16.11.2011

Новий BMW 6 serіes coupe

Вся інформація про: BMW

Вся інформація про: BMW 6 Series Coupé (2011)

За матеріалами сайту: www.autoexpert.in.ua

BMW 6 serіes coupe"    Новий туристський автомобіль від BMW поєднує витончений дизайн із шикарними й динамічними зовнішніми обрисами
"    Є подальшою еволюцією M Sport (Сполучене Королівство)
"    Два бензинових двигуни з турбонаддувом або дизельний двигун з паралельно працюючими турбонагнітачем (на вибір)
"    Технології ефективної динаміки для даної моделі є стандартом, включаючи новітній паливозберігаючий режим ECO PRO
"    Заново розроблена ходова частина забезпечує відмінні динамічні якості й відрізняється добірністю
"    Найвищі технічні характеристики
"    У продажі з 15 жовтня 2011р.

Новий BMW 6 Serіes Coup, будучи представником 3-го покоління в розвитку даного виду,  просуває шикарний концепт 2+2 на крок уперед, поєднуючи розширений комфорт із витонченим дизайном у спортивній версії на ще більш високому рівні. Відмінною рисою BMW 6 Serіes Coup є стрімка лінія даху салону, у той час як довгий капот двигуна, невеликий виліт кузова, зміщений назад пасажирський салон з типовим вигином, більша колісна база й рівна "лінія талії" втілюють характерні для BMW coup пропорції більш, ніж яка-небудь інша модель.

Чудова силова установка BMW з бензиновими двигунами, що мають турбонаддув і спареними дизельними двигунами, також з турбонаддувом, заново розроблена ходова частина й ефективна допоміжна система навігації надають новому BMW coup необмежені можливості, у той час як внутрішній простір розширений, а рівень комфорту зріс.

Модель

Потужність,
к.с.

Крутний
момент,

   Н

0 – 62

миль у годину,сек

Максимальна

швидкість,

миль у годину
Комбінований

режим,

Миль / галон
Виділення діоксида

вуглецю, г/км

BMW 650i Coupé

407

600

4.9

155*

26.6

246

BMW 640i Coupé

320

450

5.4

155*

36.2

181

BMW 640d  Coupé

313

630

5.5

155*

51.4

145

* - обмежено електроніко

Дизайн

Характерними рисами нового BMW 6 Serіes Coup є довгий широкий капот двигуна, зміщений назад пасажирський салон і плавна лінія даху. Уже став традиційним для BMW "ніс акули" з великою, скошеною вперед реіткою радіатора, великі повітрезаборники, широкий, чітко обкреслений капот і розвинені колісні ніші натякають на потужну силову установку, що ховається під обшивкою. Натхненні рухом води плавні обриси й злегка вигнуті поверхні створюють відчуття спортивної витонченності, що в поєднанні зі збільшеної на 74 мм довжиною й зменшеної на 5 мм висотою надає автомобілю стійке положення при русі.

BMW 6 serіes coupeВид збоку BMW 6 Serіes Coup визначають характерні плавні обриси кузова. Довгий широкий капот як би витягує силует, у той час як дах опускається однією плавною лінією, органічно поєднуючись із кузовом у стилі витонченого coup. Безрамні двері й хромовані крайки бічних вікон підкреслюють компактні обриси типового для BMW кузова.

У задній частині автомобіля розвинені колісні ніші й горизонтальні лінії підкреслюють широку колію BMW 6 Serіes Coup, натякаючи на його спортивне походження та вражаючу курсову стійкість. Задні фари, що складаються із двох основних елементів і створюють типову для BMW L-образну форму, мають винятково спортивні, динамічні обриси. Дві смужки світлодіодів у фарах забезпечують вражаючу видимість уночі. У задніх покажчиках поворотів і гальмування також використані світлодіоди.

Довший, нижчий і ширший, цей новий автомобіль крупніше свого попередника в кожному габаритному вимірі, крім висоти, у відношенні якої він став на півсантиметра нижче. Маючи довжину 4894 мм, нова модель на 74 мм довше свого попередника; подібним же чином збільшилася до 2855 мм колісна база. Автомобіль також виріс на 39 мм завширшки , що тепер становить 1894 мм, а його висота зменшилася на 5 мм.

Новий BMW 6 Serіes Coupe' в обов'язковому порядку обладнаний ксеноновими передніми фарами, які мають типову для BMW форму подвійної корони, у той час як протитуманні фари, які складаються зі смужок світлодіодів (по 3 у кожній) і розташовані в передній частині, підкреслюють ширину автомобіля.

Світлодіоди  передніх фар, які мають властивість адаптуватися, створюють яскраве біле світло, подібне до денного освітлення; є кільця світлодіодів ближнього й далекого світла. Горизонтальні смужки світлодіодів, розташовані посередині кілець світла, надають характерній рисі BMW - здвоєним фарам переднього освітлення, зроблений новий, свіжий дизайн. Світлодіоди, які адаптуються,  служать не тільки для створення стилю; вони автоматично повертаються й установлюються під певним кутом залежно від  швидкості автомобіля, кута повороту й кутової швидкості освітлення, забезпечуючи водієві найкращу видимість.

Інтер'єр: створений для того, щоб оцінити розкіш для чотирьох чоловік

BMW 6 serіes coupeНезважаючи на меншу висоту, новий 2+2 BMW 6 Serіes Coupe' забезпечує більшу внутрішню висоту кузова як над передніми, так і над задніми місцями; регульовані по висоті крісла водія й переднього пасажира надають більше простору. Індивідуальні задні крісла також забезпечують більше додаткового місця в районі плечей і ліктів, сприяючи більш комфортній подорожі.

Місце переднього пасажира оточено поверхнею, яка добірно вигинається від підлокітника, проходить над бічною крайкою центральної консолі, піднімається нагору до приладової панелі, а потім горизонтально йде до дверей, створюючи на місці переднього пасажира відчуття виняткової безпеки.

На додаток до оптимізованого виконання автомобіля й більш високому рівню комфорту, новий BMW 6 Serіes Coupe' обладнаний заново розробленими легкими кріслами з інтегрованою системою ременів безпеки й функцією легкого доступу в заднє пасажирське відділення: за допомогою легкого повороту перемикача сидіння автоматично пересуваються максимально вперед. Є також можливість установки "спортивних" або ж "зручних" сидінь. Багажне відділення має обсяг 460 літрів, що еквівалентно 3-м 46-дюймовим сумкам для гольфа або 2-м середнім твердим дипломатам і сумкою для авіарейсів. Щоб більш ефективно використовувати простір задньої частини, задні сидіння можуть бути пристосовані для легкого завантаження й перевезення 2-х пар лиж.

Привід

В наявності є нові BMW 6 Serіes Coupe' з двома типами бензинових двигунів або однієї моделі з дизельним двигуном: моделі 650й, 640й та 640d відповідно.

BMW 6 serіes coupeНайспортивніший у світі дизельний двигун обсягом в 3.0 л - 2х рядний 6-циліндровий агрегат з паралельно працюючими турбокомпресорами, який розвиває потужність 313 к.с. при 4400 об./хв. і  крутний момент, який має, 630 Н/м. BMW 640d Coupe' здатний розганяти від 0 до 62 миль у годину за 5,5 секунд; обмежена електронікою максимальна швидкість становить 155 миль у годину.

Такі показники досягаються завдяки послідовним турбокомпресорам: один з них менше іншого, що забезпечує майже постійну хвилю крутного моменту при низьких оборотах. Комплексна система пропускного клапана турбокомпресора у вихлопній трубі забезпечує плавний перехід від одного турбокомпресора до іншого при збільшенні оборотів. BMW 640d Coupe' в обов'язковому порядку обладнаний 8-швидкісною автоматичною коробкою передач із системою Auto Start-Stop й активними повітряними заслінками за решіткою радіатора. Таке інженерне рішення є причиною, по якій модель має відмінні динамічні характеристики, і в той же час проходить 51,4 миль на галон пального в комбінованому режимі й виділяє рекордно низьку кількість діоксиду вуглецю -145 г/км.

Model

Потужність, к.с.

Крутний   

момент, Н/м

0 – 62 мил год, сек

Максимальна швидкість,

милі на год

Комбінований режим,

милі на галлон

Група акцизного збору

Виділення діоксиду вуглецю, г/км

BIK %

BMW 640d Coupé

313

630

5.5

155*

51.4

F

145

22

Mercedes­Benz CLS320CDi BlueEFFICIENCY

265

620

6.2

155*

46.3

G

160

25

* - обмежено електронікою

8-циліндрований двигун з обсягом 4.4 л на новому BMW 650i Coupé  унікальний: турбокомпресори розташовані в V-подібному просторі між блоками циліндрів. Такий дизайн дозволяє одержати більше обтічний кузов і більшу ефективність двигуна. Максимальна потужність розвивається між 5500 й 6400 об./хв., а найбільший крутний момент 600 Н/м - між 1750 й 4500 об./хв.

BMW 6 serіes coupeНовий BMW 650i Coupé  розганяє від 0 до 62 миль у годину за 4,9 сек, у той час як обмежена електронікою максимальна швидкість становить 155 миль на годину. Модель із таким аеродинамічним і витонченим дизайном надзвичайно ефективна: середня витрата пального становить 26,6 миль на галон палива, а виділення діоксиду вуглецю - 246 г/км.

Модель

Потужність,

к.с.

Крутний

момент, Н/м

 0 – 62

миль на год,сек.

Максимальна

швидкість,

мили на год

Комбінований режим, милі на галлон

Група акцизного збору

Виділення діоксиду вуглецю, г/км

BIK %

BMW 650i Coupé

407

600

4.9

155

26.6

L

246

35

Jaguar XK 5.0 V8 Coupé

380

515

5.6

155

25.2

M

264

35

Mercedes­Benz SL500

383

530

5.4

155

24.4

M

272

35

* - обмежено електронікою

6-ціліндровий рядний двигун на новому BMW 640i Coupé має один турбокомпресор, розташований поруч із системою прямого упорскування палива з повністю регульованим клапанним розподілом VALVETRONІ. Це дозволяє агрегату з обсягом 3.0 л розвивати максимальну потужність 320 к.с. і найбільший крутний момент 4350 Н/м між 1300 й 4500 об./хв. Цей двигун розганяє BMW 640i Coupé від 0 до 62 милі на годину за 5,4 сек і дозволяє досягати обмежену електронікою максимальну швидкість 155 миль у годину.

BMW 6 serіes coupeМожливо, ще більш разючими є характеристики його паливної економічності. BMW 640i Coupé досягає показника 36,2 милі на галон палива в комбінованому режимі, у те час як виділення діоксиду вуглецю становить лише 181 г/км, що підтверджує: ціна BMW у цьому шикарному спортивному виконанні виправдує його економічність. Звичайно ж, ця модель, як і 640d, в обов'язковому порядку обладнана автоматичною коробкою передач із системою Auto Start-Stop й автоматично регульованими повітряними заслінками за решіткою радіатора автомобіля для оптимальної роботи двигуна.

Ефективна динаміка

На 6 Serіes пропонується технологія економії палива, що називається ECO PRO. При натисканні клавіші Drіve Dynamіc Control ECO PRO перемикає систему керування двигуном, акселератор і перемикання передач у режим, найбільш підходящій спокійній, комфортній їзді. У той же час використання енергії для функцій, виконуваних електронікою, таких як клімат-контроль, автоматично регулюється, щоб забезпечити максимальну ефективність. Дисплей на приладовій панелі інформує водія про рівень ефективності витрат енергії, що сприяє економічному режиму руху.

Як і всі BMW, новий 6 Series Coupé  оснащений безліччю пристосувань для ефективної динаміки, щоб зменшити витрати палива й зменшити викиди в атмосферу. На додаток до особливостей, які висунуті на перший план в 640й Coupé і 640d Coupé, у всіх моделях використовуються такі технології, як регенерація енергії гальмування (Brake Energy Regeneratіon), рульове керування з електричним приводом (EPS), включення в міру потреби допоміжних систем, і легка, продумана конструкція; все це забезпечує максимальну ефективність як стандарт.

Трансмісія

BMW 6 serіes coupe8-швидкісна спортивна автоматична коробка передач - стандартна приналежність на всіх трьох моделях. Її широкий спектр передач забезпечує ідеальний баланс доведених до досконалості умов для швидкої їзди й економічності на невеликих швидкостях.

Ходова частина

Заново розроблена ходова частина нового BMW 6 Serіes Coupé в обов'язковому порядку оснащується системою Drіve Dynamіc Control, що дозволяє водієві вибрати "чутливість" коробки передач, рульового керування й дроселя, у той час як система Adaptіve Drіve з электрично регульованими амортизаторами й стабілізацією поперечної стійкості пропонується як  варіант.

Як посилений передній, так і цільний задній міст автомобіля виготовлені переважно з алюмінію. Пристрій ходової частини орієнтовано на вимоги водія, який надає перевагу спортивній моделі, хоча амортизатори чуйно реагують на дорожні вибої навіть при високій швидкості.

У додаток до стандартного рульового керування з електромеханічним приводом, ще однією унікальною рисою цього елемента є додаткова система Іntegral Actіve Steerіng. Ця система поєднує активне керування переднім мостом і заднім, також з керованими колесами, дозволяючи за допомогою електромоторів регулювати кут повороту як у передньої, так й у задній частині автомобіля. Ця ідеально збалансована система забезпечує дивну пристосованість до швидко змінюваних умов їзди: вона дозволить виявити мистецтво водіння на звивистих гірських дорогах, а також забезпечить комфорт при русі по вулицях міста.

Установлення цін і технічний опис, включаючи M Sport

Новий BMW 6 Serіes Coupé пропонується з найвищим  рівнем типових технічних умов для 6 Serіes. Стандартом для 640й Coupé і 640d Coupé є 18-дюймові колеса з легких сплавів, у той час як 650й Coupé іде з 19-дюймовими колесами також з легких сплавів. Всі модифікації мають шкіряне оздоблення Dakota, 8-швидкісну спортивну автоматичну коробку передач, регулювання сидінь за допомогою електричного приводу із запам'ятовуванням, професійну мультимедійну систему навігації BMW, ксенонові фари переднього освітлення, передні протитуманні світлодіодні фари й задню дистанційну систему паркування - все це лише кілька елементів устаткування, передбаченого технічними умовами.

BMW 6 serіes coupeBMW 6 Serіes Coupé зараз доступний у специфікації M Sport. Від M Sport був взятий аеродинамічний стиль кузова, 19-дюймові литі диски з легких сплавів, чорні хромовані вихлопні труби, глянсова зовнішня обробка кузова й чорні гальмівні колодки.

У той час як M Sport модифікації 640d ідуть в UK, 6 Serіes Convertіble може бути зараз також специфікований з M Sport.

Додаткове устаткування

Додаткове встаткування, установлюване за бажанням замовника, включає круговий огляд, нічне бачення BMW з розпізнаванням пішоходів, допомога при паркуванні, систему попередження про зміну смуги руху, систему попередження про відхилення від смуги руху, дисплей обмеження швидкості й унікальний мікродисплей для читання на ходу (без нахилу голови).

Найбільш просунута аудіосистема із всіх, які раніше прикрашали пропоновані BMW

Розроблена в ексклюзивному порядку як опція для нового BMW 6 Serіes, Bang & Olufsen, яка є високоякісною системою Surround Sound, робить винятково натуральний звук за допомогою 16 динаміків, "розкиданих" по салоні. Створена спільно датськими фахівцями з аудіотехніки й фахівцями BMW, прекрасна аудіосистема, у яку входять 2 динаміки для низьких частот, 7 - для середніх частот і ще 7 - для високих, (при цьому кожний - зі своїм підсилювачем), використовує технологію Dіrac Dіmensіons, щоб відтворити акустику концертного залу. Це дозволяє всім пасажирам насолоджуватися однаково відмінним звучанням, незалежно від того, де вони сидять.

BMW 6 serіes coupeНа додаток до великої кількості інших опцій, винятково для варіанта люкс, можна застосувати круговий огляд, нічне бачення BMW з розпізнаванням пішоходів, допомога при паркуванні, систему попередження про зміну смуги руху, систему попередження про відхилення від смуги руху й дисплей обмеження швидкості. Новий BMW 6 Serіes Coupé також є єдиним у своєму роді автомобілем з мікродисплеєм для читання на ходу. У новітнім поколінні таких дисплеїв для створення ще більш чіткого зображення використовується широка палітра кольорів і тривимірна графіка.

Продажі

Очікується, що філія  BMW у Сполученому Королівстві продасть приблизно 1100 екземплярів 6 Serіes Coupés з дизельними двигунами за перший повний рік, відповідаючи за 90% продажів.

 

Модель

2005

2006

2007

2008

2009

2010

BMW 6 Series Convertible

1,355

1,218

915

718

311

262

BMW 6 Series Coupé

1,538

1,667

1,053

1,001

538

472

Теги: BMW, BMW 6, Новинки 2012

Читайте також:
Kia Stinger проходить фінальні тести на "Нюрбургринзі"
26.06.2017
Kia Stinger проходить фінальні тести на "Нюрбургринзі"
Kia розкриває «зовнішність» та інтер'єр компактного кросовера Stonic
20.06.2017
Kia розкриває «зовнішність» та інтер'єр компактного кросовера Stonic
Нова Mazda CX-5 вже в Україні
20.06.2017
Нова Mazda CX-5 вже в Україні
Офіційні дилери Kia в Києві презентували новий Kia Rio!
16.06.2017
Офіційні дилери Kia в Києві презентували новий Kia Rio!
Subaru оголосила про випуск лімітованої партії оновленого спортивного седану BRZ tS
15.06.2017
Subaru оголосила про випуск лімітованої партії оновленого спортивного седану BRZ tS
Новий Volvo XC60 незабаром в Україні.
14.06.2017
Новий Volvo XC60 незабаром в Україні.
Subaru представила оновлений спорткар WRX STI Type RA для любителів адреналіну та швидкості
13.06.2017
Subaru представила оновлений спорткар WRX STI Type RA для любителів адреналіну та швидкості
Абсолютно новий хетчбек Kia Rio дебютував в Україні
12.06.2017
Абсолютно новий хетчбек Kia Rio дебютував в Україні
Новий PEUGEOT 308: прорив технологій
07.06.2017
Новий PEUGEOT 308: прорив технологій
більше новин »
Коментарі відвідувачів
18.11.2011 Вася
А стоит скока...
17.11.2011 Егор
Хороша, зараза.

Новий BMW 3-ї серії: початок зворотного відліку до запуску

Новий BMW 3-ї серії: початок зворотного відліку до запуску

BMW представляє нову 3-ю серію та розпалює пристрасті в преміальному компактному класі. Доступ до тіла буде відкритий в лютому 2012 року, а сьогодні вже варто обміркувати комплектацію. Вибирати є з чого...

Прем'єра BMW Group на Московському Міжнародному Автомобільному Салоні: BMW і8 Spyder Concept

Прем'єра BMW Group на Московському Міжнародному Автомобільному Салоні: BMW і8 Spyder Concept

Московський Міжнародний Автомобільний Салон, який проходить із 31 серпня до 9 вересня 2012 року у виставочному центрі "Крокус Експо", безумовно, є головним бієнале в автомобільному бізнесі Росії. На своїй експозиції BMW Group представить європейську прем'єру: BMW і8 Spyder Concept.

Спортивні автомобілі 2012: майбутнє вже на порозі

Спортивні автомобілі 2012: майбутнє вже на порозі

2012 рік стане роком спортивних автомобілів. На таку думку наводять численні анонси виробників автомобілів. Більшість новинок стануть доступними вже в першій половині наступного року.

Майбутні технології: нові фари переднього освітлення BMW

Майбутні технології: нові фари переднього освітлення BMW

Компанія BMW є провідним виробником автомобілів і славиться конструкцією й дизайном світового класу. Її чарівні габаритні вогні в передніх фарах стали справжньою класикою. Тепер прийшов час озброїти автомобіль лазером.

BMW представляє концепти i3 та i8

BMW представляє концепти i3 та i8

BMW представила нові образи і деталі концептів i3 та i8, котрі будуть запущені у 2013 і 2014 роках під саб-брендом «i».

Топ-10 позашляховиків, які купують у Європі

Топ-10 позашляховиків, які  купують у Європі

У Німеччині за три місяці 2012 року було продано понад 110 000 "м'яких" позашляховиків.

BMW 6 Gran Coupe: довге задоволення

BMW 6 Gran Coupe: довге задоволення

Після появи кабріолета й купе німці вирішили подовжити свою 6-ю серію та встановити в неї двоє додаткових дверей. Новинку назвали BMW 6  Gran Coupe і вона стала первістком баварців у сегменті 4-дверних купе, де конкуренти вже давно міцно облаштувалися.

Новий Hyundaі i30 офіційно представлений в Україні

Новий Hyundaі i30 офіційно представлений в Україні

23 травня 2012 р. - відкриття автомобільної виставки SІA 2012 запам'ятається презентацією нового Hyundaі й30, який незабаром   буде представлений у всій дилерській мережі ТОВ "Хюндай Мотор Україна"

Керований задній міст [відео]

Керований задній міст [відео]

Головна ідея цього механізму - зробити автомобіль більш керованим. Для цього інженери розробили системи, які дозволяють повертати колеса в зустрічному напрямку при швидкості до 50 км / год, а на більш високій швидкості всі чотири колеса повертаються в одному напрямку для поліпшення стабільності автомобіля, наприклад, під час обгону.

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта