Автокредит: Дешево не означає вигідно

За матеріалами сайту: ubr.ua

З наступного року кредит на автомобіль оформити буде легко. На ринку з'явиться більше пропозицій від комерційних банків і від самих автосалонів.

З початку року видні зміни на ринку автокредитування в кращу сторону. По-перше, на ринок виходить все більше банків з новими кредитними програмами, по-друге, автосалони стали пропонувати кредитування по партнерських програмах під дуже низький відсоток 2-3% річних. На думку експертів, в 2011 році ринок автокредитування розвиватиметься ще стрімкіше, і оформити кредит на машину буде легко.

"Сьогодні ми бачимо тенденцію відносно зменшення відсоткових ставок по кредитах, - говорить Олександр Сивих, фінансовий директор "Простобанк Консалтинг" - Наприклад, якщо з початку року відсоткова ставка по кредитах була близько 26%, з середини – 21%, то сьогодні це вже 19%. Швидше за все, відсоткові ставки падатимуть і надалі.


Со следующего года кредит на автомобиль оформить будет легче

   

До кінця цього року автокредити можуть подешевшати ще на 1,5-2%. Крім того, ми бачимо тенденцію зменшення кредитних ставок по депозитах, а це сигнал того, що і кредити дешевшатимуть. Так, в 2011 році варто чекати здешевлення кредиту ще на 2-3%".

Партнерський і банківський кредит – плюси і мінуси

На думку експертів, в 2011 році автосалони пропонуватимуть більше кредитних
програм під 1-2%, а то і 0% річних. Це так звані партнерські програми. В порівнянні з автокредитами, які видають комерційні банки на стандартних умовах під 20-22%, вони, на перший погляд, здаються привабливішими. При цьому мають свої недоліки і переваги.

"Якщо банк кредитує на стандартних умовах, то такі умови є не конкурентоздатними по порівнянню до них 1-3% по партнерських програмах. Але при цьому на стандартних умовах, які пропонують комерційні банки, перелік автомобілів більший", - говорить Олександр Сєдих.

Перш ніж вибирати вигляд кредиту між партнерським і банківським, варто поцікавитися в першу чергу, яку реальну відсоткову ставку необхідно платити за користування кредитом. Адже окрім річної, в автокредит входять так звані щомісячні комісії від 0,5% до 4-5%. При цьому в банківського вони зазвичай менше. Тому його вартість майже така ж, як і партнерського.

А ще варто звертати увагу на умови надання позики. Так, автокредит за партнерською програмою можна оформити на багато швидше, ніж стандартний банківський. Крім того, фінустанова може зажадати від позичальника додаткові документи, які підтверджують його платоспроможність, а також додаткову заставу або поручительство від інших осіб. Свої переваги має пропозицію банку відносно термінів кредитування.

Зазвичай платежі дозволяють розтягувати до 8 років. А партнерським автокредитом можна користуватися, як правило, не більше 3 років. Також основний недолік пропозиції автосалонів – саму машину за партнерською програмою продають на 5-10% дорожче, ніж ту, яку можна придбати через банківську позику.

Будь-яку дешеву кредитну програму компенсують за рахунок тяжких умов страхування. "Частенько банки співпрацюють з рядом страхових компаній, - говорить Гліб Простаков, заступник директора аналітичного центру, - "Якщо банк пропонує дешевий кредит, то він зобов'язав свого клієнта працювати лише зі своїми партнерами-страхувальниками.

Майбутнє кредитування б / у авто

Зараз ринок вже готується запропонувати клієнтам новий продукт. Дилери табанкіри з нетерпінням очікують прийняття Закону про Триєдиного ринку, який вже в першому читанні одержав підтримку народних депутатів. Цей документ дастьможливість автосалонам прийняти на реалізацію стару машину, як свій товар,автовласникові - купити нову машину зі знижкою. А для банків відкриває можливістькредитувати придбання б / у автомобілів.

"Для банків це, по-моєму, одна з найвигідніших програм. Це саме кредитування  повторного продажу, тобто ринку Трейд-ін. Але банки вже повинні починати про це думати сьогодні. Я так думаю, що це Рено Фінанс, Пежо, Сітроен, АІС і багато інших компаній вже працюють над цими програмами", - говорить Станіслав Щербіна, президент "Дженерал Моторс Україна". Закон про Триєдиний ринок дозволить підняти рівень автопродажів дорожчих автомобілів. Сьогодні покупців більше цікавлять автомобілі вартістю до 7 тис. євро. Так, 26% ринку автопродажів займають саме недорогі автомобілі. "Щоб купити новий автомобіль людині необхідно продати старий, - говорить Станіслав Щербіна. – "Продати б/у автомобіль через салон набагато легше, ніж на авторинку. Тому у покупця буде більше можливостей придбати дорожчий автомобіль". На думку експертів, це істотно збільшить об'єми продажів автомобілів в цілому. І вже наступного року на авторинок вийде ще близько 10 комерційних банків з новими програмами автокредитування під 17-19% річних. Партнерські кредити під 0% річних, які пропонують в салонах, на думку експертів, також  озвиватимуться, але з метою залучення клієнта на певний вигляд автомобіля.

Теги: банк, відсоткова ставка, застава, кредит, Простобанк Консалтинг

Читайте також:
Доступний автокредит: Subaru Forester під 0% на 2 роки або всього 9% річних на 36 місяців
12.04.2017
Доступний автокредит: Subaru Forester під 0% на 2 роки або всього 9% річних на 36 місяців
Тільки до 31 грудня автомобілі Kia з пакетом «Теплих опцій» доступні у кредит  за ставкою, що прямує до нуля!
02.12.2016
Тільки до 31 грудня автомобілі Kia з пакетом «Теплих опцій» доступні у кредит за ставкою, що ...
Популярні моделі Kia доступні у кредит за ставкою, що прямує до нуля*!
29.09.2016
Популярні моделі Kia доступні у кредит за ставкою, що прямує до нуля*!
PEUGEOT FINANCE запускає програму сервісного обслуговування в кредит
12.09.2016
PEUGEOT FINANCE запускає програму сервісного обслуговування в кредит
НОВІ УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ ПО ПРОГРАМІ RENAULT FINANCE
18.03.2015
НОВІ УМОВИ КРЕДИТУВАННЯ ПО ПРОГРАМІ RENAULT FINANCE
Уникальному Citroёn DS5 – уникальный кредит: 0% на 3 года
20.11.2013
Уникальному Citroёn DS5 – уникальный кредит: 0% на 3 года
Citroёn Leasing: запуск новой программы финансирования
07.10.2013
Citroёn Leasing: запуск новой программы финансирования
Яркая осень от «RENAULT»! Новые условия кредитования по программе «RENAULT FINANCE»
03.10.2013
Яркая осень от «RENAULT»! Новые условия кредитования по программе «RENAULT FINANCE»
Спеціальні кредитні умови Chevrolet Finance продовжені до 31 березня
06.02.2013
Спеціальні кредитні умови Chevrolet Finance продовжені до 31 березня
більше новин »
Коментарі відвідувачів

Авто в лізинг. Плюси і мінуси

Авто в лізинг. Плюси і мінуси

Фінансовий лізинг до недавнього часу був малопопулярним серед населення. 

Безпроцентні автокредити обходяться дорожче звичайної позики

Безпроцентні автокредити обходяться дорожче звичайної позики

Залучаючи клієнтів до покупок авто в кредит пільговими тарифами, банки роблять все, щоб не втратити прибутку. Воны пропонують безпроцентні кредити і не вимагають аванс на покупку автомобіля

В Україні почалися проблеми з кредитами на авто

В Україні почалися проблеми з кредитами на авто

Українські банки почали зазнавати труднощів з реєстрацією заставного рухомого майна. Процедура купівлі автомобілів у кредит з початку року стала складніше. Банки втратили можливість реєструвати обтяження рухомого майна у режимі онлайн, повідомили в Асоціації українських банків (АУБ).

Темна конячка

Темна конячка

В умовах кризи лізинг виявився єдиним ефективним інструментом продажу автомобілів. Лізинг автомобільного транспорту показав хороший імунітет до кризи — за підсумками 2009 року автопарк лізингових компаній, згідно інформації ІАГ Auto-consulting, скоротився всього на 5,75%.

Ставки по автокредитах в 2011 році

Ставки по автокредитах в 2011 році

Експерти прогнозують, що в 2011 році ставки по кредитах на купівлю нових авто не зміняться.

Чи купувати автомобіль на розпродажу

Чи купувати автомобіль на розпродажу

Напередодні новорічних свят багато автосалонів вже почали розпродаж автомобілів 2010 року випуску. Хтось намагається заманити клієнтів знижками,а хтось - безпроцентними кредитами. Ми вирішили розібратися, чи варто братимашину на розпродажу.

Банки шукають клієнтів автокредитування

Банки шукають клієнтів автокредитування

Як пише газета «СПРАВА», крупні гравці ринку автострахування — "Аска", Українська страхова група, Українська пожежно-страхова компанія, СГ "ТАС" та інші — отримали від ряду банків листа з пропозицією поставляти останнім клієнтів для автокредитування.. 

У мережі УКРАВТО на вантажні автомобілі ТАТА діє лізингова програма

У мережі УКРАВТО на вантажні автомобілі ТАТА діє лізингова програма

Комерційні автомобілі ТАТА LPT 613, які на даний момент є в наявності у першого офіційного дистриб'ютора компанії «ТДЦ-АВТО» (група компаній УКРАВТО), почала діяти лізингова програма.

Вигідні умови купівлі в Ауді Центрі «АІС-Харків»

Вигідні умови купівлі в Ауді Центрі «АІС-Харків»

Можливість придбати преміум - автомобілі Audi в лізинг або в кредит з авансом 15% тепер є в кожного

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта