KIA POP: гість з майбутнього!

Вся інформація про: Kia

Вся інформація про: Kia Pop (2010)

За матеріалами сайту: www.autoexpert.in.ua

Kia POP«Концепт на зразок POP міг надійти лише від нас», - пояснює Грегорі Гіламе, головний дизайнер Kia Europe, сидячи в затемненій аудиторії у Франкфурті, в штаб-квартирі компанії.

«Дизайнери з інших компаній постійно підходять до мене під час автосалонів і кажуть: «Мені б ніколи не дозволили спробувати та довести до розуму щось подібне», і бути в ситуації, коли маєш таку свободу - дійсно чудово.» 

Далі, за кілька сидінь, у своїх фірмових напівзатемнених окулярах сидить його бос, Головний дизайнер КІA, Пітер Шрайєр. Він задумливо киває головою в напівтемряві.

На стіні навпроти них, в повний розмір відображається 3D-проекція наступного вражаючого електричного шоу-кару КІА. Зображення обертається на 360 градусів та переключається між зрізами, кадрами інтер’єру та екстер’єру.  (Сам автомобіль виробляється на абсолютно секретному Паризькому заводі).

«POP прекрасно підходить під наш характер «виклику брендам», - продовжує Гіламе, підходячи до проекції, яка зображує автомобіль збоку.

«Ми намагались перегорнути все в автомобільному світі, щоб ще більше вразити людей.»

Ви можете побачити що він має на увазі. Врешті-решт, чи бачили ви коли-небудь, триметровий тримісний автомобіль кольору хрому, з електричною трансмісією, продовгуватими боковими вікнами та петлями на дверцятах раніше? Напевно ні. В порівнянні з концептами електричних автомобілів, які були продемонстровані раніше, POP має зовсім інші риси.

«Ми хотіли, щоб цей автомобіль поводив себе як вільне ядро, як дикий атом.»    Гарячий потік Гіламе миттєво переривається Шрайєром«POP не вказує на стиль наступного покоління автомобілів, проте виглядає як гість з далекого майбутнього. Тут є маса нових принад, наприклад графіка бокових вікон у вигляді підпису, унікальна, зі своїм власним характером.»

Звичайно ж, POP має ті унікальні та незвичні риси, які роблять його тим, ким він є.  Вражаючий дизайн бокових вікон, високотехнологічне відчуття точкового растру радіатора та задніх ліхтарів, скляний дах по всій довжині і спрощений, простий вигляд коліс – все вказує на натхнення, яке надійшло до автомобільного світу ззовні.
 
«Багато з факторів, які вплинули на дизайн, не мали відношення до автомобілів. Ми були націлені на легкі, аеродинамічні речі, такі як планери та високошвидкісні велосипеди. Ми розуміли, що автомобільний світ не надихає нас на досягнення того, чого ми хотіли досягти», - пояснює Гіламе.

Kia POP

KIa POP

Kia POP

Kia POP

Далі француз захоплено описує як голови передніх пасажирів прекрасно видніються в еліпсах центральних вікон; як світиться вночі фірмовий знак КІА  - облицювання радіатора в формі носа тигра; розповідає про виступи на верхніх кутах дверей, які взагалі-то є камерами заднього огляду і які передають зображення на маленькі екрани в салоні.

Далі кіномеханік натискає кнопку і «відкриває» одну з передніх дверей віртуального POP, щоб продемонструвати найвизначніший інтер’єр. «Зовнішня та внутрішня частини завжди розробляються разом. Спочатку ми хотіли переконатись, що пасажири матимуть чудовий огляд подібно до огляду в гелікоптері», - збуджено резюмує Гіламе.

«Сидіння розроблені щоб створювати враження неавтомобільних. Вони дуже чисті, дуже прості, майже як предмети інтер’єру. Передня лавка вирізьблена, з цікавими, плавними лініями, і, оскільки це електричний автомобіль без двигуна внутрішнього згоряння, ми змогли відсунути вогняний захист далі вперед», - пояснює він.

Заднє сидіння розташовано на куті зміщення зі стороною заднього пасажира, через кабіну до водійської передньої стійки. Ця річ складається з двох частин з базою, яка складається, коли непотрібна, а спинка та підголівник інтегровані в основну частину. Як результат – вдосталь місця для ніг для автомобіля завширшки 1,740 мм, з колісною базою в 2,055 мм.

Kia POP

Kia POP

Як щодо фіолетової кольорової схеми? «Ми хотіли лише один колір, щоб створити спокійне та мирне середовище, тож всередині маємо відчуття чистоти. Коли ми працювали над ним, ми проглядали зображення кабіни космічного корабля – вона була така чиста та виглядала як капсула, подібно  до кокона – це сильно вплинуло на дизайн», - розповідає Гіламе.

Якщо говорити на предмет космічної подорожі, то POP має риси інтер’єру, які дозволили б автомобілю «почуватись своїм» серед космічних кораблів. На маленькому шматку органічного скла спереду керма знаходиться прозорий органічний світлодіодний дисплей, який показує спідометр, рівень заряду батареї, та інші основні дані коли автомобіль рухається.

«Ми гадали, що є ще багато речей для контакту водія з автомобілем – які дозволяють  виділитись. Згаданий дисплей має багато переваг перед нинішнім поколінням дисплеїв типу «хед-ап» хоча б тому, що він не потребує прожектора, який займає місце і чимало важить. А цей дисплей – це майбутнє.»

Далі Гіламе показує направо від керма  до вирізьбленої, хромованої панелі приладів. Вмонтована тут, вона є свідоцтвом революційного розміщення другорядних дисплеїв. «Нас використовують для демонстрації цих «занадто технологічних» дисплеїв, з великою кількістю кнопок та перемикачів. В POP всього одна кнопка. Все інше (аудіо, супутникова навігація, клімат-контроль, тощо) контролюється за допомогою анімованого тач-скріну. Крапкова анімація створює відчуття додаткового комфорту для водія», - пояснює він. 

Kia POP

Kia POP

Завдяки вражаючому вигляду та інтригуючим індивідуальним особливостям, легко забути, що POP є фактично повністю електричним, автомобілем з нульовим рівнем викидів з двигуном у 50кВ та 190 Нм та зарядом батареї, якого вистачає на 160 км. Він оснащений високоефективними, компактними літій-полімерними гелевими батареями та повністю заряджається протягом всього 6 годин.

На секунду Гіламе зупиняється, зосереджено вглядаючись в 3D зображення перед собою: «Знаєш, я маю таку картину в голові: POP стоїть на світлофорі в Парижі в години пік, з усіма цими водіями моторолерів, які стоять та чекають уздовж дороги, з двигунами, які голосно працюють на повні оберти. Потім, коли вмикається зелене світло, POP спокійно рушає без жодного звуку.» 

Ви можете посперечатись з Гіламе, що його вибір бекграунду міста може бути трохи упередженим, який спирається на відновлення його власних згадок. Хай там як, а стильний POP, який уособлює шик, має в собі щось дійсне «паризьке». Він підходить до міста, в якому був зроблений і де відзначить свій міжнародний дебют. Від стилю дизайнерських сидінь до трикольорового екстер’єру, нескладно уявити собі сотні електрокарів POP, якими керують орієнтовані на моду парижани, що їдуть стильними бульварами та вулочками французької столиці.

Читайте також:
АІС запускає національну програму тест-драйвів на автомобілі Ravon
27.04.2017
АІС запускає національну програму тест-драйвів на автомобілі Ravon
ЗАХОПЛЮЮЧІ ТЕСТ ДРАЙВИ НА КРОСОВЕРАХ RENAULT НА ВДНГ
16.12.2016
ЗАХОПЛЮЮЧІ ТЕСТ ДРАЙВИ НА КРОСОВЕРАХ RENAULT НА ВДНГ
PEUGEOT 2008 TEST-DRIVE FEST – найкращий спосіб провести вихідні!
19.10.2016
PEUGEOT 2008 TEST-DRIVE FEST – найкращий спосіб провести вихідні!
Бренд Kia запрошує на тест-драйв кросоверів Sportage та Sorento  в рамках виставки AGROEXPO 2016
30.09.2016
Бренд Kia запрошує на тест-драйв кросоверів Sportage та Sorento в рамках виставки AGROEXPO 2016
У КИЄВІ ВІДБУВСЯ ПОЗАШЛЯХОВИЙ ТЕСТ-ДРАЙВ АВТОМОБІЛІВ MITSUBISHI ЗА УЧАСТЮ СВІТОВОЇ ЛЕГЕНДИ РАЛІ ХІРОШІ МАСУОКА
26.09.2016
У КИЄВІ ВІДБУВСЯ ПОЗАШЛЯХОВИЙ ТЕСТ-ДРАЙВ АВТОМОБІЛІВ MITSUBISHI ЗА УЧАСТЮ СВІТОВОЇ ЛЕГЕНДИ РАЛІ ...
Восьмий щорічний Kia Драйв Тур фінішував у Києві!
22.09.2016
Восьмий щорічний Kia Драйв Тур фінішував у Києві!
ЛЕГЕНДАРНИЙ ЯПОНСЬКИЙ ГОНЩИК ХІРОШІ МАСУОКА ПРОВЕДЕ В КИЄВІ ТЕСТ-ДРАЙВ ПОЗАШЛЯХОВИКА MITSUBISHI PAJERO SPORT
14.09.2016
ЛЕГЕНДАРНИЙ ЯПОНСЬКИЙ ГОНЩИК ХІРОШІ МАСУОКА ПРОВЕДЕ В КИЄВІ ТЕСТ-ДРАЙВ ПОЗАШЛЯХОВИКА MITSUBISHI ...
Бренд Kia запрошує киян та гостей столиці на Kia Драйв тур 2016!
12.09.2016
Бренд Kia запрошує киян та гостей столиці на Kia Драйв тур 2016!
Jaguar - приготуйся збуджувати свої відчуття
08.09.2016
Jaguar - приготуйся збуджувати свої відчуття
більше новин »
Коментарі відвідувачів

BMW i - новий погляд на автотранспорт

BMW i - новий погляд на автотранспорт

На BMW і компанія BMW застосовує "всеосяжний" підхід, перевизначаючи сутність приватного автомобіля на спеціально побудованих концептах і фокусуючи увагу на обґрунтованість ланцюжка нарахування вартості й додаткових функцій авто

Концепт Alpine Utility Vehicle - автомобіль для гірськолижного курорту

Концепт Alpine Utility Vehicle - автомобіль для гірськолижного курорту

Alpine Utility Vehicle Concept - робота Ганса Н. Стіна (Hans N. Steen) з університету мистецтв у Брауншвейгу. Його основне призначення - робота на гірськолижному курорті.

Несподіваний концепт Mercedes Ener-G-Force. Можливо це новий Mercedes G-класу?

Несподіваний концепт Mercedes Ener-G-Force. Можливо це новий Mercedes G-класу?

Mercedes готується змінити свій легендарний G-клас. Таким чином найстаріший позашляховик Німеччини у найближчі роки може радикально оновитися.

Трицикл BMW і1: стильний електромобіль майбутнього

Трицикл BMW і1: стильний електромобіль  майбутнього

Об'єднати мотоцикл і автомобіль в одне ціле намагалися вже багато хто, але не у всіх це виходить красиво. Зовсім інша справа концепт BMW і1...

Прем'єра BMW Group на Московському Міжнародному Автомобільному Салоні: BMW і8 Spyder Concept

Прем'єра BMW Group на Московському Міжнародному Автомобільному Салоні: BMW і8 Spyder Concept

Московський Міжнародний Автомобільний Салон, який проходить із 31 серпня до 9 вересня 2012 року у виставочному центрі "Крокус Експо", безумовно, є головним бієнале в автомобільному бізнесі Росії. На своїй експозиції BMW Group представить європейську прем'єру: BMW і8 Spyder Concept.

Топ-10 світового рейтингу автовиробників

Топ-10 світового рейтингу автовиробників

Найбільші виробники автомобілів у світі влаштували справжні перегони ніздря до ніздрі. Представляємо до Вашої уваги рейтинг ТОП-10 за результатами проданих у 2009 році автомобілів. Відомий інститут дослідження ринку IHS Automotive додав до нього перспективи компаній до 2015 року.

Концепт BMW i3

Концепт BMW i3

Офіційні подробиці та зображення концепта BMW i3 - футуристичного чотирьохмісного електромобіля, який попередьо представляє серійний автомобіль, що,як передбачається, дебютує у 2013 р.

На автошоу в Детройті вперше представили близький до серійного виробництва концепт BMW 4-ї серії

На автошоу в Детройті вперше представили близький до серійного виробництва концепт BMW 4-ї серії

Компанія BMW представила у Детройті близький до серійного зразка варіант купе 4-ї серії 2013 року. Ексклюзивний та благородний автомобіль стане спадкоємцем купе 3-ї серії.

Lada X-Ray - можливо, так буде виглядати майбутня Нива

Lada X-Ray - можливо, так буде виглядати майбутня Нива

Lada представляє на автошоу в Москві концепт позашляховика за назвою X-Ray, що вийшла з під пера колишнього дизайнера Volvo Стіва Маттіна (Steve Mattіn). Шановний британець відомий своєю роботою над Volvo XC60, а також діяльністю в компанії Mercedes

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта