Компанії «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс» та «АвтоЗАЗ-сервіс» підвели підсумки 2009 року

Вся информация про: Chevrolet, Opel, ЗАЗ

По материалам сайта: www.autoexpert.in.ua

 

Початок нового року вже традиційно став часом, коли компанії оцінюють свою діяльність за рік, що пройшов. А якщо врахувати, що 2009-ий рік був, м’яко кажучи, непростим, то всі удачі та складнощі сприймаються по-іншому. Всі радощі стають великими перемогами, ну а певні невдачі стають безцінним досвідом, який в подальшому дозволить компанії стійко переносити складнощі.

Якщо аналізувати рік, що пройшов, стає очевидним, що позитивних моментів було набагато більше, ніж негативних. Так, за 12 місяців 2009-року, обидві компанії, які входять до складу Української Автомобільної Корпорації, продовжували розвиватись, презентували новинки і звичайно ж робили все, щоб  в Україні ставало все більше щасливих автовласників.


За підсумками минулого року, до десятки лідерів продаж увійшли чотири моделі брендів, які представляють «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс» та «АвтоЗАЗ-сервіс». Такого хорошого показника не біло навіть в 2008-ому році. З одного боку – це свідчення популярності цих автомобілів. З іншого, це показник того, що компанії намагались зберегти доступність цих моделей. Ці всі слова про моделі Ланос, Chevrolet AVEO i Lacetti, а також Славута. В 2009-ому році моделі Ланос та СЕНС зберегли свої позиції, захистивши титул «Абсолютний лідер продажів», і змогли втримати перше місце в своєму класі. Перші дві позиції в класі В, також дістались моделям, які представляють компанії «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс» та «АвтоЗАЗ-Сервіс», перемогу отримала модель Chevrolet AVEO, а на другому рядку розмістилась Славута. Ще один представник модельного ряду Chevrolet, модель Lacetti зайняла перше місце в класі C-high.


Якщо говорити мовою цифр, то сумарна доля ринку обох компаній склала 15% ринку нових автомобілів. Іншими словами, кожний 7-ий покупець в Україні, стали власником нового автомобіля, однієї з моделей брендів ЗАЗ, Chevrolet або Opel. Більш того, протягом 2009 року було проведено декілька таких довгоочікуваних українських прем’єр. Це і презентація оновленого позашляховика Chevrolet NIVA, яка відбулась влітку, українська прем’єра європейського «Автомобіля Року 2009» - Opel Insignia, який відкрив нову сторінку в історії легендарного німецького бренду. Модельний ряд Chevrolet також отримав поповнення, у вигляді першої глобальної моделі – Cruze. І якщо Chevrolet NIVA та Opel Insignia вже знаходять своїх власників в нашій країні, то Chevrolet Cruze розпочне свій похід за симпатіями українських автовласників всього через декілька тижнів, ближче до кінця лютого. Само собою, не залишився без уваги «народний» автомобіль, який враховуючи підсумки 2009-ого року, все такий же популярний. В рамках щорічного «Столичного Авто шоу» був презентований «зелений» Ланос, який відповідає екологічним стандартам Євро-4.


Якщо говорити про плани компанії на цей рік, без сумнівів клієнти не залишаться без прем’єр та новинок. В цілому в 2010-ому році будуть презентовані 4 новинки від брендів Opel та Chevrolet. З того, що відбудеться найближчим часом – це старт продажів Chevrolet Cruze та українська презентація нового покоління Opel Astra. Але на цьому список прем’єр не закінчується, і в другому півріччі будуть презентовані ще дві новинки: нове покоління Opel Meriva та Chevrolet Spark.

Для інформації: 

ТОВ «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс» (входить до складу підприємств Корпорації «УкрАВТО») є авторизованим ексклюзивним імпортером та дистриб’ютором автомобілів  Opel та запасних частин до них. В березні 2003 року між компанією  Adam Opel AG, “УкрАвтоЗАЗ-Сервіc” та "Запорізьким автомобільним заводом” була підписана угода про імпорт, дистрибуцію та обслуговування автомобілів марки Opel. В рамках цієї угоди був створений єдиний дистриб’юторський склад запасних частин Opel та відлагоджена система їх поставок. Зараз дилерська мережа дилерських центрів Opel, охопила всі найбільші міста України. На сьогоднішній день, автомобілі Opel можна придбати в одному з 45 фірмових салонів. Технічну підтримку та консультацію Вам нададуть на спеціалізованих СТО Opel, які оснащено новітнім обладнанням для діагностики та ремонту автомобілів.

ТОВ «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс» (входить до складу підприємств Корпорації «УкрАВТО») є офіційним дистриб’ютором Chevrolet в Україні з 2003 року. За цей час понад 178 000 автомобілів легендарного бренду Chevrolet знайшли своїх власників в Україні. Дилерська мережа Chevrolet включає 59 дилерських підприємства (169 точок експозиції) по всій Україні.

Читайте также:
АЛЬЯНС RENAULT-NISSAN РЕАЛИЗОВАЛ В 2015 Г. 8,5 МЛН АВТОМОБИЛЕЙ
10.02.2016
АЛЬЯНС RENAULT-NISSAN РЕАЛИЗОВАЛ В 2015 Г. 8,5 МЛН АВТОМОБИЛЕЙ
Бренд Honda в Украине: новые пути развития
16.04.2015
Бренд Honda в Украине: новые пути развития
Официально - новость о прекращении продаж Opel и Chevrolet  в России не относится к Украине!
19.03.2015
Официально - новость о прекращении продаж Opel и Chevrolet в России не относится к Украине!
Nissan определяет направления развития для усиления своих позиций на европейских рынках
06.03.2015
Nissan определяет направления развития для усиления своих позиций на европейских рынках
Мировые продажи Альянса Renault-Nissan растут пятый год подряд: в 2014 году компания продала почти 8,5 миллионов автомобилей
06.02.2015
Мировые продажи Альянса Renault-Nissan растут пятый год подряд: в 2014 году компания продала ...
Завод KIA Motors в Словакии побил рекорд производства!
22.01.2015
Завод KIA Motors в Словакии побил рекорд производства!
Самые популярные новые и б/у авто в 2014 году по данным OLX
13.01.2015
Самые популярные новые и б/у авто в 2014 году по данным OLX
Mitsubishi Motors и Fiat подписали меморандум  о потенциальном сотрудничестве
19.09.2014
Mitsubishi Motors и Fiat подписали меморандум о потенциальном сотрудничестве
Bosch планирует стать единственным владельцем ZF Lenksysteme
17.09.2014
Bosch планирует стать единственным владельцем ZF Lenksysteme
больше новостей »
Комментарии посетителей
Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта