Автоновинки з Японії та Кореї у найближчі роки

Вся інформація про: Honda, Hyundai, Infiniti, Kia, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki

За матеріалами сайту: www.autoexpert.in.ua

Hyundai та Kia перетворилися на жорстких конкурентів для японських марок. Honda, Mazda, Nissan і Toyota протистоять своїми новинками

Daihatsu: європейське прощання з чужою платформою

Daihatsu має намір у 2013 році залишити європейський ринок, але «на коня» представляє оновлений Charade, побудований, між іншим, на базі Тойота Яріс: 1,33-літровий бензиновий двигун розвиває потужність 99 к.с і коштує в Європі 13990 євро. У зовнішності без сумнівів проглядається знайоме, але чуже обличчя.

Daihatsu Charade 2011

Honda: новий Civic очікується на початку 2012 року

Новый Civic предстанет публке в 2012 году в виде динамичного седана и горячего купеНовый Civic предстанет публке в 2012 году в виде динамичного седана и горячего купе

Honda переходить на чіткі лінії в стилі 80-х років. Новий Civic з'явиться перед публікою в 2012 році у вигляді динамічного седана та гарячого купе.

Прем'єра серійного зразка очікується на автошоу IAA в німецькому Франкфурті. Обережно озвучується інформація про запланований гібрид і спортивну версію Type R. Остання отримає 180-сильний дизель.

У спортивного родстера S2000 на горизонті з'явився нащадок у вигляді концепту OSM. До втілення у серію доведеться зачекати - у планах значиться 2014 рік.

Accord та компактний позашляховик CR-V оновляться у 2013 році.

У спортивного родстера S2000 на горизонте замаячил наследник в виде концепта OSM.

Hyundai: компактний позашляховик і купе

Hyundai потішить восени 2011 року своїх молодих шанувальників новим купе Veloster, який "засвітили" вперше в Україні на автошоу SIA'2011. До існуючого 140-сильного бензинового двигуна в 2012 році додасться турбінована версія потужністю 212 к.с.

Показаний на SIA'2011 універсал i40 викликав у публіки очевидний інтерес своєю зовнішністю та залишив гіркуватий осад у нашої публіки - все-таки українці більше полюбляють седани, а не універсали. Сказано, зроблено - у Європі седан з двигуном від 116 к.с. (дизель) до 177 к.с. (бензин) надійде до продажу у листопаді цього року.

Hyundai порадует сенью 2011 года своих молодых поклонников новым купе Veloster, засвеченным впервые в Украине на автошоу SIA’2011.

Показанный на SIA'2011 универсал i40 вызвал у публики очевидный интерес своей внешностьюПоказанный на SIA'2011 универсал i40 вызвал у публики очевидный интерес своей внешностью

Дуже хочеться вірити, що до України цей автомобіль надійде так само швидко і не втратить при цьому свою дизельну перевагу. Топова модель 4-дверного конкурента німецькому Пасату буде оснащуватися 6-ступеневою автоматичною трансмісією. До речі, практичні європейці без тями від універсалів, саме тому там продажі універсалу i40 починаються вже у липні цього року.

Веселенький концепт Hyundai Curb - это вероятно будущий компактный внедорожник ix25.Веселенький концепт Hyundai Curb - это вероятно будущий компактный внедорожник ix25.

Веселенький концепт Hyundai Curb - це ймовірно майбутній компактний позашляховик ix25. Проти малюка Фольксваген Поло у 2012 році вийде i20, побудований на платформі нового Kia Rio. Доля шляхетного лімузину Genesis в Україні під питанням. Якщо Хюндай Мотор Україна ухвалять позитивне рішення, то покупців порадує серійний V8 під капотом цього автомобіля.

Корейці не втрачають з поля зору й сучасні тенденції - вже налагоджено виробництво однолітрового моторчика з трьома циліндрами потужністю 69 і 110 к.с. (турбо).

Santa Fe також очікує зміна поколінь. Його нащадок отримає в дусі поточної систематизації назв моделей ім'я ix45.

Infiniti розширює свій модельний ряд

Infiniti, премиум-марка Nissan, планирует на 2015 год свой первый компактный автомобиль. Представить его уже сегодня поможет концепт Etherea. Infiniti, премиум-марка Nissan, планирует на 2015 год свой первый компактный автомобиль. Представить его уже сегодня поможет концепт Etherea.

Infiniti, преміум-марка Nissan, планує на 2015 рік свій перший компактний автомобіль. Представити його вже сьогодні допоможе концепт Etherea.

У 2013 році Nissan Leaf також перетвориться в преміальну модель з електричним приводом. Інфініті поки замовчує подробиці.

Kia планує цілий ряд оновлень

Компания Kia уже начинает продажу 5-дверного Picanto, его 3-дверная версия появится в сентябре.Компания Kia уже начинает продажу 5-дверного Picanto, его 3-дверная версия появится в сентябре.

Компанія Kia вже починає продаж 5-дверного Picanto, його 3-дверна версія з'явиться у вересні. Нагадаємо, що близький до серійного виробництва концепт був представлений у Женеві в березні цього року.

в октябре 2011 года в Европе будет представлен Киа Рио с газовой установкойв октябре 2011 года в Европе будет представлен Киа Рио с газовой установкой

Ще новини від Kia: у жовтні 2011 року в Європі буде представлений Кіа Ріо з газовою установкою, а Soul очікує перший фейсліфт.

В начале 2012 года появится седан Optima, а уже к концу 2012 года появится его гибридная версия.

В начале 2013 года обещают новый минивен Carens - первые намеки на его внешность раскрыл в январе концепт KV7.

На початку 2012 року з'явиться седан Optima, а вже до кінця 2012 року з'явиться його гібридна версія. У серпні 2012 року стартує новий cee'd одразу в двох варіантах - седан і універсал (Sporty Wagon). На початку 2013 року обіцяють новий мінівен Carens - перші натяки на його зовнішність розкрив у січні концепт KV7. Звісно, у серійної моделі дверцята-крила замінять на класичні.

Лексус розвиває гібридні моделі

Lexus представил на Автошоу в Нью-Йорке концепт LF-Gh. Это новая модель среднего класса, которая заменит GSLexus представил на Автошоу в Нью-Йорке концепт LF-Gh. Это новая модель среднего класса, которая заменит GS

Lexus представив на Автошоу в Нью-Йорку концепт LF-Gh. Це нова модель середнього класу, котра замінить GS. Близький до серійного виробництва зразок елегантної моделі буде показаний публіці цього року на Автошоу IAA у Франкфурті. Гібридна установка новинки буде складатись із електричного та бензинового двигунів загальною потужністю 350 к.с. Старт продажів запланований на середину 2012 року.

Mazda: компактний позашляховик CX-5 і нові двигуни Skyactiv
Mazda ожидает появление нового компактного внедорожника в стиле концепта Mazda Minagi. CX-5 будет предлагаться на выбор с передним или полным приводом.Новая Mazda 6, внешность которой будет ориентирована на концепт Shinari, появится в начале 2013 года. Сначала предложат седан и универсал, а позже последует хэтчбек.

Mazda очікує появу нового компактного позашляховика у стилі концепту Mazda Minagi. CX-5 буде пропонуватися на вибір з переднім чи повним приводом. Його довжина складе 4,50 м, а вага - 1450 кг. Стартова ціна за автомобіль з базовим бензиновим двигуном об'ємом два літри та потужністю 165 к.с. складе близько 24000 євро, потужність дизельних двигунів складе 150 і 175 к.с. Початок продажів - перший квартал 2012 року.

Нова Mazda-6, зовнішність котрої буде орієнтована на концепт Shinari, з'явиться на початку 2013 року. Спочатку запропонують седан і універсал, а пізніше слідуватиме хетчбек.

Нова Mazda-3 з'явиться наприкінці 2013 року, а новий MX-5 - на початку 2014 року. Для RX-8 також приготували оновлення: дуже компактний, легкий двомісний родстер із новим двигуном Ванкеля, котрий буде оснащений прямим бензиновим впорскуванням (Euro 6). Дата появи залишається відкритою.

Mitsubishi: новий Colt у 2012 році

Mitsubishi работает над новым Colt'ом. Новинка появится в начале 2012 года сначала в Японии. Представление о новой модели дает концепт „Global small".

Mitsubishi работает над новым Colt'ом. Новинка появится в начале 2012 года сначала в Японии. Представление о новой модели дает концепт „Global small".

Mitsubishi працює над новим Colt'ом. Новинка з'явиться на початку 2012 року спершу в Японії. Представлення про нові моделі дає концепт „Global small". Восени 2012 року новий Кольт надійде й до ринку Європи. З врахуванням того факту, що марка Мітсубіши дуже популярна в Україні, надія на появу новинки у нашій країні в 2012 році цілком виправдана.

На 2013 рік планується варіант із електромотором. Втім, слід особливо відмітити активність японців у створенні електромобілів - до 2015 року крім маленького Mitsubishi i-MiEV будуть створені вісім (!) додаткових електромобілів. На 2012 рік планується запуск електричної версії компактного ASX.

Mitsubishi i-MiEV

Nissan: електромобіль Leaf готовий до продажів

В 2013 году Nissan Leaf также превратится в премиальную модель с электрическим приводом. Инфинити пока умалчивает о подробностях.

В 2013 году Nissan Leaf также превратится в премиальную модель с электрическим приводом. Инфинити пока умалчивает о подробностях.

Електромобіль Nissan Leaf вже на лінії старту - його запуск запланований на кінець цього року, плануються й нові електромобілі. Кажуть, що у 2013 році з'явиться нащадок Qashqai з новими турбодвигунами. Двигуни, до речі, - продукт співпраці з Renault та Mercedes. X-Trail зазнає у 2012 році рестайлінгу.

Спортсмен 370Z уйдет с конвейера еще до 2015, концепт Esflow показывает новое направление дизайнаСпортсмен 370Z уйдет с конвейера еще до 2015, концепт Esflow показывает новое направление дизайна

Спортсмен 370Z піде з конвеєра ще до 2015, концепт Esflow показує новий напрямок дизайну. У наступному році Nissan за чутками представить і новий Murano. Ймовірно він буде побудований на базі Infiniti та отримає сучасні дизельні двигуни Mercedes.

Субару запустить модний кросовер

Концепт Subaru ImprezaКонцепт Subaru XV

Subaru планує виробництво модного кросовера на базі Impreza за прикладом концепту XV. Серійна модель буде виставлена на автошоу IAA, а старт продажів повнопривідної новинки запланований на жовтень. Під капотом на вибір бензиновий та дизельний двигуни, кожен потужністю 150 к.с. До цього терміну надійде й нова Impreza, представлена вперше на автосалоні у Нью-Йорку.

Сузукі завершує тестування Swift Sport

Suzuki Swift Sport накручивает последние тестовые круги. В начале 2012 года он поступит на рынок.

Suzuki Swift Sport накручивает последние тестовые круги. В начале 2012 года он поступит на рынок.

Suzuki Swift Sport накручує останні тестові кола. На початку 2012 року він надійде до ринку. Під його капотом 135-сильний двигун об'ємом 1,6 літрів. Працювати він буде в парі з 6-ступеневою механікою.

 Toyota: більше гібридів

 Самым важным автомобилем для Toyota стал новый 5-дверный Toyota Yaris. Его продажи в Европе намечены на 15 октября 2011 года

Самым важным автомобилем для Toyota стал новый 5-дверный Toyota Yaris. Его продажи в Европе намечены на 15 октября 2011 года

Найбільш важливим автомобілем для Toyota став новий 5-дверний Toyota Yaris. Його продажі в Європі заплановані на 15 жовтня 2011 року. Пізніше слідуватиме варіант із гібридною установкою від Пріуса. До нього приєднається й Avensis: у рамках січневого фейсліфта він отримає оновлене обличчя та варіант з гібридним приводом

 Спортивное купе Celica сменит FT-86 с 200-сильным оппозитным двигателем от Subaru. Его появление ожидается в сентябре 2012 года. Обновленные Auris и RAV-4 появятся в конце 2012 года.

Спортивное купе Celica сменит FT-86 с 200-сильным оппозитным двигателем от Subaru. Его появление ожидается в сентябре 2012 года. Обновленные Auris и RAV-4 появятся в конце 2012 года.

Спортивне купе Celica змінить FT-86 із 200-сильним опозитним двигуном від Subaru. Його з'явлення очікується у вересні 2012 року. Оновлені Auris та RAV-4 з'являться наприкінці 2012 року.

Теги: Daihatsu, Hyundai, Infiniti, Kia, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Toyota

Читайте також:
Kia розкриває «зовнішність» та інтер'єр компактного кросовера Stonic
20.06.2017
Kia розкриває «зовнішність» та інтер'єр компактного кросовера Stonic
Нова Mazda CX-5 вже в Україні
20.06.2017
Нова Mazda CX-5 вже в Україні
Офіційні дилери Kia в Києві презентували новий Kia Rio!
16.06.2017
Офіційні дилери Kia в Києві презентували новий Kia Rio!
Subaru оголосила про випуск лімітованої партії оновленого спортивного седану BRZ tS
15.06.2017
Subaru оголосила про випуск лімітованої партії оновленого спортивного седану BRZ tS
Новий Volvo XC60 незабаром в Україні.
14.06.2017
Новий Volvo XC60 незабаром в Україні.
Subaru представила оновлений спорткар WRX STI Type RA для любителів адреналіну та швидкості
13.06.2017
Subaru представила оновлений спорткар WRX STI Type RA для любителів адреналіну та швидкості
Абсолютно новий хетчбек Kia Rio дебютував в Україні
12.06.2017
Абсолютно новий хетчбек Kia Rio дебютував в Україні
Новий PEUGEOT 308: прорив технологій
07.06.2017
Новий PEUGEOT 308: прорив технологій
Перші седани Volvo S90 із Китаю відправляться в Європу через Росію по високошвидкісній залізниці
31.05.2017
Перші седани Volvo S90 із Китаю відправляться в Європу через Росію по високошвидкісній залізниці
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Топ-20 найбільш очікуваних прем'єр Женевського автосалону

Топ-20 найбільш очікуваних прем'єр Женевського автосалону

З 3 по 13 березня погляди світової автомобільної громадськості будуть прикуті до найбільшої автовиставки в Європі - "Geneva International Motor Show".

Спортивні автомобілі 2012: майбутнє вже на порозі

Спортивні автомобілі 2012: майбутнє вже на порозі

2012 рік стане роком спортивних автомобілів. На таку думку наводять численні анонси виробників автомобілів. Більшість новинок стануть доступними вже в першій половині наступного року.

Топ-10 позашляховиків, які купують у Європі

Топ-10 позашляховиків, які  купують у Європі

У Німеччині за три місяці 2012 року було продано понад 110 000 "м'яких" позашляховиків.

Honda CR-V, Hyundai Santa Fe і Mitsubishi Outlander: азіати очима німців

Honda CR-V, Hyundai Santa Fe і Mitsubishi Outlander: азіати очима німців

Honda CR-V, Hyundai Santa Fe і Mitsubishi Outlander - 3 новеньких кросовера азіатського походження, здатні відібрати клієнтів у респектабельних європейців. Нас зацікавило одвічне питання - хто з них краще? Для порівняння німці вибрали дизельні версії.

Війна двигунів. Хто краще?

Війна двигунів. Хто краще?

Згідно з останнім дослідженням німецькі виробники є лідерами з інновацій в області моторної техніки

Топ-10 світового рейтингу автовиробників

Топ-10 світового рейтингу автовиробників

Найбільші виробники автомобілів у світі влаштували справжні перегони ніздря до ніздрі. Представляємо до Вашої уваги рейтинг ТОП-10 за результатами проданих у 2009 році автомобілів. Відомий інститут дослідження ринку IHS Automotive додав до нього перспективи компаній до 2015 року.

Електромобілі: огляд ринку 2011

Електромобілі: огляд ринку 2011

Електромобілі - це наше майбутнє, але чому їх немає на наших вулицях? Ми вирішили поглянути на ті, що продаються на ринку Європи

Автомобільні новинки 2012 року

Автомобільні новинки 2012 року

В найближчі 12 місяців будуть представлені численні автомобільні новинки. Вас очікує різноманіття нових агрегатів та зростаюча кількість концептів

Названо п'ятірку найпопулярніших машин серед жінок

Названо п'ятірку найпопулярніших машин серед жінок

За результатами досліджень американського статистичного центра більше половини автомобілів Міні, куплених у Сполучених Штатах Америки, доводиться на представниць слабкої статі

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта