17.06.2014

Компания Jaguar Land Rover открывает отдел специальных заказов

Вся информация про: Jaguar, Land Rover

  • Jaguar Land Rover відкриває відділ спеціальних замовлень, щоб задовольнити зростаючий попит на персоналізовані автомобілі від вимогливих клієнтів
  • Відділ спеціальних замовлень Jaguar Land Rover зфокусується на розробці та виготовленні автомобілів найвищої специфікації, ексклюзивних версій, відтворенні історичних автомобілів та створенні орендованої продукції.
  • Jaguar Land Rover вкладає значні інвестиції у роботу прогресивного технічного центру відділу спеціальних замовлень, розташованого у Вест Мідландз

Новий бізнес відділу спеціальних замовлень Jaguar Land Rover було створено, щоб задовольнити зростаючі очікування вимогливих клієнтів та шанувальників автомобілів. Відділ, який перебуватиме під керівництвом Джона Едвардса, матиме багато напрямків роботи та пропонуватиме ряд послуг:

  • Виготовлення автомобілів найвищої комплектації та ексклюзивних версій, випущених в обмеженій кількості, для відображення найкращих характеристик обох брендів та їх виключної розкоші
  • Виготовлення аксесуарів та матеріалів оздоблення автомобілів відповідно до персональних замовлень клієнтів
  • Виготовлення історичних автомобілів, а саме створення реплік, реставрація та сервіс історичних автомобілів, виготовлення запчастин для них.
  • Виготовлення лінійки брендованої продукції для більшої взаємодії з існуючими та потенційними клієнтами. 

Генеральний директор Jaguar Land Rover Доктор Ральф Спет, прокоментував: “Створення відділу спеціальних замовлень Jaguar Land Rover свідчить про наше постійне прагнення ставити наших клієнтів на перше місце при створенні всього, що ми робимо. Наші інвестиції у захоплюючі та бажані продукти брендів підсилюють світову репутацію брендів Jaguar та Land Rover.”

Джон Едвардз, Генеральний директор відділу спеціальних замовлень Jaguar Land Rover, говорить: “Ми постійно працюємо над удосконаленням та персоналізацією стосунків, які мають наші найвимогливіші клієнти з нашими брендами. Створюючи відділ спеціальних замовлень, ми отримуємо можливість залучати до проектів найтановитіших та найдосвідченіших спеціалістів Jaguar Land Rover, задля забезпечення наших клієнтів виключною якістю продуктів та сервісів.”

Керівником команди експертів з дизайну та інженерів відділу спеціальних замовлень Jaguar Land Rover стане Пол Ньюсом, директор відділу по виготовленню спеціальних автомобілів, який нещодавно прийшов з Williams Advanced Engineering. Працюючи над портфоліо нинішніх та майбутніх автомобілів, команда створить найкращі авто із відмінним рівнем розкоші та виключною продуктивністю.

Для збірки таких продуктів будуть виділені спеціальні інвестиції на створення виділеного технічного центру Jaguar Land Rover, який буде розміщуватися у Вест Мідландз (Великобританія) поблизу головного офісу.  

Команда із 150 спеціалістів Jaguar Land Rover розміститься у новому технічному центрі. До унікальних приміщень входитиме департамент введення в експлуатацію персоналізованих автомобілів, місця для проведення семінарів, на створення яких надихнула гонка Formula 1, та автоматизоване приміщення для фарбування автомобілів.

До того ж, у Браунс Лейн (Ковернтрі), який є місцем народження Jaguar, буде створено майстерню по створенню раритетних автомобілів. У даній майстерні будуть відтворені шість надлегких E-Type-lightweight, про створення яких нещодавно повідомлялося. Даний центр стане місцем реставрації та надання сервісу історичним автомобілям. Відновлений бізнес по реставрації автомобілів буде розпочато з 1 серпня 2014 року. 

Читайте также:
АЛЬЯНС RENAULT-NISSAN РЕАЛИЗОВАЛ В 2015 Г. 8,5 МЛН АВТОМОБИЛЕЙ
10.02.2016
АЛЬЯНС RENAULT-NISSAN РЕАЛИЗОВАЛ В 2015 Г. 8,5 МЛН АВТОМОБИЛЕЙ
Бренд Honda в Украине: новые пути развития
16.04.2015
Бренд Honda в Украине: новые пути развития
Официально - новость о прекращении продаж Opel и Chevrolet  в России не относится к Украине!
19.03.2015
Официально - новость о прекращении продаж Opel и Chevrolet в России не относится к Украине!
Nissan определяет направления развития для усиления своих позиций на европейских рынках
06.03.2015
Nissan определяет направления развития для усиления своих позиций на европейских рынках
Мировые продажи Альянса Renault-Nissan растут пятый год подряд: в 2014 году компания продала почти 8,5 миллионов автомобилей
06.02.2015
Мировые продажи Альянса Renault-Nissan растут пятый год подряд: в 2014 году компания продала ...
Завод KIA Motors в Словакии побил рекорд производства!
22.01.2015
Завод KIA Motors в Словакии побил рекорд производства!
Самые популярные новые и б/у авто в 2014 году по данным OLX
13.01.2015
Самые популярные новые и б/у авто в 2014 году по данным OLX
Mitsubishi Motors и Fiat подписали меморандум  о потенциальном сотрудничестве
19.09.2014
Mitsubishi Motors и Fiat подписали меморандум о потенциальном сотрудничестве
Bosch планирует стать единственным владельцем ZF Lenksysteme
17.09.2014
Bosch планирует стать единственным владельцем ZF Lenksysteme
больше новостей »
Комментарии посетителей
Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта