Автомобільні музеї Німеччини. Частина II

Вся інформація про: Audi, BMW, Mercedes-Benz, Porsche

За матеріалами сайту: www.dw-world.de

Автомобільних музеїв мало не буває. Схоже, саме таким принципом керуються колекціонери раритетних авто, які виставляють свої олдтаймери на загальний огляд.

В першій частині автомобільно-музейного огляду мова йшла про фірмові колекції, що належать німецьким концернам. Як ми впевнились, грошей на них не шкодують. Корпоративні музеї роблять внесок у підтримку іміджу і стають майданчиками для світських мироприємств. В них проводять презентації, представляють дизайнерські розробки, вітають спортсменів, які здобули перемогу на чергових ралі чи в перегонах. Клієнти можуть долучитися тут до славетної історії фірми, на машинах якої вони їздять, до її традицій, відчути себе частиною великої родини…

Автомобильных музеев мало не бывает. Похоже, именно таким принципом руководствуются коллекционеры раритетных авто, выставляющие свои олдтаймеры на всеобщее обозрение.

В останні 10-15 років практично всіе німецькі виробники відбудували для своїх музеїв нові споруди. Це нерідко справжні палаци вартістю від сотні мільйонів до півмільярда євро.

В свою чергу, у музеїв, створених приватними особами чи клубами любителів автомобільної старовини, грошей на таку дорогу нерухомість немає, але рухомі колекції представляють не менший інтерес.

Слідами Рокфеллерів

Родинний автомобільний музей в Дортмунді Automobil Museum Dortmund регулярно оновлює й поповнює свою експозицію. В постійній частині - рідкісні моделі Ferrari, Horch, MG, Alfa Romeo, VW, Mercedes, які ілюструють розвиток цих марок. Є Jaguar, який належав представникам династії Рокфеллерів, і машина знаменитого німецького актора Хайнца Рюмана (Heinz Rühmann). Посилання на сайти цього і більше півсотні інших автомобільних і транспортних музеїв Німеччини - в кінці сторінки.

Олдтаймери і паротяги на Рюгені. Велика колекція олдтаймерів зібрана в технічному музеї на острові Рюген - Eisenbahn & Technik Museum Rügen.

Розташований він в одній із частин гігантського санаторного комплексу в Прорі, будівницво якого почалось в роки націонал-соціалізму, але так і не було завершено.

Крім раритетних легкових машин тут на площі 10 тисяч квадратних метрів виставлена пожежна і вантажна техніка, а також залізнодорожні локомотиви, зокрема, найбільший магістральний паротяг Європи - радянський P36-0123 (П36), прозваний "Генералом" за бокоі "лампаси". Серед багаточисленних пожежних машин особливе місце займає модель Dennis Pumper 1955 року - "класична" пожежна карета з відкритою кабіною.

Eisenbahn & Technik Museum Rügen

Східна Німеччина

Важливим центром німецької автомобільної промисловості до Второй мировой войны была Саксония, которая сейчас больше известна производившимися здесь во времена в ГДР "пластиковыми бомбардировщиками" Trabant. Именно в этой части Германии следует искать корни концерна Audi. Кстати, название этой фирмы является переводом на латынь с немецкого фамилии ее основателя - инженера Аугуста Хорьха (August Horch). Глагол "horchen" означает "прислушиваться", на латыни - audi.  Музей, посвященный этому пионеру немецкого автомобилестроения, работает в городе Цвикау. Здесь можно увидеть редчайший Horch Phaeton 1911 года.

Історії автомобілебудівництва в Саксонії відведена значна частина експозиції транспортного музею в Дрездені - Dresdner Verkehrsmuseum, розташованого в колишніх конюшнях саксонського курфюрста. В колекції - 66 легкових машин, 48 вантажівок і автобусів, 200 мотоциклів. На особливу увагу заслуговують прототип однієї вз моделей фірми Wanderer, перший німецький вантажний автомобіль з повітрянимм охолодженням 4 RL (1927), триколісний Phänomobil (1924) і тримісний мотоцикл Böhmerland (1927).

Наведений нижче список посилань на сайти музеїв з короткими описами складений за федеральними землями в такому порядку: Саксонія,

Dresdner Verkehrsmuseum

Бранденбург, Гамбург, Бремен, Нижня Саксонія, Гессен, Північний Рейн-Вестфалія, Рейнланд-Пфальц, Баден-Вюртемберг, Баварія, Тюрінгія, Мекленбург-Передня Померанія, Берлін, Саксонія-Анхальт.

Теги: автоподорож, відпочинок, зима, літо, музей, Німеччина

Читайте також:
26.03.2015
90% доріг повинні бути відремонтовані за три місяці
Зима вихідного дня: подорожуємо Україною разом з Goodyear
30.01.2015
Зима вихідного дня: подорожуємо Україною разом з Goodyear
Любителям Карпат - Славсько
24.01.2015
Любителям Карпат - Славсько
Киевляне массово ищут попутчиков
16.06.2014
Киевляне массово ищут попутчиков
Десять фактов о Бразилии, которые нужно знать автомобилисту
11.06.2014
Десять фактов о Бразилии, которые нужно знать автомобилисту
Будьмо патріотами! Приїдьте і підтримайте українських кінних лучників!
17.05.2014
Будьмо патріотами! Приїдьте і підтримайте українських кінних лучників!
Майские праздники вместе с BYD
07.05.2014
Майские праздники вместе с BYD
Гастрономическая звезда BMW
30.04.2014
Гастрономическая звезда BMW
Мотобарахолка в «Route 66». 12 апреля
21.03.2014
Мотобарахолка в «Route 66». 12 апреля
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Ніжин – містичне місто Чернігівської області

Ніжин – містичне місто Чернігівської області

 Історія Ніжина нараховує більше тисячі років, а його поява вчені пов'язують з градобудівельною діяльністю київського князя Володимира Святославовича (кінець Х століття). Найстародавніше місто часів Київської Русі. З його біографією пов'язані імена таких видатних діячів вітчизняної культури і науки, як М. В. Гоголь, Л. І. Глібов, Є. П. Гребінка і багато інших. 

Автомобільні музеї Німеччини. Частина I

Автомобільні музеї Німеччини. Частина I

 У кожного поважаючого себе флагмана німецького автопрому є свій музей. 

Свалява – мальовниче джерело здоров'я

Свалява – мальовниче джерело здоров'я

  Свалява - один із найвідоміших бальнеологічних курортів Закарпаття. Місто  розташоване на висоті близько 300 м над рівнем моря в мальовничій долині ріки Латоріца, оточеній горами.  

Любителям Карпат - Славсько

Любителям Карпат - Славсько

 Славсько відоме всім гірськолижникам і любителям Карпат тим, що саме тут знаходиться Мекка українських гірськолыжников - гора Тростян ( місце тренувань радянської збірної). Висота гори 1232 метри. Розташоване Славсько в 140 км. від Львова на висоті 750 метрів над рівнем моря, в долині річок Опір і Славської. Поряд знаходиться історичне село Тухля, описане в книзі І.Франка "Захар Беркут". 

Подорож в Богуслав

Подорож в Богуслав

 На найпівденнішій окраїні Київської області, в 183-х км. від Києва, на берегах  Росі розташоване місто Богуслав. Згідно записів Іпатіївського літопису, в 1032 році Ярослав Мудрий посилював південні кордони Київської держави, побудувавши низку укріплень по річці Рось. Найбільшими із них Біла Церква, Корсунь і Богуслав.  

Історія Закарпаття: палац Шенборнів

Історія Закарпаття: палац Шенборнів

Палац Шенборнів є одним із наймальовничіших серед палаців Закарпаття, які ще збереглися. Розташований в невеликому селі Карпати (Берегвар) між Мукачево і Свалявою.

Одеса - «перлина біля моря»

Одеса - «перлина біля моря»

Після захоплення фортеці Хаджибей у російсько-турецькій війні віце-адмірал Йосиф ДЕ Рібас вирішив поставити тут головне місто-порт на Чорному морі. І от, з  легкої руки Катерини ІІ, 2-го вересня 1794 року вважається днем народження міста Одеса. Вдало розташована географічно, Одеса швидко перетворилася з невеликого поселення у торговельний, промисловий і науковий центр європейського значення.

Біла Церква: Дендропарк "Олександрія"

Біла Церква: Дендропарк "Олександрія"

Найбільший райцентр Київської області, розташований на р. Рось, на трасі Е95 Київ-Одеса. Біла Церква виникла на місці міста, заснованого київським князем Ярославом Мудрим і називався Юрьев.В 13 столітті був зруйнований монголо-татарами.

Як вибрати зимову гуму?

Як вибрати зимову гуму?

Перше, чим потрібно керуватися при виборі гуми - визначити, в яких умовах експлуатуватиметься машина. Шипована гума далеко не завжди має кращі зчіпні властивості. Звичайно ...

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта