KIA Finance – точний розрахунок

Вся информация про: Kia

По материалам сайта: www.autoexpert.in.ua

«ФАЛЬКОН-АВТО» за підтримки «UniCredit Leasing Україна» запускає програму фінансового лізингу

В прагненні задовольнити потреби якомога більшої кількості споживачів компанія «ФАЛЬКОН-АВТО», офіційний дистриб’ютор автомобілів KIA в Україні, у співпраці з представником однієї з найбільших європейських фінансових груп «UniCredit Leasing Україна» повідомляють про запуск безпрецедентної за своїми якостями програми KIA Finance. Вона надає унікальну можливість придбати в автосалонах Києва та Київської області автомобілі бренду KIA на умовах фінансового лізингу (довгострокової оренди) з правом викупу.

Придбати автомобіль за програмою фінансового лізингу KIA Finance дуже просто. Необхідно лише сплатити перший внесок, єдиноразову комісію та послуги з нотаріального оформлення (тільки для фізичних осіб) – і автомобіль Ваш! 

Постановку транспортного засобу на облік, щорічне обов’язкове страхування за програмою КАСКО і навіть послуги з отримання талонів ТО окремо сплачувати немає потреби. Для мінімізації фінансового навантаження на клієнта ці платежі будуть рівномірно розподілені по щомісячним внескам (див. таблицю). 

Щомісячні лізингові платежі в залежності від вартості автомобіля*

Модель KIA

Мінімальний платіж, грн.

Еквівалент, дол. США

Rio

2 778

343

Soul

3 540

437

Сee'd

3 775

466

Cerato

4 082

504

Magentis

4 803

593

Sportage

5 119

632

Sorento

5 735

708

Новий Sorento

7 395

913

Mohave

9 364

1 156

*Станом на 12.01.2010 за курсом долара 8,10 грн. Програма KIA Finance діє з 01.01.2010.

Спільна з «UniCredit Leasing Україна» програма придбання автомобілів KIA у фінансовий лізинг KIA Finance має цілий ряд очевидних переваг.

Доступність KIA Finance

- Перший внесок за програмою KIA Finance складає лише 20% від вартості автомобіля, що значно менше порівняно з наявними на ринку фінансових послуг програмами кредитування.
- Платежі за програмою KIA Finance прив’язані до курсу долара, що дає змогу зменшити відсоткову ставку лише до 15% річних. Це майже вдвічі менше порівняно з річними відсотками в наявних програмах кредитування, що згідно законодавства пропонують кредитні кошти лише в національній валюті.
- Можливість рівномірно розподілити додаткові платежі (страховка КАСКО, обов’язковий техогляд, реєстрація) по щомісячним внескам і таким чином фактично отримати відстрочення сплати на 12 місяців. Саме з цієї причини зазвичай щомісячні внески за програмами фінансового лізингу дещо більше платежів по кредиту.
- Відсутність прихованих щомісячних комісій, що призводять до збільшення ефективної процентної ставки за користування кредитними коштами. При оформленні фінансового лізингу необхідно лише сплатити єдиноразову комісію в розмірі 2% від суми наданого кредиту.

Зручність KIA Finance

- На період дії програми фінансового лізингу автомобіль знаходиться у власності «UniCredit Leasing Україна», отже компанія бере на себе всі забов’язання по його реєстрації в органах МРЕВ.
- В разі настання страхового випадку всі процедури по документальному оформленню та контроль за виплатою страхової винагороди бере на себе компанія «UniCredit Leasing Україна», в чиїй власності знаходиться автомобіль на період дії договору лізингу.
- Процедура прийняття рішення про надання автомобіль в фінансовий лізинг носить спрощений характер, оскільки транспортний засіб не переходить у власність клієнта до повного погашення наданих коштів в рамках програми KIA Finance.
- Не дивлячись на те, що наразі програма фінансового лізингу від «UniCredit Leasing Україна» діє лише в автосалонах мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» в Києві та Київської області, скористатися перевагами KIA Finance може будь-який громадянин нашої країни. Варто лише завітати до столичного регіону для оформлення угоди.

Надійність KIA Finance

- Компанія «UniCredit Leasing Україна» входить  до складу однієї з найбільших в Єропі фінансових груп UniCredit Group, розмір активів якої перевищує 1 млрд євро! Близько 200 тис. співробітників забезпечують послуги преміального рівня для більш ніж 40 млн клієнтів в 22 європейських країнах.
- Підбір локальних фінансових партнерів для програми KIA Finance проводиться під наглядом контролюючих органів головної штаб-квартири Корпорації KIA Motors. В їх надійності можна бути впевненим на 100%!
- Після сплати всіх платежів за програмою KIA Finance протягом 12-48 місяців автомобіль переходить у власність клієнта (за бажанням). Це право регулюється законом України «Про фінансовий лізинг».

Ми все розрахували. Вибір за Вами. KIA Finance.

Наразі модельний ряд KIA в дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» налічує 11  моделей – новий Cerato, Cerato Koup, cee’d (три типи кузовів), cee’d facelift (два типи кузовів), Magentis, Mohave, Rio (два типи кузовів), Sorento, новий Sorento, Soul, Sportage. Найближчим часом компанія має намір розширити спектр доступних на ринку України автомобілів KIA ще декількома новинками (Абсолютно Новим Sportage, Cadenza, Venga).

Довідка:

Офіційний дистриб’ютор автомобілів КІА – компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» – входить до складу підприємств Корпорації УкрАВТО. Дилерська мережа «ФАЛЬКОН-АВТО» в Україні включає 68 автосалонів.
Веб-сайт – www.kia.ua 

Корпорація KIA Motors, заснована у 1944 році, є найстарішим автомобільним підприємством Південної Кореї. Продаж продукції відбувається в широкій дилерській мережі, в яку входять понад 4600 автосалонів в 172 країнах світу.
Веб-сайт – www.kia.com

Читайте также:
Доступный автокредит: Subaru Forester под 0% на 2 года или всего 9% годовых на 36 месяцев
12.04.2017
Доступный автокредит: Subaru Forester под 0% на 2 года или всего 9% годовых на 36 месяцев
Только до 31 декабря автомобили Kia с пакетом «Теплых опций» доступны в кредит по ставке, стремящейся к нулю!
02.12.2016
Только до 31 декабря автомобили Kia с пакетом «Теплых опций» доступны в кредит по ставке, ...
Популярные модели Kia доступны в кредит по ставке,  стремящейся к нулю*!
29.09.2016
Популярные модели Kia доступны в кредит по ставке, стремящейся к нулю*!
PEUGEOT FINANCE запускает программу сервисного обслуживания в кредит
12.09.2016
PEUGEOT FINANCE запускает программу сервисного обслуживания в кредит
НОВЫЕ УСЛОВИЯ КРЕДИТОВАНИЯ ПО ПРОГРАММЕ RENAULT FINANCE
18.03.2015
НОВЫЕ УСЛОВИЯ КРЕДИТОВАНИЯ ПО ПРОГРАММЕ RENAULT FINANCE
Уникальному Citroёn DS5 – уникальный кредит: 0% на 3 года
20.11.2013
Уникальному Citroёn DS5 – уникальный кредит: 0% на 3 года
Citroёn Leasing: запуск новой программы финансирования
07.10.2013
Citroёn Leasing: запуск новой программы финансирования
Яркая осень от «RENAULT»! Новые условия кредитования по программе «RENAULT FINANCE»
03.10.2013
Яркая осень от «RENAULT»! Новые условия кредитования по программе «RENAULT FINANCE»
Chevrolet Niva в кредит без первого взноса!
05.06.2013
Chevrolet Niva в кредит без первого взноса!
больше новостей »
Комментарии посетителей
Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта