту, новий 2+2 BMW 6 Serіes Coupe' забезпечує більшу внутрішню висоту кузова як над передніми, так і над задніми місцями; регульовані по висоті крісла водія й переднього пасажира надають більше простору. Індивідуальні задні крісла також забезпечують більше додаткового місця в районі плечей і ліктів, сприяючи більш комфортній подорожі.

Місце переднього пасажира оточено поверхнею, яка добірно вигинається від підлокітника, проходить над бічною крайкою центральної консолі, піднімається нагору до приладової панелі, а потім горизонтально йде до дверей, створюючи на місці переднього пасажира відчуття виняткової безпеки.

На додаток до оптимізованого виконання автомобіля й більш високому рівню комфорту, новий BMW 6 Serіes Coupe' обладнаний заново розробленими легкими кріслами з інтегрованою системою ременів безпеки й функцією легкого доступу в заднє пасажирське відділення: за допомогою легкого повороту перемикача сидіння автоматично пересуваються максимально вперед. Є також можливість установки "спортивних" або ж "зручних" сидінь. Багажне відділення має обсяг 460 літрів, що еквівалентно 3-м 46-дюймовим сумкам для гольфа або 2-м середнім твердим дипломатам і сумкою для авіарейсів. Щоб більш ефективно використовувати простір задньої частини, задні сидіння можуть бути пристосовані для легкого завантаження й перевезення 2-х пар лиж.

Привід

В наявності є нові BMW 6 Serіes Coupe' з двома типами бензинових двигунів або однієї моделі з дизельним двигуном: моделі 650й, 640й та 640d відповідно.

BMW 6 serіes coupeНайспортивніший у світі дизельний двигун обсягом в 3.0 л - 2х рядний 6-циліндровий агрегат з паралельно працюючими турбокомпресорами, який розвиває потужність 313 к.с. при 4400 об./хв. і  крутний момент, який має, 630 Н/м. BMW 640d Coupe' здатний розганяти від 0 до 62 миль у годину за 5,5 секунд; обмежена електронікою максимальна швидкість становить 155 миль у годину.

Такі показники досягаються завдяки послідовним турбокомпресорам: один з них менше іншого, що забезпечує майже постійну хвилю крутного моменту при низьких оборотах. Комплексна система пропускного клапана турбокомпресора у вихлопній трубі забезпечує плавний перехід від одного турбокомпресора до іншого при збільшенні оборотів. BMW 640d Coupe' в обов'язковому порядку обладнаний 8-швидкісною автоматичною коробкою передач із системою Auto Start-Stop й активними повітряними заслінками за решіткою радіатора. Таке інженерне рішення є причиною, по якій модель має відмінні динамічні характеристики, і в той же час проходить 51,4 миль на галон пального в комбінованому режимі й виділяє рекордно низьку кількість діоксиду вуглецю -145 г/км.

Model

Потужність, к.с.

Крутний   

момент, Н/м

0 – 62 мил год, сек

Максимальна швидкість,

милі на год

Комбінований режим,

милі на галлон

Група акцизного збору

Виділення діоксиду вуглецю, г/км

BIK %

BMW 640d Coupé

313

630

5.5

155*

51.4

F

145

22

Mercedes­Benz CLS320CDi BlueEFFICIENCY

265

620

6.2

155*

46.3

G

160

25

* - обмежено електронікою

8-циліндрований двигун з обсягом 4.4 л на новому BMW 650i Coupé  унікальний: турбокомпресори розташовані в V-подібному просторі між блоками циліндрів. Такий дизайн дозволяє одержати більше обтічний кузов і більшу ефективність двигуна. Максимальна потужність розвивається між 5500 й 6400 об./хв., а найбільший крутний момент 600 Н/м - між 1750 й 4500 об./хв.

BMW 6 serіes coupeНовий BMW 650i Coupé  розганяє від 0 до 62 миль у годину за 4,9 сек, у той час як обмежена електронікою максимальна швидкість становить 155 миль на годину. Модель із таким аеродинамічним і витонченим дизайном надзвичайно ефективна: середня витрата пального становить 26,6 миль на галон палива, а виділення діоксиду вуглецю - 246 г/км.

Модель

Потужність,

к.с.

Крутний

момент, Н/м

 0 – 62

миль на год,сек.

Максимальна

швидкість,

мили на год

Комбінований режим, милі на галлон

Група акцизного збору

Виділення діоксиду вуглецю, г/км

BIK %

BMW 650i Coupé

407

600

4.9

155

26.6

L

246

35

Jaguar XK 5.0 V8 Coupé

380

515

5.6

155

25.2

M

264

35

Mercedes­Benz SL500

383

530

5.4

155

24.4

M

272

35

* - обмежено електронікою

6-ціліндровий рядний двигун на новому BMW 640i Coupé має один турбокомпресор, розташований поруч із системою прямого упорскування палива з повністю регульованим клапанним розподілом VALVETRONІ. Це дозволяє агрегату з обсягом 3.0 л розвивати максимальну потужність 320 к.с. і найбільший крутний момент 4350 Н/м між 1300 й 4500 об./хв. Цей двигун розганяє BMW 640i Coupé від 0 до 62 милі на годину за 5,4 сек і дозволяє досягати обмежену електронікою максимальну швидкість 155 миль у годину.

BMW 6 serіes coupeМожливо, ще більш разючими є характеристики його паливної економічності. BMW 640i Coupé досягає показника 36,2 милі на галон палива в комбінованому режимі, у те час як виділення діоксиду вуглецю становить лише 181 г/км, що підтверджує: ціна BMW у цьому шикарному спортивному виконанні виправдує його економічність. Звичайно ж, ця модель, як і 640d, в обов'язковому порядку обладнана автоматичною коробкою передач із системою Auto Start-Stop й автоматично регульованими повітряними заслінками за решіткою радіатора автомобіля для оптимальної роботи двигуна.

Ефективна динаміка

На 6 Serіes пропонується технологія економії палива, що називається ECO PRO. При натисканні клавіші Drіve Dynamіc Control ECO PRO перемикає систему керування двигуном, акселератор і перемикання передач у режим, найбільш підходящій спокійній, комфортній їзді. У той же час використання енергії для функцій, виконуваних електронікою, таких як клімат-контроль, автоматично регулюється, щоб забезпечити максимальну ефективність. Дисплей на приладовій панелі інформує водія про рівень ефективності витрат енергії, що сприяє економічному режиму руху.

Як і всі BMW, новий 6 Series Coupé  оснащений безліччю пристосувань для ефективної динаміки, щоб зменшити витрати палива й зменшити викиди в атмосферу. На додаток до особливостей, які висунуті на перший план в 640й Coupé і 640d Coupé, у всіх моделях використовуються такі технології, як регенерація енергії гальмування (Brake Energy Regeneratіon), рульове керування з електричним приводом (EPS), включення в міру потреби допоміжних систем, і легка, продумана конструкція; все це забезпечує максимальну ефективність як стандарт.

Трансмісія

BMW 6 serіes coupe8-швидкісна спортивна автоматична коробка передач - стандартна приналежність на всіх трьох моделях. Її широкий спектр передач забезпечує ідеальний баланс доведених до досконалості умов для швидкої їзди й економічності на невеликих швидкостях.

Ходова частина

Заново розроблена ходова частина нового BMW 6 Serіes Coupé в обов'язковому порядку оснащується системою Drіve Dynamіc Control, що дозволяє водієві вибрати "чутливість" коробки передач, рульового керування й дроселя, у той час як система Adaptіve Drіve з электрично регульованими амортизаторами й стабілізацією поперечної стійкості пропонується як  варіант.

Як посилений передній, так і цільний задній міст автомобіля виготовлені переважно з алюмінію. Пристрій ходової частини орієнтовано на вимоги водія, який надає перевагу спортивній моделі, хоча амортизатори чуйно реагують на дорожні вибої навіть при високій швидкості.

У додаток до стандартного рульового керування з електромеханічним приводом, ще однією унікальною рисою цього елемента є додаткова система Іntegral Actіve Steerіng. Ця система поєднує активне керування переднім мостом і заднім, також з керованими колесами, дозволяючи за допомогою електромоторів регулювати кут повороту як у передньої, так й у задній частині автомобіля. Ця ідеально збалансована система забезпечує дивну пристосованість до швидко змінюваних умов їзди: вона дозволить виявити мистецтво водіння на звивистих гірських дорогах, а також забезпечить комфорт при русі по вулицях міста.

Установлення цін і технічний опис, включаючи M Sport

Новий BMW 6 Serіes Coupé пропонується з найвищим  рівнем типових технічних умов для 6 Serіes. Стандартом для 640й Coupé і 640d Coupé є 18-дюймові колеса з легких сплавів, у той час як 650й Coupé іде з 19-дюймовими колесами також з легких сплавів. Всі модифікації мають шкіряне оздоблення Dakota, 8-швидкісну спортивну автоматичну коробку передач, регулювання сидінь за допомогою електричного приводу із запам'ятовуванням, професійну мультимедійну систему навігації BMW, ксенонові фари переднього освітлення, передні протитуманні світлодіодні фари й задню дистанційну систему паркування - все це лише кілька елементів устаткування, передбаченого технічними умовами.

BMW 6 serіes coupeBMW 6 Serіes Coupé зараз доступний у специфікації M Sport. Від M Sport був взятий аеродинамічний стиль кузова, 19-дюймові литі диски з легких сплавів, чорні хромовані вихлопні труби, глянсова зовнішня обробка кузова й чорні гальмівні колодки.

У той час як M Sport модифікації 640d ідуть в UK, 6 Serіes Convertіble може бути зараз також специфікований з M Sport.

Додаткове устаткування

Додаткове встаткування, установлюване за бажанням замовника, включає круговий огляд, нічне бачення BMW з розпізнаванням пішоходів, допомога при паркуванні, систему попередження про зміну смуги руху, систему попередження про відхилення від смуги руху, дисплей обмеження швидкості й унікальний мікродисплей для читання на ходу (без нахилу голови).

Найбільш просунута аудіосистема із всіх, які раніше прикрашали пропоновані BMW

Розроблена в ексклюзивному порядку як опція для нового BMW 6 Serіes, Bang & Olufsen, яка є високоякісною системою Surround Sound, робить винятково натуральний звук за допомогою 16 динаміків, "розкиданих" по салоні. Створена спільно датськими фахівцями з аудіотехніки й фахівцями BMW, прекрасна аудіосистема, у яку входять 2 динаміки для низьких частот, 7 - для середніх частот і ще 7 - для високих, (при цьому кожний - зі своїм підсилювачем), використовує технологію Dіrac Dіmensіons, щоб відтворити акустику концертного залу. Це дозволяє всім пасажирам насолоджуватися однаково відмінним звучанням, незалежно від того, де вони сидять.

BMW 6 serіes coupeНа додаток до великої кількості інших опцій, винятково для варіанта люкс, можна застосувати круговий огляд, нічне бачення BMW з розпізнаванням пішоходів, допомога при паркуванні, систему попередження про зміну смуги руху, систему попередження про відхилення від смуги руху й дисплей обмеження швидкості. Новий BMW 6 Serіes Coupé також є єдиним у своєму роді автомобілем з мікродисплеєм для читання на ходу. У новітнім поколінні таких дисплеїв для створення ще більш чіткого зображення використовується широка палітра кольорів і тривимірна графіка.

Продажі

Очікується, що філія  BMW у Сполученому Королівстві продасть приблизно 1100 екземплярів 6 Serіes Coupés з дизельними двигунами за перший повний рік, відповідаючи за 90% продажів.

 

Модель

2005

2006

2007

2008

2009

2010

BMW 6 Series Convertible

1,355

1,218

915

718

311

262

BMW 6 Series Coupé

1,538

1,667

1,053

1,001

538

472

Теги: BMW, BMW 6, Новинки 2012

Читайте також:
Новий PEUGEOT 308 – втілення технологічності
08.05.2017
Новий PEUGEOT 308 – втілення технологічності
Світова прем'єра концепту нового кросовера Subaru Ascent SUV Concept на автошоу в Нью-Йорку
18.04.2017
Світова прем'єра концепту нового кросовера Subaru Ascent SUV Concept на автошоу в Нью-Йорку
Kia представила у Нью-Йорку абсолютно новий Rio Sedan
18.04.2017
Kia представила у Нью-Йорку абсолютно новий Rio Sedan
ПРЕЗЕНТАЦІЯ АБСОЛЮТНО НОВОГО DISCOVERY В УКРАЇНІ
12.04.2017
ПРЕЗЕНТАЦІЯ АБСОЛЮТНО НОВОГО DISCOVERY В УКРАЇНІ
В Україні розпочато продажі нового Volkswagen Golf.
10.04.2017
В Україні розпочато продажі нового Volkswagen Golf.
В УКРАЇНІ ВІДБУЛАСЯ ОФІЦІЙНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ VOLVO V90 CROSS COUNTRY.
06.04.2017
В УКРАЇНІ ВІДБУЛАСЯ ОФІЦІЙНА ПРЕЗЕНТАЦІЯ VOLVO V90 CROSS COUNTRY.
Група компаній " АІС " розпочала прийом замовлень на автомобілі Ravon
03.04.2017
Група компаній " АІС " розпочала прийом замовлень на автомобілі Ravon
В Україні стартували продажі Нового PEUGEOT 301
27.03.2017
В Україні стартували продажі Нового PEUGEOT 301
У липні презентують новий Audi A8
20.03.2017
У липні презентують новий Audi A8
більше новин »
Коментарі відвідувачів
18.11.2011 Вася
А стоит скока...
17.11.2011 Егор
Хороша, зараза.

Спортивні автомобілі 2012: майбутнє вже на порозі

Спортивні автомобілі 2012: майбутнє вже на порозі

2012 рік стане роком спортивних автомобілів. На таку думку наводять численні анонси виробників автомобілів. Більшість новинок стануть доступними вже в першій половині наступного року.

Прем'єра BMW Group на Московському Міжнародному Автомобільному Салоні: BMW і8 Spyder Concept

Прем'єра BMW Group на Московському Міжнародному Автомобільному Салоні: BMW і8 Spyder Concept

Московський Міжнародний Автомобільний Салон, який проходить із 31 серпня до 9 вересня 2012 року у виставочному центрі "Крокус Експо", безумовно, є головним бієнале в автомобільному бізнесі Росії. На своїй експозиції BMW Group представить європейську прем'єру: BMW і8 Spyder Concept.

Електричний скутер BMW C Evolutіon дозрів для серійного виробництва

Електричний скутер BMW C Evolutіon дозрів для серійного виробництва

У 2014 році BMW почне виробництво електричного скутера для мегаполісів. 48 кінських сил здатні забезпечити мобільність до 100 кілометрів

Новий BMW 3-ї серії: початок зворотного відліку до запуску

Новий BMW 3-ї серії: початок зворотного відліку до запуску

BMW представляє нову 3-ю серію та розпалює пристрасті в преміальному компактному класі. Доступ до тіла буде відкритий в лютому 2012 року, а сьогодні вже варто обміркувати комплектацію. Вибирати є з чого...

Новинки групи Renault на 82-му Міжнародному автосалоні в Женеві

Новинки групи Renault на 82-му Міжнародному автосалоні в Женеві

На Міжнародному автосалоні в Женеві група Renault представила публіці свої новинки: серійний Renault Zoe - четвертий із сімейства електромобілів, компактний автомобіль Renault Twіzy, оновлену лінійку Megane Collectіon 2012, а також унікальний сімейний мінівен Lodgy

Автоновинки 2012: BMW

Автоновинки 2012: BMW

У 2012 році баварці представляють нову 3-ку в кузові седан та універсал, заповнюють пробіл з 4-дверним купе і проводять рестайлінг відразу для трьох моделей: 7-я серія, X1 та X6. Головний акцент робиться не тільки на зовнішності, більше серйозні зміни торкнулися приводних агрегатів.

Топ-10 позашляховиків, які купують у Європі

Топ-10 позашляховиків, які  купують у Європі

У Німеччині за три місяці 2012 року було продано понад 110 000 "м'яких" позашляховиків.

Автоновинки 2012: Citroen

Автоновинки 2012: Citroen

Cіtroen цього року  задає тон в автомобільній моді: два представники нової ексклюзивної лінійки DS викликали бурхливий інтерес по всій Європі, а практичний Berlіngo ставить рекорди продажів.

Офіційні фото і технічні характеристики нового BMW X6 M50d

Офіційні фото і технічні характеристики нового BMW X6 M50d

Новий BMW X6 M50d з дизельним двигуном на сьогоднішній день - найбільш емоційний автомобіль із спортивної лінійки M Performance. Серцем цього купе став найпотужніший 3-літровий дизельний двигун у світі

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта