Актив Клубу Автомобільних Журналістів України відвідав завод Kia Motors в Словаччині

Вся информация про: Kia

По материалам сайта: www.autoexpert.in.ua

 

(Київ) 9 грудня 2009 року – За запрошенням компанії «ФАЛЬКОН-АВТО», офіційного дистриб’ютора автомобілів KIA в Україні, актив Клубу Автомобільних Журналістів України отримав унікальну можливість відвідати завод Корпорації Kia Motors, розташований поблизу міста Жиліна, Словакія. Відкритий в 2006 році завод є одним з найбільш сучасних та масштабних виробництв Kia у всьому світі, на будівництво якого знадобилося близько мільярда євро інвестицій! З конвейєрів в Жиліні щорічно сходять 300 тисяч популярних на європейському континенті новеньких KIA cee’d (три типи кузовів) та KIA Sportage.


Представники самих різних ЗМІ, починаючи від спеціалізованих автомобільних телеканалів та друкованих видань і закінчуючи бізнес-орієнтованими веб-сайтами, розважальними журналами та агенціями новин, познайомилися з бізнесом Kia Motors Slovakia s.r.o. та кожним з основних чотирьох етапів виробництва автомобілів. Подорожувати довелося чимало, адже територія заводу в Жиліні займає 223 гектари, а на виробництві задіяні 2 800 працівників. 

Виштамповка
Саме з процесу виштамповки окремих деталей кузовів починається процес створення сучасного автомобіля. Щоб забезпечити необхідними компонентами річний об’єм виробництва, на заводі виготовляють близько 3,5 млн частин кузовів на рік. В якості сировини використовується листовий прокат сталі товщиною 0,65-0,75 мм, який постачають з Австрії, Німеччини, Франції та Кореї. Впродовж робочого дня піддається переробці декілька сотен тон сталі!

Кузовний цех
Кузови майбутніх автомобілів збирають 319 роботів, рівень автоматизації тут доведений до 100%! Більшість необхідних для збірки деталей доправляються зі складу в цеху виштамповки електричною монорельсовою системою без участі операторів. П’ять головних частин (днище, ліву та праву бокові панелі, дах та кожух двигуна) окремо зварюють 12 роботів для KIA Sportage та 12 роботів для всіх типів KIA cee’d. Надалі незалежно від моделі автомобіля кузови потрапляють на єдину зварювальну лінію – такий універсальний підхід дає можливість значно підвищити ефективність виробництва.   

Моторний цех
Моторний цех розташований поряд з Mobis – найбільшим постачальником заводу Kia Motors в Словаччині. За допомогою конвейєра двигуни з моторного цеху спочатку потрапляють до Mobis, де їх оснащують трансмісією, і лише потім вантажівки  доставляють готові модулі на остаточний етап збірки автомобілів. В Жиліні виготовляють чотири типи двигунів – бензинові 1,4 л (109 к.с.) та 1,6 л (126 к.с.) і дизельні 1,6 л (90 або 115 к.с.) та 2,0 л (135 к.с.). Бензинові двигуни об’ємом 2,0 л та 2,7 л постачають з Кореї. Починаючи з початку 2010 року всі силові агрегати відповідатимуть специфікаціям EURO V. Об’єми виробництва двигунів на заводі в Словаччині в повній мірі відповідають об’ємам виробництва автомобілів – 300 тисяч на рік.

Збирання
Процесс збирання автомобілей складається з великої кількості стадій, отже відповідні приміщення заводу займають найбільшу площу. Зокрема, лише одна з ліній збирання дверей простягається на 2,3 км, на ній одночасно можуть виготовлятися 270 дверей. Окрім дверей на остов кузова поступово додаються елементи екстер’єру та інтер’єру: електрообладнання, бампери, освітлення, панель приладів і торпедо. Далі настає черга оснащення шасі паливним баком, паливною та охолоджуючою системами, тормозами, передньою та задніми підвісками. Скло, крісла для салону, рульове колесо – останні компоненти, що додаються до майже готового автомобіля. Залишаэться залити в всі необхідні рідини (паливо, оливу, охолоджуючу рідину, воду) і ретельно протестувати готовий продукт за допомогою приладів та випробувати на полігоні під час тест-драйву.

Якість понад усе
Якість та відповідальне ставлення до своєї справи кожного без виключення працівника заводу покладені в основу діяльності виробництва Kia Motors в Жиліні. Більша частина співробітників проходять спеціалізовані тренінги безпосередньо в Кореї, де і отримують знання та цінний досвід «з перших рук». Тож цілком закономірно, що офіційний дистриб'ютор автомобілів КІА в Україні «ФАЛЬКОН-АВТО» має змогу поширювати гарантію 7 років на всі автомобілі KIA, що продаються в дилерській мережі компанії. Це найкраща пропозиція по гарантійному обслуговуванню на ринку.

Наразі модельний ряд KIA в дилерській мережі «ФАЛЬКОН-АВТО» налічує дев’ять  моделей – Абсолютно Новий Cerato, Cerato Koup, cee’d (три типи кузовів), Magentis, Mohave, Rio (два типи кузовів), Sorento, Soul, Sportage.

Довідка:
Офіційний дистриб’ютор автомобілів КІА – компанія «ФАЛЬКОН-АВТО» – входить до складу підприємств Корпорації УкрАВТО. Дилерська мережа «ФАЛЬКОН-АВТО» в Україні включає 68 автосалонів.
Веб-сайтwww.kia.ua

Корпорація KIA Motors, заснована у 1944 році, є найстарішим автомобільним підприємством Південної Кореї. Продаж продукції відбувається в широкій дилерській мережі, в яку входять понад 4600 автосалонів в 172 країнах світу.
Веб-сайтwww.kia.com

Читайте также:
АИС Ситроен Центр на New Cars Fest 2017!
14.06.2017
АИС Ситроен Центр на New Cars Fest 2017!
Свече зажигания Bosch исполнилось 115 лет
13.06.2017
Свече зажигания Bosch исполнилось 115 лет
Галогенные лампы Bosch Ultra White для внешнего освещения
09.06.2017
Галогенные лампы Bosch Ultra White для внешнего освещения
Группа компаний АИС запускает услугу тест-драйва для б/у автомобилей
09.06.2017
Группа компаний АИС запускает услугу тест-драйва для б/у автомобилей
Subaru Family Party — яркие впечатления от Subaru на драйвовом летнем семейном празднике
07.06.2017
Subaru Family Party — яркие впечатления от Subaru на драйвовом летнем семейном празднике
Группа компаний АИС осуществит поставку компании «Хлебные Инвестиции Украины» крупнейшей партии автомобилей OPEL
07.06.2017
Группа компаний АИС осуществит поставку компании «Хлебные Инвестиции Украины» крупнейшей партии ...
Первая сотня! Группа компаний АИС представляет крупнейшую площадку б/у автомобилей!
05.06.2017
Первая сотня! Группа компаний АИС представляет крупнейшую площадку б/у автомобилей!
31.05.2017
Группа ZMJ и ее партнер CRCI намерены приобрести дочернее предприятие Bosch по производству ...
Группа компаний АИС первой предложила сервис ассистанса покупателям автомобилей с пробегом!
31.05.2017
Группа компаний АИС первой предложила сервис ассистанса покупателям автомобилей с пробегом!
больше новостей »
Комментарии посетителей

Новое поколение зимних шин Goodyear UltraGrip 8 улучшает рекорды производительности

Новое поколение зимних шин Goodyear UltraGrip 8 улучшает рекорды производительности

Холодная зима и непредсказуемое лето в последнее время атакуют жителей Восточно-Европейского региона.

Внедорожники и кроссоверы до 200 тысяч грн

Внедорожники и кроссоверы до 200 тысяч грн

Внедорожниками сегодня называют практически все вместительные автомобили в специфическом форм-факторе, с большим клиренсом.

Шины Michelin не боятся гвоздей

Шины Michelin не боятся гвоздей

На выставке-форуме автотехнологий будущего Michelin Challenge Bibendum-2011, прошедшей 18 - 22 мая в Берлине, компания Michelin показала саморемонтирующуюся легковую шину.

Prophet опублікував рейтинг довіри споживачів до автовиробників

Prophet опублікував рейтинг довіри споживачів до автовиробників

Американське маркетингово-консалтингове агентство Prophet щорічно публікує рейтинг довіри споживачів до того або іншого бренду.

Авто известного производителя или кот в мешке?!

Авто известного производителя или кот в мешке?!

Раньше, люди покупая Ford или Seat были уверенны или хотя бы знали, что они берут! А сейчас, купил Porsche, а на самом деле - это  Volkswagen... конечно косвенно, но все же привкус остается.

Выбираем авто среднего класса

Выбираем авто среднего класса

В какой комплектации предлагают авто от 110 до 150 тыc. грн.

Как выбрать дворники для авто

Как выбрать дворники для авто

С наступлением периода дождей, грязи и снега старые дворники нужно заменить. Если после нескольких взмахов резиновых помощников на лобовом стекле остались разводы, щетки стеклоочистителя необходимо срочно заменить. Иначе плохая видимость в снег и дождь может привести к аварии.

Готовимся к зимним капризам: на старт, внимание, Ice +!

Готовимся к зимним капризам: на старт, внимание, Ice +!

По мере того как дни становятся короче, а температура неуклонно стремится вниз, осенняя депрессия пытается внушить нам свои симптомы: как перезимовать, как провести Новый год, а с ним и рождественские каникулы?

Альянс Goodyear/BMW повышает стандарты отрасли

Альянс Goodyear/BMW повышает стандарты отрасли

Совместные исследования производителей комплектующих и их основных партнеров – конструкторов автомобилей, в области безопасности, управляемости и экономичности –эффективно способствуют улучшению качественных характеристик продукции. На примере нового BMW 5-й серии можно проследить, как совершенство технологий баварского концерна вышло на новую стадию реализации с помощью инновационных шин Goodyear – Excellence и Eagle LS2.

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта