KIA представляє сім передових автомобільних технологій на CES 2010

Вся информация про: Kia

По материалам сайта: www.autoexpert.in.ua

 

- Абсолютно Нова автомобільна мультимедійна система «UVO на платформі Microsoft»
- «Перші в світі» автомобільні приймачі програм цифрового телебачення та 9-диапазонні антени
- Іноваційні сенсорні засоби керування з «тактильним» зворотнім зв’язком.

(Київ) 11 січня 2010 року – KIA Motors повертається до участі в Міжнародній виставці споживчої електроніки CES (Consumer Electronic Show), що розпочалася цього року 7 січня. Корпорація продемонструвала сім нових інформаційно-розважальних технологій, включаючи розроблену спільно с Microsoft Абсолютно Нову систему UVO. Невдовзі вона має з’явитися на автомобілях KIA.

В основу Абсолютно Нової UVO (походить від Your Voice) покладено найбільш передові мультимедійні технології. Зокрема, технологія Microsoft інтелектуального розпізнавання голосу в поєднанні з програмним забезпеченням Windows Embedded Auto дозволяє керувати програванням музичних композицій та системою hands-free лише за допомою голосових команд.

«Від початку довгострокового співробітництва з Microsoft в 2008 році розробка іноваційних рішень KIA для створення автомобільних інформаційно-розважальних систем наступного покоління значно прискорилась», відзначив Хенк Лі (Hyoung-Keun Lee), Президент KIA Motors Corporation. «KIA продовжує інвестувати в п’ятирічну програму розвитку інформаційних технологій для забезпечення водіїв та пасажирів безпечними та простими у використанні персональними розважальними та комунікаційними засобами. Такий підхід має на меті підвищення конкурентоспроможності автомобілів KIA», підкреслив пан Лі. На додаток до системи «UVO на платформі Microsoft», що дебютувала під час CES 2010, KIA Motors представила шість нових технологій для автомобілів.

Іноваційна сенсорна панель управління
В майбутніх автомобілях KIA Абсолютно Нова система UVO буде пропонуватися разом з іноваційною сенсорною панеллю управління. Порівняно із звичайними органами керування вона дозволяє скоротити час відгуку системи і зробити її реакцію на дії користувача майже миттєвою. За рахунок зменшення кількості складових частин зносостійкість сенсорної панелі істотно більше. Якщо заглянути далі в майбутнє, використання сенсорних панелей з польовим ефектом ASIC (внутрішні та зовнішні електроди пемемикаються через тактильний контакт з пальцем) надасть можливість інженерам та дизайнерам KIA докорінно змінити підхід до дизайну інтер’єру автомобілів.

Перші в світі «тактильні» органи управління на кермі
KIA продемонструвала перший в світі «тактильний» модуль управління, що вбудовується в кермо автомобіля. Сенсорний модуль із зворотним зв’язком призначений для управління великими пальцями рук, при цьому кожний контакт призводить до тактильних вібрацій. Він має сім режимів роботи, що дозволяє котролювати всі елементи аудіосистеми автомобіля. Водії швидко звикнуть керувати допоміжними системами автомобіля через сенсорні елементи, залишаючи руки на кермі і не відволікаючись від дороги. Тим самим вдасться підвищити рівень безпеки на дорогах.

Кращі комунікації із сервісом Telematics
Завдячуючи технології Bluetooth hands-free Абсолютно Новий сервіс KIA Telematics працює в поєднанні з вбудованою автомобільною аудіосистемою. Швидка та безперервна передача інформації пасажирам в салоні відбувається на швидкості 40 байт в секунду (830 байт в секунду необроблених даних). Нова система також забезпечуватиме автоматичні дзвінки до служб екстренної допомоги (в разі спрацювання подушок безпеки), навігацію та діагностику автомобіля.

Вперше можливість «наживо» переглядати цифрове ТБ в автомобілі
Вперше проривна телевізійна технологія KIA дозволить наживо переглядати канали цифрового телебачення на автомобільній розважальній системі, зазвичай доступній для пасажирів задніх рядів сидінь. Прийом високоякісного телевізійного сигналу можливий на швидкостях до 290 км/год.Телевізійний сигнал проходить через автомобільну аудіосистему, що дозволяє сприймати звуковий супровід до телепередач в найбільш зручний спосіб.

Бібліотека «віджетів» для бездротового комунікаційного хаба
Головна перевага нової системи віджетів KIA полягає в спрощенні доступу до ключових сервісів за рахунок зменшення кількості кроків, необхідних для їх активації через систему меню головного інформаційно-розважального терміналу в автомобілі. Розроблені спільно з Ubivelox віджети KIA надають можливість приймати новини  каналами RSS, фінансові котирування, інформацію про трафік, погоду та дії користувачів в таких соціальних мережах, як Twitter, Facebook та LinkedIn.

Активні антени з двома «першими в світі» технологіями
У співпраці з корейською Ace-Antenna Корпорація KIA Motors розробила дві іноваційні потужні антени широкого спектру дії. Їх відрізняє висока вартісна ефективність під час монтажу, експлутації та обслуговування.
Перша в світі дев’ятидиапазонна Unity External Shark Fin Antenna здатна зчитувати найрізноманітніші сигнали, включаючи CDMA та GPS, і при цьому поєднується зі звичайною аналоговою антеною. Інша «перша в світі» Unity Internal Mirror Antenna розрахована на шість диапазонів, вона розміщується в модулі дзеркала заднього огляду. Створена для потреб телематики ця антера також сприймає сигнали CDMA та GPS.

Міжнародна виставка споживчої електроніки CES 2010 проходила в період з 7 по 10 січня в Лас-Вегасі на території Convention Center. На розташованому в In-Vehicle Technology Zone стенді KIA знаходилися KIA Forte* Koup та KIA Sorento з підтримкою технології UVO і дисплеї для демонстрації можливостей шести нових технологій. Протягом CES моделі KIA Sorento та KIA Soul з підтримкою технології UVO також демонструвалися на стенді Microsoft ABU (Automotive Business Unit).

*В Україні і ряді інших країн автомобілі KIA Forte відомі, як KIA Cerato (можливі розбіжності в опціях).

Довідка:
Офіційний дистриб’ютор автомобілів КІА – компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» – входить до складу підприємств Корпорації «УкрАВТО». Дилерська мережа «ФАЛЬКОН-АВТО» в Україні включає 68 автосалонів.
Веб-сайт – www.kia.ua 

Корпорація KIA Motors, заснована у 1944 році, є найстарішим автомобільним підприємством Південної Кореї. Продаж продукції відбувається в широкій дилерській мережі, в яку входять понад 4600 автосалонів в 172 країнах світу.
Веб-сайт – www.kia.com

Теги: Kia, Kia Cerato, Kia Forte, Kia Sorento, Kia Soul, технологии

Читайте также:
Значения значков на приборной панели автомобиля, о которых вы всегда стеснялись спросить
09.09.2016
Значения значков на приборной панели автомобиля, о которых вы всегда стеснялись спросить
Этапы развития полного привода
12.06.2014
Этапы развития полного привода
Развитие системы ABS: из самолета в автомобиль
16.12.2013
Развитие системы ABS: из самолета в автомобиль
Что значит цвет дыма из выхлопной трубы?
19.07.2013
Что значит цвет дыма из выхлопной трубы?
Audi – ведущий бренд в технологиях освещения
06.02.2013
Audi – ведущий бренд в технологиях освещения
Немцы придумали руль будущего
25.01.2013
Немцы придумали руль будущего
Toyota и Audi покажут на CES 2013 самоуправляемые автомобили
05.01.2013
Toyota и Audi покажут на CES 2013 самоуправляемые автомобили
Google Maps и Places появятся в новых автомобилях Kia
04.01.2013
Google Maps и Places появятся в новых автомобилях Kia
Автомобили Hyundai можно будет открывать смартфоном
27.12.2012
Автомобили Hyundai можно будет открывать смартфоном
больше новостей »
Комментарии посетителей

Турбина с изменяемой геометрией

Турбина с изменяемой геометрией

Турбина с изменяемой геометрией избавила дизельный двигатель от пресловутой «турбоямы». Идея, заложенная в конструкцию, настолько проста, что могла бы прийти в голову даже школьнику...

Топ-10 мирового рейтинга автопроизводителей

Топ-10 мирового рейтинга автопроизводителей

Самые большие производители автомобилей в мире устроили настоящую гонку ноздря в ноздрю. Представляем Вашему внимания рейтинг ТОП-10 по результатам проданных в 2009 году автомобилей. Известный институт исследования рынка IHS Automotive добавил к нему перспективы компаний до 2015 года.

Минитест Kia Sorento и Sportage: братья в классовой борьбе

Минитест Kia Sorento и Sportage: братья в классовой борьбе

Sorento и Sportage - две новинки Kia в классе внедорожников. Кто из двух корейцев убедительнее соответствует соотношению цена-качество?

Электромоторы в автомобилях: устройство и тенденции развития

Электромоторы в автомобилях: устройство и тенденции развития

Электромобили и гибриды делают нашу жизнь интереснее, а инженеров заставляют разрабатывать новые конструкции и выдвигать новые идеи. Autoexpert.in.ua решил разобраться в конструкциях электромоторов и разузнать последние тенденции в этой сфере.

Дизельный двигатель: экологическая эволюция

Дизельный двигатель: экологическая эволюция

Техника продолжает развиваться быстрыми темпами. Дизельный двигатель, который всегда подкупал своей простотой, оброс новыми компонентам и превратился в высотехнологичный агрегат. Зачем все это? Задумайтесь над следующим фактом: с 1990-х годов отработанные газы дизельного двигателя стали на 90% чище! Инженеры прилагают огромные усилия для защиты нашего здоровья, давайте посмотрим, что для этого было разработано в последнее время. 

Топливная система Common Rail

Топливная система Common Rail

Современный дизельный двигатель стал очень экономичным, тяговитым и динамичным. Это стало возможным благодаря прямому впрыску с электронным управлением. Некоторые знания о том, как работает эта система, помогут Вам избежать неприятностей с двигателем.

Новый Kia Sorento. Больше, чем просто обновление

Новый Kia Sorento. Больше, чем просто обновление

Уже стало доброй традицией внедрять в автомобиль небольшие изменения в середине его жизненного цикла. В случае с Kia Sorento, это произошло через три года после его первого появления.

Развитие системы ABS: из самолета в автомобиль

Развитие системы ABS: из самолета в автомобиль

ABS считается матерью всех ассистент-систем. В 1978 система впервые появилась как опция в Mercedes S-класса и очень быстро после этого в BMW 7-й серии. С начала 90-х эта система получила уже широкое распространение даже в автомобилях компактного класса, а сегодня в Европе Вам вряд ли удастся найти новый автомобиль без ABS.

Тюнинг Kia для фанатов серфинга и хоккея

Тюнинг Kia для фанатов серфинга и хоккея

На самом большом автошоу по тюнингу SEMA Kia представла серию шоукаров, созданных в сотрудничестве с американским журналом "Antenna". В центре внимания - удовольствие, спорт и приключение. 

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта