19.06.2014

Хэйлвуд станет местом производства Land Rover Discovery Sport

Вся информация про: Land Rover

250 нових робочих місць було створено компанією Jaguar Land Rover, одночасно компанія оголосила, що Хейлвуд стане місцем виготовлення Land Rover Discovery Sport.  За останні 4 роки кількість робочих місць у Хейлвуд збільшилась втричі. В завод було інвестовано більше ніж 200 мільйонів фунтів стерлінгів для запуску виробництва Discovery Sport.

Найбільший роботодавець у Великобританії створив нові 250 робочих місць у зв’язку із підтвердженням виробництва нової моделі Land Rover Discovery Sport на заводі Jaguar Land Rover Хейлвуд. Кількість робочих місць на заводі зросте до 4 750, що втричі більше ніж у 2010 році.

Генеральний директор Jaguar Land Rover, доктор Ральф Спет, коментує дану подію: “Land Rover Discovery Sport – це зародження нової лінійки продукції від Jaguar Land Rover. Я гордий тим, що саме в Хейлвуд (поблизу Ліверпуля) було інвестовано кошти, оскільки ця місцевість має щось особливе, що поєднує Jaguar Land Rover.”

Завод Хейлвуд, який є місцем виготовлення Range Rover Evoque, отримав інвестиції в розмірі більше ніж 200 мільйонів фунтів стерлінгів до запуску виробництва Discovery Sport. Загальний розмір інвестицій в Хейлвуд за останні 4 роки складає майже 500 мільйонів фунтів стерлінгів.

Новий Land Rover Discovery Sport, який надійде у продаж у 2015 році, стане найбільш універсальним компактним SUV із найширшими можливостями у сегменті. Це нова модель абсолютно нової лінійки автомобілів Discovery, на створення якої надихнув концепт-кар Discovery Vision Concept, який було представлено на Міжнародному Автосалоні у Нью-Йорку.

Річард Елс, Операційний директор Jaguar Land Rover заводу Хейлвуд, говорить: “Я надзвичайно радий початку виробництва нового Land Rover Discovery Sport у Хейлвуд. Це додатково вплине на розвиток регіону та залучить до роботи прихильників бренду та компанії.
Додатково до встановленої у березні цього року прогресивної прес-лінії Aida servo, вартість якої складає 45 мільйонів фунтів стерлінгів, Jaguar Land Rover оснастив завод 260 новими автоматизованими роботами, приладами для здійснення лазерного зварювання та низкою системних пристроїв для моніторингу та звітування для забезпечення найвищого рівня якості продукції.” 

Читайте также:
АЛЬЯНС RENAULT-NISSAN РЕАЛИЗОВАЛ В 2015 Г. 8,5 МЛН АВТОМОБИЛЕЙ
10.02.2016
АЛЬЯНС RENAULT-NISSAN РЕАЛИЗОВАЛ В 2015 Г. 8,5 МЛН АВТОМОБИЛЕЙ
Бренд Honda в Украине: новые пути развития
16.04.2015
Бренд Honda в Украине: новые пути развития
Официально - новость о прекращении продаж Opel и Chevrolet  в России не относится к Украине!
19.03.2015
Официально - новость о прекращении продаж Opel и Chevrolet в России не относится к Украине!
Nissan определяет направления развития для усиления своих позиций на европейских рынках
06.03.2015
Nissan определяет направления развития для усиления своих позиций на европейских рынках
Мировые продажи Альянса Renault-Nissan растут пятый год подряд: в 2014 году компания продала почти 8,5 миллионов автомобилей
06.02.2015
Мировые продажи Альянса Renault-Nissan растут пятый год подряд: в 2014 году компания продала ...
Завод KIA Motors в Словакии побил рекорд производства!
22.01.2015
Завод KIA Motors в Словакии побил рекорд производства!
Самые популярные новые и б/у авто в 2014 году по данным OLX
13.01.2015
Самые популярные новые и б/у авто в 2014 году по данным OLX
Mitsubishi Motors и Fiat подписали меморандум  о потенциальном сотрудничестве
19.09.2014
Mitsubishi Motors и Fiat подписали меморандум о потенциальном сотрудничестве
Bosch планирует стать единственным владельцем ZF Lenksysteme
17.09.2014
Bosch планирует стать единственным владельцем ZF Lenksysteme
больше новостей »
Комментарии посетителей
Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта