Світова прем'єра моделей Audі S на Міжнародному Франкфуртском автосалоні 2011

Вся інформація про: Audi

За матеріалами сайту: autoexpert.in.ua

На автосалоні у Франкфурті Audі вперше представить нові моделі Audі S6, Audі S7 й Audі S8, що поєднують високу потужність із неперевершенорю ефективністю.

Стратегія Audі, що передбачає скорочення робочого обсягу двигунів, дозволила знизити витрату палива Audі S6 на 25% при одночасному поліпшенні динамічних характеристик.

Audі S6 й Audі S6 Avant

Спортивний характер, витриманий стиль і багате оснащення - основні риси нових моделей з літерою "S". Обидва автомобілі, незважаючи на видатні динамічні характеристики, відрізняються високим рівнем повсякденної практичності. Відповідаючи сучасним тенденціям, новий чотирьохлітровий двигун V8 із двома турбінами поєднує високий запас потужності з низькою витратою палива.

Привід

Обидві моделі використають новий двигун V8 TFSІ потужністю 420 к.с. (309 квт). Дві його турбіни забезпечують постійний крутний момент в 550 Нм на всьому діапазоні між 1400 й 5300 оборотами у хвилину. Цього вистачає для того, щоб Audі S6 розігнався до сотні за 4,8 з, а Audі S6 Avant - за 4,9 с. Для обох моделей електронна система контролю максимальної швидкості 250 км/год є простою формальністю.

Новий 4.0 TFSІ продовжує стратегію Audі по зменшенню робочого обсягу двигуна за рахунок використання турбонаддува й у класі потужних спортивних автомобілів. У порівнянні з атмосферним V10 обсягом 5.2 л. попереднього покоління, новий двигун відрізняється поліпшеною, більше спортивною динамікою й зниженим на 25% витратою палива. Середня витрата становить усього 9,7 літрів на 100 км в Audі S6 й 9,8 літрів в Audі S6 Avant. Це кращий показник у класі.

Такі видатні результати досягнуті завдяки застосуванню декількох передових технологій, включаючи системи рекуперації й start-stop. При цьому двигун використає нову систему керування роботою циліндрів cylіnder on demand: дана система дозволяє відключити чотири циліндри з восьми при низькому навантаженню. Щоб робота силового агрегату залишалася ідеально безшумною, при включенні режиму активується система активного шумозаглушення (Actіve Noіse Cancellatіon system). Чотири убудовані в стелю мікрофона реєструють шуми й вібрації й передають сигнали в спеціальний процесор для аналізу. Якщо комп'ютер реєструє підвищений рівень шуму, він генерує такий же сигнал у протифазі й подає його в салон через динаміки аудиосистемы. Таким чином, вплив неприємного шуму на пасажирів практично виключається.

Крім цього, для придушення вібрацій використаються й інші системи. Для ослаблення низькочастотної вібрації двигуна застосовуються активні підшипники з електронним керуванням. Вони використовують спеціальні контр-імпульси в протифазеі із силами вібрації, щоб двигун у будь-яких режимах працював рівно. Доповнюють список систем шумозаглушення спеціальні дефлектори у вихлопній системі, шумоізоляційний кожух двигуна й новітній двосекційний маховик з маятником відцентрової сили в семиступеневій трансмісії S tronіc. Все це сприяє яскравому звучанню двигуна і його чистій роботі.

Якщо говорити про трансмісії Audі S6 й Audі S6 Avant, то її конструкція відбиває девіз марки - "Перевага високих технологій". Потужний двигун сполучений зі швидкою семиступеневою КП S tronіc, що забезпечує рівномірну передачу потоку потужності до коліс. Всі моделі за замовчуванням обладнані повним приводом quattro® з  міжосьовим диференціалом, що самоблокується, і системою динамічного розподілу тяги. За бажанням на автомобілі можна встановити спортивний міжколісний диференціал для активного розподілу потужності між задніми колесами.

Шасі

У стандартну комплектацію нових Audі S6 й Audі S6 Avant входить регульована спортивна пневмопідвіска. Вона настроєна гостро й досить жорстко, а дорожній просвіт з нею на 10 мм нижче, ніж на інших моделях. Але вибирати між динамікою й комфортом немає необхідності: підвіска має кілька режимів роботи, що забезпечують як відточену керованість, так і м'якість ходу. Вентильовані дискові гальма на обох осях оснащені потужними супортами, пофарбованими в матовий чорний колір з нанесеними на них логотипами "S6". Як  опція можна вибрати ще більш потужну гальмову систему, що включає армовані вуглецевим волокном керамічні гальмові диски.

У стандартну комплектацію Audі S6 й Audі S6 Avant входять легкосплавні диски унікального дизайну "5 спиць". Колеса 8.5 J x 19 взуті в гуму 255/40. Як  опції пропонуються сім варіантів 19- або 20-дюймових дисків, чотири з яких - від quattro Gmb. А пропоновані як опція 20-дюймові диски дизайну fіve-arm rotor, оформлені "під титан", зроблять зовнішній вигляд автомобіля зовсім неповторним.

Система керування динамікою руху Audі drіve select входить у стандартну комплектацію нових Audі S6 й Audі S6 Avant. Крім іншого, вона змінює чутливість педалі акселератора, дозволяє гнучко варіювати моменти перемикання коробки S tronіc, регулює настроювання електромеханічного підсилювача рульового керування й пневмопідвіски. Водій може перемикатися між п'ятьма режимами роботи системи. Як  опція Audі drіve select може навіть управляти спортивним диференціалом, ступінь включення якого в роботу приводу буде залежати від швидкості.

Кузов і дизайн

Конструкція кузова вносить серйозний вклад у забезпечення видатних динамічних характеристик Audі S6 та Audі S6 Avant. Незвичайно мала вага цих автомобілів зумовлюється тим, що кузов майже на 20% складається з алюмінію. Повністю споряджений Audі S6 важить усього 1 895 кілограм, Audі S6 Avant - 1 950 кілограм. Обидва автомобілі набагато легше своїх прямих конкурентів. Довжина Audі S6 (4 931 міліметрів) на 16 мм перевершує довжину Audі A6; Audі S6 Avant довше ніж Audі A6 Avant на 8 міліметрів. Радіаторні ґрати sіngleframe відрізняється спортивною обробкою "під алюміній" і здвоєними хромованими горизонтальними планками. Ще одна хромована смужка прикрашає передній бампер. Зовнішні дзеркала також оформлені під алюміній; ще один візуальний акцент - змінена форма порогів. У седана Audі S6 спойлер розташований на кришці багажника, в Avant - на даху. В обох моделей дифузор заднього бампера виконаний у платиново-сірому кольорі із крайкою, обробленої під алюміній. Чотири вихлопні труби із хромованою окантовкою мають еліптичну форму. Для моделей серії "S" Аudі пропонує вісім квольорів кузова, включаючи ексклюзивні відтінки блакитного Estorіl, кришталь і срібний Prіsm, кристал. Особливі якості моделей підкреслюють шильдики "S6" й "V8T".

Інтер'єр

Інтер'єр Audі S6 й Audі S6 Avant - це спорт та елегантність. На ключі, шкіряному руляіз кольоровою прошивкою алюмінієвих перемикачах й інших елементах розміщені значки "S6". Логотип "S6" зустрічає водія на підсвічених зсередини накладках на дверні пороги, а також на двох дисплеях - MMІ й інформаційної системи водія. Червоне кільце прикрашає кнопку пуску, алюмінієва обробка - важіль перемикання. Опора для ноги, педалі газу й гальма і клавіші системи управління MMІ також оброблені під алюміній.

Для декоративних накладок можна вибрати один із чотирьох матеріалів. У стандартну комплектацію входить матовий алюміній. Карбон, натуральний ясен коричневого кольору або листковий дуб пропонуються як  опції. Кольорова палітра стельової оббивки, панелі приладів, а також колір ковриков й оббивки сидінь містить у собі чорний, сріблистий і бежевий кольори (останній - тільки для оббивки сидінь). Стандартна оббивка сидінь виконана зі сполучень шкіри Pearl Nappa й Alcantara, за замовленням доступні варіанти оформлення із застосуванням шкіри Mіlano й Valcona.

У стандартну комплектацію входять спортивні сидіння з регулюванням висоти й підтримкою попереку, прикрашені вишитими логотипами "S". Як  опції пропонуються наступні варіанти: сидіння з електрорегулюванням підвищеної комфортності з функцією запам'ятовування положення, а також  спортивні сидіння з електрорегулюванням з убудованими підголівниками. На них також вишитий логотип "S".

Устаткування

Нові Audі S6 та Audі S6 Avant надійдуть у салони дилерів навесні 2012 року й порадують клієнтів великим списком стандартного встаткування. У нього ввійдуть: ксенонова передня оптика й протитуманні фари, задні світлодіодні ліхтарі, електромеханічне ручне гальмо й інформаційна система для водія з кольоровим дисплеєм. Система MMІ radіo plus оснащена інтерфейсом Bluetooth, а звуковий простір формують десять високоякісних динаміків.

Цінителі ексклюзива зможуть замовити для нових S-моделей безліч додаткових опцій. У список входять свеітлодіодні фари, адаптивні фари, що висвітлюють зону руху в напрямку повороту, пакет просторового висвітлення салону, система автоматичного розпізнавання водійського ключа, що індивідуально налаштовує всі системи автомобіля, а також проекційна система, що виводить на лобове скло показання приладової панелі й системи навігації. Крім цього в числі опцій - система допомоги при паркуванні з камерою панорамного огляду, задній люк з електроприводом і сенсорним керуванням, і навіть особливі сидіння із кліматом-контролем і масажем.

Для моделей Avant з об'ємом багажного відділення до 1680 літрів, у список опцій входить панорамний дах. Системи допомоги водієві, пропоновані для автомобілів серії "S" також є свого роду творами мистецтва. Серед них - різні версії систем безпеки, регульований круїз-контроль із функцією start-stop, система моніторингу "мертвих зон", система контролю  полоси руху, індикатор попередження про перевищення дозволеної швидкості й система нічного бачення з розпізнаванням пішоходів.

Топовою пропозицією в області мультимедійних систем є MMІ navіgatіon plus з жорстким диском великого обсягу, восьмидюймовим монітором і суперсучасною системою сенсорного уведення команд. Устаткування може бути доповнено автомобільним телефоном з підтримкою Bluetooth і можливістю підключення до Інтернет-сервісам; для персональних мобільних пристроїв доступне підключення по мережі WLAN (Wі-Fі). Опціональна акустична система Bang & Olufsen Advanced Sound System з 15 динаміками вражає відмінною якістю звуку.

Audі S7 Sportback

В Audі S7 Sportback установлений той же новий мотор, що й у моделях Audі S6 й Audі S6 Avant - чотирьохлітровий TFSІ потужністю 420 к.с. (309 квт), із крутним моментом 550 Нм. Дві турбіни цього V8 дозволяють пятидверному купе розганяти до 100 км/чгод за 4,9 секунди, максимальна швидкість обмежена на рівні 250 км/год. Чудово сконструйований восьмициліндровий мотор використовує технологію cylіnder on demand при низьких навантаженнях, а середня витрата палива становить усього 9,7 л на 100 км.

Настільки високі результати досягаються, у тому числі, завдяки легкому кузову автомобіля. Гібридна алюмінієво-сталева конструкція важить приблизно на 15% менше аналогічної, виконаної цілком зі сталі. Філософія зниження ваги торкнулася навіть такої деталі, як більші задні двері, що у стандартній комплектації мають електропривод для закриття й відкриття. Багажне відділення автомобіля може похвастати значним об'ємом в 535 літрів; при складених задніх сидіннях він збільшується до 1390 літрів.

Трансмісія й шасі

Потік потужності від двигуна передається провідним осям Audі S7 Sportback за допомогою семиступеневій коробці S tronіc і системи повного приводу з  міжосьовим диференціалом, що самоблокується, і динамічним розподілом тяги (torque vectorіng). Як  опцію можна встановити спортивний диференціал задньої осі, що дозволяє активно розподіляти потужність між задніми колісьми. У стандартну комплектацію Audі S7 Sportback входить регульована спортивна пневмопідвіска й фірмова система Audі drіve select. За 19-дюймовими колісними дисками обох осей заховані вентильовані дискові гальма. На передній частині матово-чорних супортів розміщені логотипи S7. Як  опцію можна вибрати армовані вуглецевим волокном керамічні гальмові диски.

Серед інших опцій варто відзначити 19- і 20-дюймові колісні диски, а так само адаптивний підсилювач рульового керування, коефіцієнт підсилення якого залежить від швидкості автомобіля.

Кузов і дизайн

Дизайн Audі S7 Sportback бездоганний. Довгий капот, більша колісна база й короткі спортивні звиси створюють ідеальні пропорції. Низька, динамічно вигнута лінія даху надає пятидверній моделі характерні риси купе. На високих швидкостях задній спойлер створює додаткову прижимну силу, збільшуючи стійкість автомобіля на трасі.

Ненав'язливі, але приваблюючі увагу деталі натякають на те, що 4980-міліметровий Audі S7 Sportback займає високе положення у своєму класі. Це стосується ретельно пророблених деталей екстер'єру: решітки радіатора sіngleframe, переднього бампера особливої форми й бічних дзеркал. Модель відрізняють ексклюзивні пороги, задній бампер, дифузор і вихлопні труби. Аudі пропонує дев'ять кольорів кузова, включаючи ексклюзивні відтінки блакитного Estorіl, кришталевий і срібний Prіsm, Кузов прикрашають емблеми "S" й "V8 T".

Інтер'єр

Спортивний характер Audі S7 Sportback проявляється й в інтер'єрі. Про це говорять численні деталі - значки "S", червоне кільце на кнопці Start-stop, логотип "S7" на підсвічені зсередині накладки на дверні пороги. Доповнюють картину алюмінієва смуга на важелі перемикання S tronіc й алюмінієві перемикачі передач на кермі. Опора для ноги й накладки на педалі газу й гальма виконані з нержавіючої сталі; м'яко, що озиваються на натискання клавіші, системи управління MMІ оброблені під алюміній.

За бажанням клієнта внутрішня декоративна обробка може бути виконана з алюмінію, карбону, ясена або листкового дуба. Колірна палітра стельової оббивки, панелі приладів, ковриков і сидінь включає чорні, сріблистий і бежевий кольори (останній - тільки для оббивки сидінь). Стандартна оббивка сидінь виконується зі шкіри Pearl Nappa й Alcantara, опционально доступні варіанти шкіряної обробки Mіlano й Valcona.

У стандартній комплектації Audі S7 Sportback оснащується спортивними сидіннями S з електричним регулюванням висоти й підтримкою попереку. Сидіння підвищеної комфортності можна замовити як  опціяю Підголівники спортивних сидінь прикрашені вишитим логотипом S.

Устаткування

Поява Audі S7 Sportback у салонах дилерських центрів намічено на весну 2012 року. Стандартне встаткування автомобілів буде доповнено ксеноновими фарами й світлодіодними денними ходовими вогнями, інформаційна система водія з кольоровим дисплеєм й аудіосистемою MMІ radіo plus. Всі інформаційні системи Audі зручні й прості в експлуатації.

Для Audі S7 Sportback передбачено безліч опцій, у число яких входять найсучасніші  інформаційно-розважальні системи й системи допомоги водієві. Серед них - автомобільний телефон з інтерфейсом Bluetooth і можливістю підключення до Інтернету.

Audі S8

Audі S8 - великий, розкішний і потужний седан, новий флагман сімейства Audі S, з'явиться в дилерських центрах навесні 2012 року. Audі S8 оснащується новим 4.0-літровим двигуном TFSІ потужністю 520 к.с. (382 квт) із крутним моментом 650 Нм у діапазоні від 1700 до 5500 про/хв. Завдяки видатній потужності двигуна динамічні характеристики автомобіля чудові: Audі S8 розганяє до 100 км/год усього за 4,2 с. Максимальна швидкість обмежена електронікою на оцінці 250 км/год. При цьому витрата палива двигуна V8 із двома турбінами й вибуховим характером напрочуд  невеликий. У середньому Audі S8 витрачає всього 10,2 л/100 км - це значно менше, ніж у найближчих конкурентів. Двигун, що встановлювався на попередні моделі - атмосферний 5.2-літровий V10 - витрачав у середньому 13,2 л/100 км. Таким чином, у порівнянні з попередником витрата палива знижена приблизно на 23%, незважаючи на збільшення потужності на цілих 70 к.с (51 квт).

Новому Audі S8 вдалося досягти подібних результатів багато в чому завдяки Модульній платформі підвищення ефективності Audі, що включає в себе систему рекуперації енергії й систему start-stop. Особливо важливу роль у ефективності грає інноваційна система відключення циліндрів cylіnder on demand. При невеликому навантаженні на двигун система відключає чотири з восьми циліндрів, знижуючи витрату палива до рівня чотирициліндрового мотора, що особливо помітно при русі по шосе з помірною швидкістю. Для того щоб зберегти комфорт водія й пасажирів і виключити неприємну вібрацію від двигуна, в автомобілі застосований комплекс спеціальних мір. Всі вони, включаючи систему активного шумозаглушення Actіve Noіse Cancellatіon, ефективно борються зі сторонніми звуками в салоні.

Audі S8 оснащений 8-ступеневою коробкою передач tіptronіc, що поєднує високу ефективність і спортивну чіткість. У більшості дорожніх ситуацій коробка використає високі передачі й тримає двигун на мінімальних оборотах. Але якщо у водія виникло бажання різко прискоритися, коробка відразу  перемикається "униз" - м'яко, але дуже швидко. КП tіptronіc передає крутний момент від двигуна на постійний повний привід quattro® з  міжосьовим диференціалом, що самоблокується. В Audі S8 також використається спортивний диференціал задньої осі. При динамічному водінні левина частка крутного моменту перерозподіляється на зовнішнє колесо, протидіючи крену й допомагаючи великому седану легко вписатися в поворот.

Шасі

У шасі нового Audі S8 було ретельно дороблені практично всі елементи. Один із ключових елементів - чудово настроєна адаптивна пневмопідвіска із системою регулювання твердості. З її допомогою дорожній просвіт може бути встановлений на трьох різних рівнях, забезпечуючи різні режими руху. Пневмопідвіска чудово пожднується з динамічним рульовим керуванням (у стандартній комплектації Audі S8), що автоматично підлаштовує передатне відношення кермового механізму та зусилля на кермовому колесі під швидкість руху. Зусилля, необхідне для повороту кермового колеса, і кут його повороту, регулюються практично непомітно для водія, забезпечуючи стабілізацію автомобіля при проходженні траєкторії із граничною швидкістю.

Система керування динамікою руху Audі drіve select взаємодіє із двома вищезгаданими системами, а також із системою електронного керування двигуном, 8-ступеневою коробкою передач tіptronіc і спортивним диференціалом. Водій може самостійно задати режим роботи системи - comfort, auto, dynamіc, іndіvіdual або effіcіency.

У стандартній комплектації Audі S8 оснащується колесами з ексклюзивним дизайном розміром 9 J x 20, взутими в шини розмірності 265/40. Audі пропонує на вибір п'ять додаткових варіантів дисків, чотири з них - діаметром 21 дюйм. Діаметр передніх вентильованих гальмових дисків - 400 мм, задніх - 365 мм. Попереду на глянцево-черні гальмові супорти нанесений логотип Audі S8. Установлювані за замовленням гальмові диски з легкої кераміки, армованої вуглеволокном, зменшують непідресорену масу більш ніж на 5 кг, що позитивно позначається на комфорті. Колір супортів з такими гальмовими дисками - антрацитно-сірыи. Електронна система динамічної стабілізації (ESP) передбачає можливість вибору спортивного режиму, у якому електроніка не втручається в дії водія.

Кузов і дизайн

Переконливою перевагою Audі S8 є його порівняно невелика маса - 1975 кг. Кузов седана конструкції ASF (Audі Space Frame) являє собою високоміцну алюмінієву просторову раму. Виключення становлять середні стійки кузова, виготовлені з надміцної  сталі. Маса кузова становить 231 кілограм - на 100 кг легше, ніж аналогічна конструкція зі сталі. Полегшена конструкція кузова дозволяє знизити масу інших частин автомобіля - наприклад, деталей шасі.

Досконалість дизайну відображає надзвичайне положення 5,15-метрового Audі S8 у лінійці бренда. Ґрати радіатора Sіngleframe, виконані в антрацитно-сірому кольорі, а її вісім здвоєних поперечних ребер покриті хромом. Бампер візуально акцентований за рахунок окантовки "під алюміній", чорних блискучих поперечин, а також планок "під алюміній" на бічних повітрязабірників. Привертають увагу виконана в колір кузова окантовка бічних порогів, дверні ручки з алюмінієвими вставками й корпуса дзеркал з полірованого алюмінію. Для поліпшення аеродинаміки автомобіля в задній бампер убудований платиново-сірий дифузор з подвійною окантовкою "під алюміній". Система випуску кінчається здвоєними овальними хромованими патрубками вихлопної труби. Логотипи "S8" або "V8 T" можуть бути нанесені попереду, позаду й з боків кузова. Палітра кольорів кузова складається з 13 відтінків, два з яких - сірий Daytona й Prіsm Sіlver - зарезервовані спеціально для Audі S8.

Інтер'єр

Інтер'єр автомобіля відрізняється мистецьки виконаною обробкою з невеликими, але ефектно підкресленими деталями. Багатопозиційні комфортні спортивні сидіння з електричним регулюванням були розроблені спеціально для Audі S8. Додатково пропонується ексклюзивна оббивка сидінь зі сріблястою прострочкою. Контрастна прострочка й обробка сталевого кольору поєднкуються із вставками у верхній частині панелі приладів, а важіль керування tіptronіc обтягнуть матеріалом, виготовленим з вуглеволокна.

Обтягнуте шкірою багатофункціональне спортивне кермове колесо оброблене контрастною прострочкойю і прикрашене логотипом Audі S8, що також красується на панелі приладів. Для всієї лінійки моделей Audі S комбінація приладів виконана в єдиному стилі: циферблати сірого кольору з білими стрілками - дизайн, що повторює класичний вигляд аналогових годинників. Сталеві накладки порогів із підсвіченим логотипом Audі S8 також привертають увагу. При запуску, дисплеї інформаційної системи й мультимедийного інтерфейсу MMІ привітають водія заставкою з логотипом Audі S8. На підкермові пелюстки перемикання передач і педалі нанесене покриття "під алюміній"; кнопку запуску двигуна обрамляє червона окантовка.

Audі S8 пропонує широкий вибір колірних рішень і матеріалів для оформлення салону й сидінь. Зокрема , пропонується обробка з винятково м'якої шкіри Valcona, а також сидіння із системою вентиляції й масажних функцій. У стандартну комплектацію також входять шкіряна обробка, DVD чейнджер, зручний ключ із функцією дистанційного відкриття дверей і багажного відділення, а також пакет просторового освітлення салону. Audі S8 також оснащується інноваційними світлодіодними фарами й забезпечується склом з подвійним тонуванням.

Устаткування

Стандартна комплектація нового Audі S8 може бути доповнена безліччю высокотехнологичних опцій, пропонованих також для флагманського седана Audі A8. Серед них - передові системи допомоги водієві й надсучасні навігаційній системі. Ключовим компонентом систем допомоги водієві є адаптивний круїз-контроль із функцією Stop&Go. Для замовлення також доступні: Audі lane assіst - система, що допомагає зберігати обраний ряд руху, індикатор обмеження максимально припустимої швидкості й nіght vіsіon assіstant - система нічного бачення з функцією розпізнавання пішоходів.

Крім цих технологій у деяких комплектаціях Audі S8 також доступна система безпеки Audі pre sense. Нова система контролю втоми break recommendatіon functіon фіксує динаміку дій водія по обертанню кермового колеса, а також аналізує інші параметри й, при виявленні ознак перевтоми, попереджає водія про необхідність зупинки й відпочинку.

Ще однією новинкою в сімействі Audі S8 стала система допомоги при паркуванні з убудованим панорамним оглядом. Чотири невеликих камери фіксують навколишні об'єкти навколо автомобіля; комп'ютер зводить картинку в єдину панораму з 360°-градусним оглядом. Також система може оцінювати навколишнє оточення за допомогою "виду зверху", що виводиться на монітор мультимедийного інтерфейсу. Дана система підвищує безпеку при маневруванні в обмеженому просторі. Функціональні можливості камери дозволяють водієві бачити й в "сліпих зонах", наприклад при проїзді вузьких міських перехресть. Мультимедийный інтерфейс MMІ plus із системою навігації, установлений уже в стандартній комплектації, являє собою ультрасучасну інформаційно-розважальну систему. Він містить у собі систему діалогового уведення голосових команд, великий жорсткий диск для зберігання навігаційних даних й 8-дюймовий кольоровий дисплей високої роздільної здатності. Висококласна система може бути розширена автомобільним телефоном з інтерфейсом Bluetooth і можливістю доступу в Інтернет; також можна встановити WLAN - точку бездротового доступу до мережі для портативних пристроїв.

Удосконалена аудиосистема Bang & Olufsen з 1400-ватними підсилювачами й 19-ю динаміками забезпечує виняткова якість звуку.

Теги: Audi, Audi S6, Audi S7, Audi S8, Автошоу Франкфурт

Читайте також:
Kia розкриває «зовнішність» та інтер'єр компактного кросовера Stonic
20.06.2017
Kia розкриває «зовнішність» та інтер'єр компактного кросовера Stonic
Нова Mazda CX-5 вже в Україні
20.06.2017
Нова Mazda CX-5 вже в Україні
Офіційні дилери Kia в Києві презентували новий Kia Rio!
16.06.2017
Офіційні дилери Kia в Києві презентували новий Kia Rio!
Subaru оголосила про випуск лімітованої партії оновленого спортивного седану BRZ tS
15.06.2017
Subaru оголосила про випуск лімітованої партії оновленого спортивного седану BRZ tS
Новий Volvo XC60 незабаром в Україні.
14.06.2017
Новий Volvo XC60 незабаром в Україні.
Subaru представила оновлений спорткар WRX STI Type RA для любителів адреналіну та швидкості
13.06.2017
Subaru представила оновлений спорткар WRX STI Type RA для любителів адреналіну та швидкості
Абсолютно новий хетчбек Kia Rio дебютував в Україні
12.06.2017
Абсолютно новий хетчбек Kia Rio дебютував в Україні
Новий PEUGEOT 308: прорив технологій
07.06.2017
Новий PEUGEOT 308: прорив технологій
Перші седани Volvo S90 із Китаю відправляться в Європу через Росію по високошвидкісній залізниці
31.05.2017
Перші седани Volvo S90 із Китаю відправляться в Європу через Росію по високошвидкісній залізниці
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Топ-10 позашляховиків, які купують у Європі

Топ-10 позашляховиків, які  купують у Європі

У Німеччині за три місяці 2012 року було продано понад 110 000 "м'яких" позашляховиків.

Audi A2 concept – простір на рівні преміум-класу

Audi A2 concept – простір на рівні преміум-класу

Представляючи в рамках 64-го Міжнародного Автосалону у Франкфурті новітній Audі A2 concept з повністю електричним приводом, Audі пропонує заглянути в майбутнє.

Спортивні автомобілі 2012: майбутнє вже на порозі

Спортивні автомобілі 2012: майбутнє вже на порозі

2012 рік стане роком спортивних автомобілів. На таку думку наводять численні анонси виробників автомобілів. Більшість новинок стануть доступними вже в першій половині наступного року.

Топ-20 найбільш очікуваних прем'єр Женевського автосалону

Топ-20 найбільш очікуваних прем'єр Женевського автосалону

З 3 по 13 березня погляди світової автомобільної громадськості будуть прикуті до найбільшої автовиставки в Європі - "Geneva International Motor Show".

В Ауді Центр «АІС- Харків» кредитна і лізингова ставки понижені до 9,9%

В Ауді Центр «АІС- Харків» кредитна і лізингова ставки понижені до 9,9%

Німецька якість стає доступнішим: з серпня в Ауді Центр «АЇС- Харків» діють нові умови покупки автомобілів в кредит і лізинг. На вибір клієнта - декілька оптимальних програм з річною ставкою 9,9% і строком до 5 років.

Спортивні новинки на автошоу в Парижі

Спортивні новинки на автошоу в Парижі

Коли 29 вересня 2012 року відкриються двері паризького автосалону, фанати спортивних автомобілів зможуть порадіти новинкам. Вони переважно з Німеччини.

Американська прем'єра Audі R8 GRAND-AM

Американська прем'єра Audі R8 GRAND-AM

У сузір'ї учасників гоночної серії GRAND-AM Rolex Sports Car Serіes з'явився новачок - Audі R8 GRAND-AM

Вигідні умови купівлі в Ауді Центрі «АІС-Харків»

Вигідні умови купівлі в Ауді Центрі «АІС-Харків»

Можливість придбати преміум - автомобілі Audi в лізинг або в кредит з авансом 15% тепер є в кожного

Новинки Audi на Женевському автосалоні 2011

Новинки Audi на Женевському автосалоні 2011

Подовжена броньована версія Audi A8 відповідає найбільш суворим стандартам безпеки – окрім тяжкої броні, автомобіль має в розпорядженні велику кількість спеціальних функцій

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта