BMW X1, Skoda Yeti і Toyota RAV4 у порівнянні

Вся інформація про: BMW, Skoda, Toyota

Вся інформація про: BMW X1 (2008), Skoda Yeti (2009), Toyota RAV4 (2010)

За матеріалами сайту: www.auto-motor-und-sport.de

Toyota RAV4Задавати тон в автомобільному бізнесі - дуже нелегка справа. Toyota RAV4 це одного разу вже вдалося: у 1994 цей повнопривідний автомобіль здивував своїми динамічними властивостями і практично заклав початок цілому класу.

Toyota RAV4: за технічним оновленням слідує візуальний фейсліфтинг

Компактний Toyota RAV4 сьогодні розглядають як вдалий екземпляр орієнтованих на асфальт позашляховиків. Третє покоління RAV4 сходить з конвеєра вже 4 роки, а на початку 2009 року піддалося технічному рестайлінгу. Цього року йому підретушували зовнішність - цей захід був необхідний для надання автомобілю зовнішньої схожості з Landcruiser. Корпоративна ідентичність у дії.

Чи достатньо цих змін, щоб скласти гідну конкуренцію BMW X1 і Skoda Yeti? Обидва конкуренти вийшли на ринок у 2009 році і за своєю суттю є абсолютно різними суперниками.

Toyota RAV4Toyota RAV4
      

BMW X1У BMW X1 мало місця

Щоб комплектацію тестованого автомобіля можна було порівнювати з Toyota RAV4 за BMW X1 потрібно доплатити ще 4 400 Євро - типово для BMW, який відносить себе до преміум класу. З іншого боку, типовими рисами BMW X1 є динаміка, яку він показує у порівняльному тесті.

Великий салон, багажник і максимальна трансформовуваність - все це не є сильною стороною BMW X1. Він пропонує високу посадку, як це належить позашляховикам, може тягти за собою на причепі до 2 тон корисного навантаження, але все ж цей автомобіль більш схожий на універсал, створений на базі 1-ої серії.

Робоче місце у BMW логічно вибудоване навколо водія, прилади читаються легко, управління через актуальну версію системи i-Drive більше не приносить клопоту та не відволікає від дороги.

На передніх сидіннях панує атмосфера затишку, чого не можна сказати про задні - місця тут відверто мало. Зате спинка заднього сидіння розділена на три частини, котрі можна скласти для збільшення багажника. В принципі, це уся трансформовуваність, на яку здатен BMW X1. Більшого цього малюка поки що не навчили.

BMW X1BMW X1
    

Skoda YetiSkoda Yeti підкуповує простором у салоні

У відношенні простору в салоні Skoda Yeti однозначно має лідерство у цьому порівнянні.

До того ж, одиничні сидіння ззаду не лише складаються, але й повністю знімаються з автомобіля. І це ще не все: задні сидіння зсуваються у поздовжньому напрямку, що дозволяє комфортно розташуватися під час тривалої подорожі.

Спереду умови є також комфортними, що не в останню чергу є заслугою майже вертикальних стекол, котрі, окрім цього, забезпечують широкий огляд.

Багажник має більшу місткість, ніж у BMW X1, хоча в останнього він, насправді, довший.

Skoda Yeti Skoda Yeti
   

Toyota RAV4До елементів управління в Toyota RAV4 необхідно звикати

В RAV4 на зручних передніх сидіннях відчувається простір у салоні, а ось рульове колесо знаходиться низько - високим людям буде незручно. Шумоізоляція салону стала кращою: поскрипування і деренчання - явища абсолютно чужі для Тойоти.

Сенсорний екран і додаткові кнопки управління потребують деякого часу для звикання.

Салон оснащений великою кількістю ніш для речей, котрі полегшують буденне життя. Наявність кріпильних вушок у багажнику злегка збентежила мене: зазвичай таких передбачають 4 штуки, а у Тойоті їх лише два. Як з їх допомогою закріпити багаж, для меня лишилося загадкою.

Допустима вага причепа та об'єм багажника приносять Тойоті додаткові бали, у той час як сторона, у яку відчиняються задні дверцята, розрахована на лівосторонній рух, у наших умовах є дуже непрактичною, а у деяких моментах навіть небезпечною.

Toyota RAV4Toyota RAV4

BMW X1Безпека: BMW найдорожчий і найбезпечніший

Оснащення системами безпеки у Toyota RAV4 порівнюване з конкурентами, а відсутність ксенонових фар навіть після рестайлінгу дуже сильно здивувало. Skoda, наприклад, пропонує цю опцію за 750 Євро.

Дослідження систем безпеки у BMW X1 одразу ж дає відповідь на питання, чому він дорожчий за своїх конкурентів. Ксенонові фари та ліхтарі для денного світла (870 Євро) мають відмінну якість, а система гальм краща за всіма параметрами.

Тойота також продемонструвала непогані показники гальмування, але в цьому велика заслуга спеціальних позашляхових шин. Найслабшими виявились гальма найбільш доступної моделі у тесті - у Шкоди Йеті.

BMW X1BMW X1

Шкода ЙетиЕкономічність: Шкода Йеті - найбільш доступний і найбільш економічний

Середня витрата палива у BMW X1 складає пристойні 8,5 л/100 км, що виводить його на 2-е місце, незважаючи навіть на наявність автоматики «старт-стоп». Тим не менш, його двигун вражає рівномірністю роботи, а от тяга у деяких діапазонах мені здалася малою. Еластичність двигунів у Skoda Yeti і Toyota RAV4 суб'єктивно краща.

Тойота не пропонує ані автоматики «старт-стоп», ані індикації моменту переключення передачі. Ці опції могли б зменшити витрату палива, котра в актуальному RAV4 складає 8,7 л/100 км.

Здивував Йеті. Здавалось би, його кузов далеко не аеродинамічний, а витрата палива склала 8,1 л/100 км. Якщо ж задовольнятися спокійним пересуванням, то витрати складуть усього лише 5,1 л/100 км - це найкращий результат у нашому тесті, який виводить Шкода Йеті у лідери за економічністю.

Skoda YetiSkoda Yeti

BMW X1, Skoda Yeti и Toyota RAV4 в сравненииПідвіска: Toyota RAV4 програє з великим відставанням

Yeti почувається на дорозі дуже впевнено. Він справляє враження надійності, має дещо недостатню керованість і жорсткувату, але невинну підвіску.

BMW справляє таке ж надійне враження, до якого додається динаміка 3-ої серії. Він зберігає стоїчну нейтральність на усіх поворотах. Незважаючи на те, що інженери відмовились від надзвичайно жорсткої підвіски, назвати його дуже комфортним було б невірно.

Найм'якша підвіска у Тойота. При цьому підвіска не є комфортною - заважають сильні коливання кузова. Через це у русі дещо відсутня гармонія, що нагадує своїми кренами класичний хиткий позашляховик.

Підсумки:

BMW X1, Skoda Yeti и Toyota RAV4 в сравнении№1: Skoda Yeti

Практичний Шкода Йеті підкуповує своєю демократичною ціною та оптимальними характеристиками. Він поєднує у собі трансформовуваність вена з їздовими властивостями універсала і тягою повнопривідного автомобіля. Сильною стороною є економічність його двигуна. Єдиний невеликий недолік - низьке корисне навантаження на причеп.

№2: BMW X1

Найдорожчий позашляховик у тесті не показав ані трансформовуваності салону, ані великого багажника - для цього класу автомобілів це великий недолік. X1 вражає своїм повним приводом, типовим для марки BMW, динамікою руху і хорошим комфортом.

№3: Toyota RAV4

Тойота не показала в цьому тесті очевидних переваг. RAV4 поступається, в першу чергу, BMW X1, навіть проведений візуальний рестайлінг не зміг приховати застарілі технології автомобіля. У таких дисциплінах, як безпека і їздові якості Тойота сильно поступається своїм суперникам, а от двигун гідно витримує конкуренцію. Ще один плюс - просторий салон.

Теги: BMW, BMW X1, Skoda, Skoda Yeti, Toyota, Toyota RAV4, порівняння авто, тест-драйв

Читайте також:
В Одесі під акомпанемент гурту O.Torvald відбувся перший етап  Kia Драйв Тур 2017
20.06.2017
В Одесі під акомпанемент гурту O.Torvald відбувся перший етап Kia Драйв Тур 2017
Kia Драйв Тур 2017 прямує до Києва!
19.06.2017
Kia Драйв Тур 2017 прямує до Києва!
«Фалькон-Авто» та бренд Kia запрошують одеситів на «Kia Драйв Тур 2017» та неймовірний концерт гурту O.Torvald
13.06.2017
«Фалькон-Авто» та бренд Kia запрошують одеситів на «Kia Драйв Тур 2017» та неймовірний концерт ...
СВІТОВА ЛЕГЕНДА РАЛІ ПРОВЕДЕ ПОЗАШЛЯХОВІ ТЕСТ-ДРАЙВИ ОДРАЗУ В П’ЯТИ МІСТАХ УКРАЇНИ
07.06.2017
СВІТОВА ЛЕГЕНДА РАЛІ ПРОВЕДЕ ПОЗАШЛЯХОВІ ТЕСТ-ДРАЙВИ ОДРАЗУ В П’ЯТИ МІСТАХ УКРАЇНИ
АІС запускає національну програму тест-драйвів на автомобілі Ravon
27.04.2017
АІС запускає національну програму тест-драйвів на автомобілі Ravon
ЗАХОПЛЮЮЧІ ТЕСТ ДРАЙВИ НА КРОСОВЕРАХ RENAULT НА ВДНГ
16.12.2016
ЗАХОПЛЮЮЧІ ТЕСТ ДРАЙВИ НА КРОСОВЕРАХ RENAULT НА ВДНГ
PEUGEOT 2008 TEST-DRIVE FEST – найкращий спосіб провести вихідні!
19.10.2016
PEUGEOT 2008 TEST-DRIVE FEST – найкращий спосіб провести вихідні!
Бренд Kia запрошує на тест-драйв кросоверів Sportage та Sorento  в рамках виставки AGROEXPO 2016
30.09.2016
Бренд Kia запрошує на тест-драйв кросоверів Sportage та Sorento в рамках виставки AGROEXPO 2016
У КИЄВІ ВІДБУВСЯ ПОЗАШЛЯХОВИЙ ТЕСТ-ДРАЙВ АВТОМОБІЛІВ MITSUBISHI ЗА УЧАСТЮ СВІТОВОЇ ЛЕГЕНДИ РАЛІ ХІРОШІ МАСУОКА
26.09.2016
У КИЄВІ ВІДБУВСЯ ПОЗАШЛЯХОВИЙ ТЕСТ-ДРАЙВ АВТОМОБІЛІВ MITSUBISHI ЗА УЧАСТЮ СВІТОВОЇ ЛЕГЕНДИ РАЛІ ...
більше новин »
Коментарі відвідувачів
06.11.2011 Егор
Вот бы еще стоимость их обслуживания сравнить.
06.11.2011 look
Раньше в линейке хоть машины были разными, сейчас у всех - одно лицо (или \"корпоративная идентичность\").

Найекономніші автомобілі 2012 року: рейтинг по всім класам

Найекономніші автомобілі 2012 року: рейтинг по всім класам

Тривале використання автомобіля спричиняє   вибухоподібне наростання витрат. Особливо відчутно ми ставимося до витрат на заправку автомобіля та все частіше віддаємо перевагу економним автомобілям. Але які автомобілі в дійсності є економними? Німецьке видання "Auto Motor und Sport" провело своє дослідження та склало реальний рейтинг.

Топ-10 позашляховиків, які купують у Європі

Топ-10 позашляховиків, які  купують у Європі

У Німеччині за три місяці 2012 року було продано понад 110 000 "м'яких" позашляховиків.

BMW X1 проти Toyota RAV4

BMW X1 проти Toyota RAV4

У класі компактних позашляховиків зійшлися засновник класу RAV4 та новачок у цій категорії - BMW X1. Усе виключно для користі клієнтів: один переконує своєю динамікою, інший - кількістю місця і дорожним просвітом.

Четверте покоління Toyota RAV4

Четверте покоління Toyota RAV4

28 листопада 2012 на автомобільній виставці в Лос-Анджелесі (США) був представлений абсолютно новий Toyota RAV4. Автомобіль отримав нове яскраве зовнішнє оформлення та елегантний, ергономічний салон. Новий RAV4 буде представлений в Україні в чотирьох варіантах комплектації на вибір.

Топ-20 найбільш очікуваних прем'єр Женевського автосалону

Топ-20 найбільш очікуваних прем'єр Женевського автосалону

З 3 по 13 березня погляди світової автомобільної громадськості будуть прикуті до найбільшої автовиставки в Європі - "Geneva International Motor Show".

Спортивні автомобілі 2012: майбутнє вже на порозі

Спортивні автомобілі 2012: майбутнє вже на порозі

2012 рік стане роком спортивних автомобілів. На таку думку наводять численні анонси виробників автомобілів. Більшість новинок стануть доступними вже в першій половині наступного року.

Тест нової Skoda Octavia: орієнтація на комфорт

Тест нової Skoda Octavia: орієнтація на комфорт

Skoda оновлює на початку 2013 року свою найважливішу модель - Skoda Octavia. Стали відомі перші враження від новинки.

Міні-тест: Renault Duster проти Skoda Yeti

Міні-тест: Renault Duster проти Skoda Yeti

Чи зможе позашляховик Рено Дастер, який пропонують покупцеві за демпінговою ціною, скласти гідну альтернативу талановитому, але набагато дорожчому Шкода Йєті?

Який маленький автомобіль є найкращим?

Який маленький автомобіль є найкращим?

Авторитетне німецьке видання auto-motor-und-sport.de зібрало десять маленьких автомобілів для складного комплексного тесту з метою виявити найкращого. 

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта