Mercedes-Benz S-Klasse Guard: броньовик на швидкості 210 км/год

Вся інформація про: Mercedes-Benz

Вся інформація про: Mercedes-Benz S-class (2006)

За матеріалами сайту: Global Press

Mercedes-Benz S-Klasse GuardMercedes-Benz організував невелику екскурсію на виробництво у місті Зінельфінген (Sindelfingen). Таке трапляється рідко, тому що зберігання таємниці тут - перша заповідь. На старому військовому аеродромі у Мальмсхаймі (Malmsheim) біля Штутгарта журналістам надали можливість проїхатися на броньованому флагмані та особисто впевнитись у його керованості та маневреності. 

Броньовані моделі, до назви котрих Мерседес додає префікс Guard, випускаються також у кузові "Pullman" (сильно видовжений S-класс), як звичайний S-класс, а також на базі E- та G-класу. Актуальні броньовані Guard-моделі в залежності від класу захисту можуть протистояти короткоствольній вогнепальній зброї, пострілам гвинтівок, ручним гранатам і навіть частково газовим атакам. 

Для останнього у багажнику встановлені балони з киснем. Якщо у повітрі розпізнається наявність небезпечного газу, автомобіль автоматично перекриває подавання зовнішнього повітря і створює у автомобілі надлишковий тиск - у цьому випадку у зовнішнього шкідливого повітря немає шансів потрапити всередину. Державні служби, наприклад кримінальна поліція, за бажанням можуть замовляти невидиму бійницю, через котру можна вести контратаку.

Mercedes-Benz S-Klasse Guard Pullman (удлиненная версия)

Ключовим автомобілем зі спецзахистом є актуальний S-клас. Ззовні його важко відрізнити від серійного зразка. Цей факт є особливою гордістю компанії. Багато конструктивних змін реалізують ще на стадії виробництва автомобіля і тому невидимі для неозброєного ока. Розуміння приходить тільки, коли відчиняєш дверцята: їх вага складає 150 кг замість 35 кг. серійного виконання - одним пальцем такі дверцята не відчиниш. Броньоване скло та покриття з полікарбонату дозволяють бачити все, що коїться ззовні за межами автомобіля, але під деяким кутом картинка сильно спотворюється.

Mercedes-Benz S-Klasse GuardУ загальній складності броньований S-клас несе на собі "додаткову вагу E-класу". Цей пакет безпеки розподілюється по всьому автомобілю: захисні елементи для дверцят, задньої стінки, боковин, даху і моторного щита інтегровані у кузов і утворюють з ним одне ціле. Уся пасажирська комірка оснащується спеціальним захистом, котрий стосується практично кожного елементу - даху, замків дверцят, дверних проміжків і навіть кріплення зовнішніх дзеркал. Особлива увага приділяється потенційно слабким місцям. Приклад: кулі, що потрапляють у кузовні щілини, дверцята чи в місце з'єднання скла з металом, стикаються з грамотно створеною системою перекриття елементів, що виключає їх проходження всередину.

Під час демонстративного обстрілу автомобіля на заводському майданчику особливий інтерес до автомобіля виявили російські журналісти. S-клас у виконанні Guard сертифікований спеціальною службою у місті Ульм (Ulm), котра піддала автомобіль 250 пострілам. Підірвані на даху та під дном автомобіля ручні гранати не задали розміщеним всередині манекенам ніяких ушкоджень. Рівень пережитого страху вони, звичайно, не виміряли.

Mercedes-Benz S-Klasse GuardСиловою установкою у S 600 Guard є 12-циліндровий двигун Biturbo об'ємом 5 513 куб. сантиметрів та потужністю 517 к.с. Обертальний момент 830 Нм доступний на 1 900 оборотах буквально за хвилину. На військовому аеродромі, схованому від сторонніх очей, цей броньовик гасав динамічно та легко. Звичайно, відчувається маса автомобіля та її вплив на поведінку, але повороти S-клас проходить легко, а подвійні дискові гальма забезпечують гальмівний шлях, порівнюваний, за словами інженерів, зі звичайним автомобілем. Спринтерські здібності також збереглися: максимальна швидкість обмежена електронікою на відмітці 210 км/год. - цілком достатньо, щоб швидко залишити зону ураження. Цьому сприяють і спеціальні шини Michelin. Інтегроване у колесо опорне кільце з жорсткої резини дозволяє їхати на простріленому колесі зі швидкістю до 80 км/год.

Mercedes-Benz S-Klasse GuardКоли мова йде про виживання, використовуються усі доступні засоби. Близько 400 000 євро необхідно викласти за такий S-клас. Попит постійно зростає - кожні два дні з заводських воріт виїжджає черговий броньований автомобіль. Особливий попит на таку продукцію спостерігають сьогодні у Латинській Америці, де особливий попит має броньований E-клас мексиканського виробництва. З кожним днем все більше замовлень надходить з Південної Африки, близького і середнього Сходу та Азії. У центральній Європі та у країнах колишнього Радянського Союзу особливий попит мають максимально броньовані моделі S-класу і рідше G-класу. Але компанія Mercedes дозволяє собі фільтрувати клієнтів: якщо у замовника відверто погана репутація, то йому доведеться шукати інший автомобіль, вже без зірки Мерседеса на капоті.

 

Теги: Mercedes-Benz, Mercedes-Benz S-клас, бронь, тест-драйв

Читайте також:
Kia, драйв і рок-н-рол: у Києві відбувся щорічний Kia Драйв Тур!
30.06.2017
Kia, драйв і рок-н-рол: у Києві відбувся щорічний Kia Драйв Тур!
ПОЗАШЛЯХОВИЙ ТУР ХІРОШІ МАСУОКА В П’ЯТИ МІСТАХ УКРАЇНИ НА АВТОМОБІЛЯХ MITSUBISHI
26.06.2017
ПОЗАШЛЯХОВИЙ ТУР ХІРОШІ МАСУОКА В П’ЯТИ МІСТАХ УКРАЇНИ НА АВТОМОБІЛЯХ MITSUBISHI
В Одесі під акомпанемент гурту O.Torvald відбувся перший етап  Kia Драйв Тур 2017
20.06.2017
В Одесі під акомпанемент гурту O.Torvald відбувся перший етап Kia Драйв Тур 2017
Kia Драйв Тур 2017 прямує до Києва!
19.06.2017
Kia Драйв Тур 2017 прямує до Києва!
«Фалькон-Авто» та бренд Kia запрошують одеситів на «Kia Драйв Тур 2017» та неймовірний концерт гурту O.Torvald
13.06.2017
«Фалькон-Авто» та бренд Kia запрошують одеситів на «Kia Драйв Тур 2017» та неймовірний концерт ...
СВІТОВА ЛЕГЕНДА РАЛІ ПРОВЕДЕ ПОЗАШЛЯХОВІ ТЕСТ-ДРАЙВИ ОДРАЗУ В П’ЯТИ МІСТАХ УКРАЇНИ
07.06.2017
СВІТОВА ЛЕГЕНДА РАЛІ ПРОВЕДЕ ПОЗАШЛЯХОВІ ТЕСТ-ДРАЙВИ ОДРАЗУ В П’ЯТИ МІСТАХ УКРАЇНИ
АІС запускає національну програму тест-драйвів на автомобілі Ravon
27.04.2017
АІС запускає національну програму тест-драйвів на автомобілі Ravon
ЗАХОПЛЮЮЧІ ТЕСТ ДРАЙВИ НА КРОСОВЕРАХ RENAULT НА ВДНГ
16.12.2016
ЗАХОПЛЮЮЧІ ТЕСТ ДРАЙВИ НА КРОСОВЕРАХ RENAULT НА ВДНГ
PEUGEOT 2008 TEST-DRIVE FEST – найкращий спосіб провести вихідні!
19.10.2016
PEUGEOT 2008 TEST-DRIVE FEST – найкращий спосіб провести вихідні!
більше новин »
Коментарі відвідувачів

4MATIC

4MATIC

4MATIC –  так Mercedes-Benz називає систему постійного повного приводу, яка покращує стійкість і керованість автомобіля в різних ситуаціях: на початку руху, при розгоні і проходженні поворотів, при русі по зледенілому, засніженому, мокрому дорожньому покриттю, по поганим дорогам, а також при буксируванні причепа.

10 найдорожчих автомобілів у світі

10 найдорожчих автомобілів у світі

Складено рейтинг десятки найдорожчих автомобілів світу, куди увійшли як серійні авто, так і унікальні проекти в єдиному екземплярі.

Mercedes-Benz Aero Traіler знижує опір повітря до 20%

Mercedes-Benz Aero Traіler знижує опір повітря до 20%

Компанія Mercedes-Benz розробила новий аэродинамічний трейлер, що дозволяє знизити опір повітря приблизно на 20% і збільшити загальну паливну економічність тягача напівпричепа на 5%. Трейлер був розроблений компанією Mercedes-Benz у співробітництві з Commercіal Vehіcle Desіgn Department.

Перше враження від Skoda Rapіd

Перше враження від Skoda Rapіd

"Rapіd" у перекладі означає "швидкий". Схоже, це стало девізом Skoda, коли мова йде про швидкість надання новинок громадськості. Відповідальні особи компанії заявляють, що у майбутньому будуть презентувати нові моделі кожні шість місяців! Якщо простежити новітню історію, то чехи цілком стримують свою обіцянку: через кілька місяців після Cіtіgo компанія вже готова надати на тест-драйв Skoda Rapіd.

Найекономніші автомобілі 2012 року: рейтинг по всім класам

Найекономніші автомобілі 2012 року: рейтинг по всім класам

Тривале використання автомобіля спричиняє   вибухоподібне наростання витрат. Особливо відчутно ми ставимося до витрат на заправку автомобіля та все частіше віддаємо перевагу економним автомобілям. Але які автомобілі в дійсності є економними? Німецьке видання "Auto Motor und Sport" провело своє дослідження та склало реальний рейтинг.

Nissan Leaf: по той бік тиші

Nissan Leaf: по той бік тиші

Nissan Leaf на сьогодні є найбільш переконливим електромобілем на ринку. На що він спроможний, а на що ні?

LEGENDwagen. Історія успіху Mercedes-Benz G-Class

LEGENDwagen. Історія успіху Mercedes-Benz G-Class

Є автомобілі, які залишилися в історії, є автомобілі які є частиною історії, а є автомобілі, які творять історію. Саме до цьому прайду відноситься автомобіль із грандіозною історією і великим ім'ям Mercedes-Benz G-Class, або Gelandewagen, що в перекладі означає автомобіль підвищеної прохідності.

Автоновинки 2013: Mercedes-Benz

Автоновинки 2013: Mercedes-Benz

Новинки від компанії Mercedes завжди викликають жвавий інтерес у публіки. На цей раз все стає ще цікавіше - до виходу готуються новий S-клас, електричний SLS та оновлений Е-клас.

Daіmler: Мерседеси розхоплюють, як гарячі пиріжки

Daіmler: Мерседеси розхоплюють, як гарячі пиріжки

Німецький автоконцерн Daіmler, найбільший виробник вантажних автомобілів і другий за величиною виробник автомобілів класу "люкс" у світі, значно збільшив прибуток у перші три місяці 2012 року завдяки рекордним продажам "Мерседесів"

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта