Офіційна заява «ФАЛЬКОН-АВТО» з приводу банкрутства «Kіа Моторс Україна»

Вся информация про: Kia

По материалам сайта: www.autoexpert.in.ua

KIAПричин для занепокоєння для власників автомобілів KIA немає

З метою вірного розуміння ситуації та об’єктивного висвітлення в ЗМІ стану, що склалався на ринку, компанія «ФАЛЬКОН-АВТО», офіційний дистриб’ютор автомобілів KIA в Україні, вважає за потрібне надати коментарі з приводу банкрутства ТОВ «Kіа Моторс Україна», щодо якого згідно об’яви в газеті «Голос України» від 6 березня 2010 року порушив господарський суд міста Києва справу про банкрутство 11 лютого 2010 року. 

• По-перше, з квітня 2009 року ТОВ «Kіа Моторс Україна» втратило статус офіційного дистриб’ютора автомобілів KIA в Україні. В той же час офіційний статус дистриб’ютора автомобілів KIA в Україні отримала компанія ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО».

• По-друге, зміна дистриб’ютора не вплинула на гарантійні зобов’язання KIA Motors Corporation, так як ТОВ «ФАЛЬКОН-АВТО» в повному обсязі підтримує базову гарантію Корпорації KIA Motors Corporation для споживачів, які придбали автомобілі КІА в дилерській мережі попереднього дистриб’ютора – компанії «Kіа Моторс Україна». Заяву такого змісту було оприлюднено ще на прес-конференції, присвяченій початку діяльності «ФАЛЬКОН-АВТО» на українському ринку, і наразі вона продовжує зберігати чинність. Тож всі без виключення власники автомобілів КІА можуть не хвилюватися за гарантійне обслуговування.

Таким чином, порушення справи про банкрутство попереднього дистриб’ютора KIA в Україні не може мати жодних наслідків для існуючих та майбутніх власників автомобілів південнокорейського бренду. Компанії «Kіа Моторс Україна» та «ФАЛЬКОН-АВТО» не пов’язані одна з іншою, отже це повною мірою стосується і їх бізнес-показників. Навпаки, зважені дії та вдала політика продажів «ФАЛЬКОН-АВТО» призвели до встановлення чергового рекорду – за даними інформаційно-аналітичної групи AUTO-Consulting в лютому 2010 року частка автомобілів KIA на українському ринку вперше сягнула 8,9%. Таким чином, KIA посіла почесне друге місце, поступившись лише російському бренду ВАЗ!

«На початку минулого року ми з великим ентузіазмом розпочинали роботу з просування широкого модельного ряду KIA на вітчизняному ринку», – згадує Вахтанг ВАСАДЗЕ, Генеральний директор «ФАЛЬКОН-АВТО». «В компанії добре розуміли, що наразі автомобілі KIA входять до числа найбільш іноваційних в світі, тож є всі підстави розраховувати на успіх навіть в умовах економічної кризи. Як показав час, ми не помилилися – досягнуті результати стали наочним підтвердженням моїх слів». 

Більш детальну інформацію щодо унікальної 7-річної гарантійної пропозиції на весь модельний ряд автомобілів KIA в Україні та можливостей з сервісного обслуговування шукайте на сайті www.kia.ua або запитуйте за телефоном гарячої лінії 8-800-502-909.

Компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» завжди до послуг шанувальників бренду KIA в Україні! Будемо раді Вас бачити в наших автосалонах! 

Наразі модельний ряд KIA в дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» налічує 10  моделей – новий Cerato, Cerato Koup, Cee’d (три типи кузовів), Cee’d facelift (два типи кузовів), Magentis, Mohave, Rio (два типи кузовів), Sorento, новий Sorento, Soul, Sportage. Найближчим часом компанія має намір розширити спектр доступних на ринку України автомобілів  KIA ще декількома новинками (Абсолютно Новим Sportage, Cadenza, Venga).

Довідка:

Офіційний дистриб’ютор автомобілів КІА компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» – заснована Корпорацією УкрАВТО. Дилерська мережа «ФАЛЬКОН-АВТО» в Україні включає 68 автосалонів.
Веб-сайт – www.kia.ua 

Корпорація KIA Motors Corporation, заснована у 1944 році, є найстарішим автомобільним підприємством Південної Кореї. Продаж продукції відбувається в широкій дилерській мережі, в яку входять понад 4600 автосалонів в 172 країнах світу.
Веб-сайт – www.kia.com

Читайте также:
АЛЬЯНС RENAULT-NISSAN РЕАЛИЗОВАЛ В 2015 Г. 8,5 МЛН АВТОМОБИЛЕЙ
10.02.2016
АЛЬЯНС RENAULT-NISSAN РЕАЛИЗОВАЛ В 2015 Г. 8,5 МЛН АВТОМОБИЛЕЙ
Бренд Honda в Украине: новые пути развития
16.04.2015
Бренд Honda в Украине: новые пути развития
Официально - новость о прекращении продаж Opel и Chevrolet  в России не относится к Украине!
19.03.2015
Официально - новость о прекращении продаж Opel и Chevrolet в России не относится к Украине!
Nissan определяет направления развития для усиления своих позиций на европейских рынках
06.03.2015
Nissan определяет направления развития для усиления своих позиций на европейских рынках
Мировые продажи Альянса Renault-Nissan растут пятый год подряд: в 2014 году компания продала почти 8,5 миллионов автомобилей
06.02.2015
Мировые продажи Альянса Renault-Nissan растут пятый год подряд: в 2014 году компания продала ...
Завод KIA Motors в Словакии побил рекорд производства!
22.01.2015
Завод KIA Motors в Словакии побил рекорд производства!
Самые популярные новые и б/у авто в 2014 году по данным OLX
13.01.2015
Самые популярные новые и б/у авто в 2014 году по данным OLX
Mitsubishi Motors и Fiat подписали меморандум  о потенциальном сотрудничестве
19.09.2014
Mitsubishi Motors и Fiat подписали меморандум о потенциальном сотрудничестве
Bosch планирует стать единственным владельцем ZF Lenksysteme
17.09.2014
Bosch планирует стать единственным владельцем ZF Lenksysteme
больше новостей »
Комментарии посетителей
Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта