Новинки Audi на Женевському автосалоні 2011

Вся інформація про: Audi

Вся інформація про: Audi A8 (2010)

За матеріалами сайту: autoexpert.in.ua

Новий Audi A8 L Security

Подовжена броньована версія Audi A8 відповідає найбільш суворим стандартам безпеки – окрім тяжкої броні, автомобіль має в розпорядженні велику кількість спеціальних функцій. До початку продажів Audi запропонує двигун W12, до якого в 2012 році додасться ще один силовий агрегат. Обидва двигуни поєднують високу потужність зі зразковою ефективністю.

Кузов

За довжини 5,27 метра Audi А8 L Security він є великим представницьким седаном найвищого класу, який ледь можна відрізнити на око від заводської версії.

Новый Audi A8 L Security

Інноваційні фари, що використовують світлодіоди для всіх режимів освітлення, надають виразності передній частині автомобіля. Ця опція входить до стандартного оснащення.

Audi A8 L Security W12

За разробки модельної лінійки A8 інженери Audi початково планували створення броньованої версії. Результатом їх зусиль є єдина концепція, що перевершує за своїми характеристиками будь-які автомобілі незаводського бронювання, які доступні на ринку у теперішній час. Усі основні компоненти проаналізовані з точки зору властивостей деформації. Чудові характеристики пасивної безпеки Audi A8 L Security також дозволяють знизити збитки, яких зазнають інші учасники ДТП.

Виконувані на замовлення модифікації броньованого седану виготовляються вручну у невеликих цехах, що добре охороняються, де суворо заборонене використання мобільних телефонів. Основою автомобіля з високим ступенем захисту є модифікований алюмінієвий кузов, зібраний на заводі у Неккарзульмі за технологією Audi Space Frame (ASF). Спеціально навченому технічному персоналу необхідно близько 450 робочих годин, щоб злити в одне ціле підвищені вимоги до безпеки та традиційно високу якість Audi. Після завершення цього етапу роботи автомобіль повертається на завод для остаточного збирання.

Audi A8 L Security пройшов офіційну сертифікацію державного балістичного випробувального центру у Мюнхені на відповідність класу VR 7 стандарту балістичного захисту (пройшов випробування у відповідності з принципами BRV 2009). 
Абревіатура BRV розшифровується як «куленепробивні автомобілі» (Bullet Resistant Vehicles). Вибухостійкість автомобіля була випробована у відповідності з положеннями ERV 2010 (Explosion Resistant Vehicles, «Вибухостійкі автомобілі»). Балістичний захист класу VR 7 передбачає суворі вимоги до седанів із високим рівнем безпеки. Листовий метал та скло у пасажирському салоні повинні витримувати стрільбу з автоматичної зброї, прийнятій на озброєння у країнах НАТО. У деяких регіонах бронювання моделі Audi A8 L Security відповідає навіть критеріям класу VR 9 та VR 10.

Вбудований у якості елементу кузова безпечний відсік броньованого седану характеризується сполученням вкрай жорстких, стійких матеріалів – гарячоформована броньована сталь, арамідний матеріал, кераміка, алюміній особливого сплаву та багатошарове скло. Покриття захисними матеріалами на стиках забезпечує максимальний рівень безпеки по всій площі пасажирського салону. Броня салону важить близько 720 кг.

Алюмінієві пороги споряджені вбудованими сталевими профілями. Вони забезпечують підвищений захист від вибухових пристроїв – саме у тій області, де останніми роками відмічається значне підвищення жорсткості вимог. Виконаний із інноваційного алюмінієвого сплаву, броньована підлога автомобіля служить для тої самої мети. Audi A8 L Security здатен також витримувати вибухи ручних гранат.

Навіть розривний заряд, передбачений випробувальною програмою, не представляє смертельної загрози для пасажирів – це показали вимірювання, що були виконані у ході випробувань на манекенах.

Бокові вікна, лобове скло та вікна задніх дверцят виготовлені зі спеціального скла із полікарбонатним покриттям зсередини для запобігання розтріскування. Доступні у вигляді опції електромеханічні склопідйомники керують боковими вікнами, дозволяючи опускати їх практично повністю. Кулестійкі вікна тяжчі за стандартні трішки більше ніж на 300 кілограмів. Функція доводжувача зачинення є стандартною для дверцят, які тяжчі за звичайні на 360 кілограмів. Функція фіксації дверцят утримує їх відчиненими у будь-якому обраному положенні.

Одним із ключових елементів конструкції  Audi A8 L Security є «комунікаційний модуль» у багажному відсіку. 

Новый Audi A8 L Security

Окрім електронних блоків управління системами автомобіля, він містить резервне джерело живлення, а також інші елементи, котрі підвищують безпеку пасажирів. Модуль, що має тяжке бронювання, є новацією і у конструктивному розумінні: він обладнаний порівнювано легкими керамічними дверцятами, а його каркас виготовлений з алюмінію. Клієнти можуть також замовити спеціальний захист для акумулятора та паливного баку. Стандартна двостороння система зв'язку дозволяє пасажирам Audi A8 L Security підтримувати зв'язок із зовнішнім світом навіть за зачинених вікон. Система використовує гучномовець, вбудований у решітку радіатора singleframe, а також мікрофони у салоні та ззовні автомобіля.

Незважаючи на високий рівень безпеки, Audi A8 L Security – відносно легкий броньований автомобіль. Полегшення конструкції відіграють тут головну роль – у кращих традиціях Audi. Audi A8 L Security із двигуном W12 є найлегшим автомобілем серед конкурентів у своєму класі.

Елементи підвищення безпеки

Власникам Audi A8 L Security доступна велика кількість спеціальних опцій для додаткового підвищення безпеки. Серед них – система аварійного виходу, технологія, запатентована Audi. Коли водій чи пасажир на задньому сидінні натискає на перемикач із захисним запобігачем і тягне одну з внутрішніх дверних ручок, піротехнічні роз'єднувальні патрони у петлях від'єднують дверцята від кузова. Після цього дверцята можна вибити легким поштовхом.

Ще одним елементом підвищення безпеки є система пожежогасіння, якій дається хід за допомогою теплових датчиків чи за натиснення кнопки. Вогнегасна рідина витікає з двох ємностей, встановлених у багажному відсіку, через дві трубки, розташовані під підлогою. Форсунки розпилюють рідину в колісні арки, під підлогу, на поверхню паливного баку та у моторний відсік.

Система аварійної подачі чистого повітря працює з двома кисневими балонами, розташованими у захищеній зоні. За натиснення кнопки система забезпечує подачу свіжого повітря до салону через вентиляційні отвори у панелі даху. Подача повітря триває достатньо довго для того, щоб автомобіль міг проїхати небезпечну зону чи вибратися з неї. Система працює за рахунок створення надлишкового тиску у салоні автомобіля для запобігання проникнення токсичних газів всередину. Ще одна опція – безпечний старт; вона дозволяє водієві запускати двигун автомобіля дистанційно за допомогою радіосигналу.

Також пропонуються додаткові рішення: відвід диму з пасажирського салону, світлодіодна сигналізація для машин супроводження, проблискові маячки, сирена, платформа для професійних пересувних радіосистем, флагшток, вбудований внутрішній телефон, регістратор аварійних даних, додаткова камера заднього виду, обігрів лобового скла та частковий обігрів бокових вікон. Набір функцій може бути розширеним: Audi гарантує виконання особливих побажань клієнтів на індивідуальній основі.

Салон

Салон Audi A8 L Security вражає місткістю та чудовою якістю оздоблення. Автомобіль забезпечує комфорт найвищого класу: стандартне оснащення включає чотиризонну систему клімат-контролю з іонізатором для надання свіжості повітрю, електрошторки для задніх вікон автомобіля, акустичну систему об'ємного звучання Bose та ТВ-тюнер. Ззаду розташовані два роздільних сидіння з електрорегулюванням. Окрім налаштувань положення, передні комфортні сидіння обладнані підігрівом, а також додатковими функціями масажу та вентиляції (опція). Стандартна комплектація Audi A8 L W12 Security передбачає шкіряну оббивку сидінь.

За бажанням клієнта Audi встановить «сидіння для релаксації» – регульовуване у широкому діапазоні праве заднє сидіння з регульовуваною опорою для ніг, підігрівом та масажем. Для заднього ряду сидінь можна замовити центральну консоль із великим відсіком для приладдя, а також розважальну систему з двома 10,2-дюймовими дисплеями. Додаткові елементи, такі як розкладний столик, холодильник та незалежний опалювальний прилад салону, зробить поїздку в автомобілі ще більш комфортною.

Системи допомоги водієві та мультимедійні можливості

Для броньованої версії Audi A8 L пропонується практично весь спектр передових технологій, представлених у стандартній моделі. Система навігації MMI Navigation plus оснащена містким жорстким диском, 8-дюймовим монітором із високою роздільною здатністю та швидким графічним процесором 3D. Один із високотехнологічних компонентів системи -  сенсорна панель MMI touch – забезпечує інтуїтивно зрозуміле управління багатьма функціями. Наприклад, місце призначення можна ввести пальцем шляхом «малювання» літер на панелі.

Навігаційна система MMI navigation plus тісно інтегрована із системами допомоги водієві та функціями безпеки Audi A8 L Security.

Новый Audi A8 L Security

Вона заздалегідь прогнозує дорожні умови та передає дані на блоки управління АКП, фарами та адаптивним круїз-контролем із функцією stop & go (опція). Завдяки удосконаленим алгоритмам обробки даних, ці системи можуть розпізнавати складні сценарії та заздалегідь надати підтримку водієві.

Система безпеки Audi pre sense у багатьох випадках допомагає знизити тяжкість аварій та мінімізувати їх наслідки. У стандартній комплектації Audi A8 L Security оснащується базовою версією системи безпеки Audi pre sense, системою Audi pre sense  для задньої частини автомобіля та асистентом зміни смуги руху. Інші варіанти системи, що підвищують безпеку та комфорт, доступні в якості опції. До них відносяться система контролю дистанції до автомобіля, який їде попереду, (у якості елементу адаптивного круїз-контролю з функцією stop & go), асистент нічного бачення з функцією розпізнавання пішоходів і асистент підтримання смуги руху Audi lane assist.

У стандартному виконанні автомобіль обладнується ще однією системою найвищого класу – паркувальним асистентом Audi park assist plus із функцією Audi Top View. Система використовує чотири камери, встановлені на автомобілі для огляду довколишнього простору. Комп'ютер обробляє інформацію з камер та виводить комбіноване зображення, яке дозволяє оцінювати положення автомобіля з різних ракурсів. Функція Cornerview дає водієві уявлення про ситуацію на дорозі попереду седану, що особливо корисно за виїжджання з вузьких проїздів.

Audi також пропонує для встановлення на автомобіль велику кількість високотехнологічних мультимедійних систем. У стандартній комплектації Audi А8 L Security оснащується автомобільним телефоном із доступом до Інтернету та інтерфейсом Bluetooth.
Надійне та швидке підключення до Інтернету здійснюється через вбудований модуль UMTS. Системи, розроблені у співпраці з Google, розширюють список інноваційних можливостей Audi A8 L Security в області зв'язку та інформації. Пасажири можуть підключати свої мобільні пристрої до бортової точки доступу Wi-Fi. Для приватного спілкування по телефону в якості опції доступні окремі телефонні слухавки.

Двигун і система приводу

Під капотом Audi A8 L Security встановлений чудовий двигун W12. Бензиновий мотор із безпосереднім впорскуванням палива зобов'язаний своєю назвою W-подібному розташуванню циліндрів: чотири ряди по три циліндри у кожному об'єднані у два напівблоки. За працюючого об'єму 6,3 л, компактний, легкий W12 видає 500 к.с. потужності та 625 Нм обертального моменту при 4750 об/хв.

W12 вражає своїми динамічними характеристиками, звуком і потужністю. Він розганяє Audi A8 L Security з 0 до 100 км/год за 7,3 секунди. Із міркувань, пов'язаних із навантаженням на шини, максимальна швидкість седану обмежена на рівні 210 км/год. Броньований автомобіль витрачає у середньому всього 13,5 літрів палива на 100 км – на сьогодні це найнижчий показник серед безпосередніх конкурентів (показники продуктивності та витрати є попередніми). У порівнянні з попередьою моделлю, яка розвиває 450 к.с., витрата палива знизилася на 3,0 літри на 100 кілометрів – оптимізація на 18%.
Наступного року Audi представить другий варіант двигуна, котрий буде поєднувати величезне тягове зусилля із дивовижною ефективністю. Середня витрата палива нового мотору – від 10 до 11 літрів на 100 км - принесе йому славу найкращого у своєму класі з точки зору ефективності.

Обидва варіанти двигунів комплектуються восьмиступеневою коробкою передач tiptronic із широким діапазоном передавальних чисел. Електронна система дозволяє керувати КП за допомогою елегантного селектора чи перемикачів на рульовому колесі. Система постійного повного приводу quattro® передає потужність від двигуна на всі чотири колеса. У звичайних умовах тягове зусилля по-спортивному зміщено на задню вісь; за необхідності система перенаправляє більшу частину обертального моменту на вісь із кращим зчепленням.

Ходова частина

Audi A8 L Security забезпечує неперевершений комфорт у русі. Інженери Audi заново розробили елементи ходової частини, системи гальм та блоки електронного управління спеціально для автомобіля збільшеної ваги; наприклад, міцність важілів підвіски зросла за рахунок збільшення товщини та застосування нових матеріалів. Адаптивна пневматична підвіска з регульовуваним демпфіруванням інтегрована у систему Audi drive select, дозволяючи виконувати точне налаштування низки параметрів. Також у якості опції доступна система динамічного рульового управління.

Седан підвищеної безпеки стандартно оснащується частково полірованими 19-дюймовими кованими дисками. Шини розмірності 255/720 мають високий індекс допустимого навантаження - 117. Вставки у шинах дозволяють автомобілю продовжувати шлях на швидкості до 80 км/год навіть за втрати тиску.

Система контролю тиску в шинах також входить до списку стандартного обладняня. Audi пропонує повнорозмірне запасне колесо у якості опції.

Audi A8 L Security W12 надійде до продажу наприкінці літа 2011 року. Ще один двигун буде доступний для замовлення у 2012 році. Audi надає клієнтам широкий спектр послуг та організовує спеціальні учбові курси для водіїв та власників.

 

Теги: Audi, Audi A8, Audi A8 L Security, Audi A8 L Security W12, Автошоу Женева, безпека

Читайте також:
Kia розкриває «зовнішність» та інтер'єр компактного кросовера Stonic
20.06.2017
Kia розкриває «зовнішність» та інтер'єр компактного кросовера Stonic
Нова Mazda CX-5 вже в Україні
20.06.2017
Нова Mazda CX-5 вже в Україні
Офіційні дилери Kia в Києві презентували новий Kia Rio!
16.06.2017
Офіційні дилери Kia в Києві презентували новий Kia Rio!
Subaru оголосила про випуск лімітованої партії оновленого спортивного седану BRZ tS
15.06.2017
Subaru оголосила про випуск лімітованої партії оновленого спортивного седану BRZ tS
Новий Volvo XC60 незабаром в Україні.
14.06.2017
Новий Volvo XC60 незабаром в Україні.
Subaru представила оновлений спорткар WRX STI Type RA для любителів адреналіну та швидкості
13.06.2017
Subaru представила оновлений спорткар WRX STI Type RA для любителів адреналіну та швидкості
Абсолютно новий хетчбек Kia Rio дебютував в Україні
12.06.2017
Абсолютно новий хетчбек Kia Rio дебютував в Україні
Новий PEUGEOT 308: прорив технологій
07.06.2017
Новий PEUGEOT 308: прорив технологій
Перші седани Volvo S90 із Китаю відправляться в Європу через Росію по високошвидкісній залізниці
31.05.2017
Перші седани Volvo S90 із Китаю відправляться в Європу через Росію по високошвидкісній залізниці
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Топ-20 найбільш очікуваних прем'єр Женевського автосалону

Топ-20 найбільш очікуваних прем'єр Женевського автосалону

З 3 по 13 березня погляди світової автомобільної громадськості будуть прикуті до найбільшої автовиставки в Європі - "Geneva International Motor Show".

Вакуумний підсилювач

Вакуумний підсилювач

Вакуумний підсилювач знаходиться між педаллю гальм та головним гальмівним тандем-циліндром.

Топ-10 позашляховиків, які купують у Європі

Топ-10 позашляховиків, які  купують у Європі

У Німеччині за три місяці 2012 року було продано понад 110 000 "м'яких" позашляховиків.

Новий американський краш-тест "порвав" німецьких виробників

Новий американський краш-тест "порвав" німецьких виробників

Новий краш-тест американського інституту дорожньої безпеки (Іnsurance Іnstіtute for Hіghway Safety (ІІHS)) викликав небувалу паніку в рядах німецьких виробників преміум-автомобилей. 

В Ауді Центр «АІС- Харків» кредитна і лізингова ставки понижені до 9,9%

В Ауді Центр «АІС- Харків» кредитна і лізингова ставки понижені до 9,9%

Німецька якість стає доступнішим: з серпня в Ауді Центр «АЇС- Харків» діють нові умови покупки автомобілів в кредит і лізинг. На вибір клієнта - декілька оптимальних програм з річною ставкою 9,9% і строком до 5 років.

Isofix [відео]

Isofix [відео]

Isofix – позначення для стандартизованої системи кріплення дитячого сидіння в автомобілі

Спортивні автомобілі 2012: майбутнє вже на порозі

Спортивні автомобілі 2012: майбутнє вже на порозі

2012 рік стане роком спортивних автомобілів. На таку думку наводять численні анонси виробників автомобілів. Більшість новинок стануть доступними вже в першій половині наступного року.

Женевське автошоу стало однією з головних подій в автомобільному світі

Женевське автошоу стало однією з головних подій в автомобільному світі

У цьогорічному, 82-му за рахунком автосалоні взяли участь понад 260 автовиробників, які представили 700 моделей

Камера нічного бачення

Камера нічного бачення

Камера нічного бачення - це візуальне зображення ділянки дороги на дисплеї у темний час доби для розпізнавання перешкод, які не висвітлюють звичайні фари.

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта