26.11.2013

У Києві відкрили електрозаправну станцію WOG

21 листопада, компанія WOG офіційно відкрила першу електрозаправну станцію в своїй мережі, розташовану у Києві. Ця ініціатива - крок до розвитку інфраструктури екологічних та сучасних автомобілів в Україні. Протягом наступного року компанія планує відкрити такі заправки у всіх обласних центрах України.

Вартість однієї електрозарядної станції, виробництва французької компанії Schneider Electric, складає близько 5 тис. євро. Номінальна потужність - 44 кВт. Станція розрахована на одночасний заряд двох автомобилів струмом до 40А. Встановленням та дистрибуцією продукції ТМ Schneider-Elecric, також як і рішень задля ЕЗК в Україні, займається компанія «Софіт Люкс».

«Компанія WOG - перша, хто розглядає відкриття електрозаправок не як експеримент, а як частину стратегії розвитку бізнесу.  Впевнений, що сучасні авто технології  стануть таким само звичним явищем, яким зараз є смартфони,  які лише нещодавно були прикладом далеких високих технологій. Ми сподіваємось, що скоро в Україні  збільшиться кількість електрозаправок та елекрокарів  за принципом сніжного кому», - зазначив генеральний директор компанії «Schneider Electric Україна» Володимир Шатунін.

На сьогодні в Україні налічується усього близько 300 електромобілів. Попит на такий вид транспорту високий, але ринок гальмує відсутність відповідних заправних комплексів. «Не секрет, що Європа випереджає нас у галузі «зеленої» енергетики, але сильно відставати ми не збираємось. Тому побудували спільний з компанією WOG план розвитку й наразі працюємо над тим, аби на усіх стратегічних транспортних «артеріях» країни з’явились електрозаправні станції. У найближчих планах – траси Київ-Чоп, Київ-Одеса, напрямок на Крим, а також усі обласні центри», - зазначив Роман Степаньков, керівник проектного напрямку компанії «Софіт Люкс».

«Для компанії WOG електрозаправки – це не іміджевий проект, а стратегія розвитку бізнесу.  Ми хочемо привабити на наші АЗК іноземців, що подорожують електрокарами; ми готові інвестувати у розвиток інфраструктури для поширення сучасних технологій. За нашими планами до кінця 2014-року такі заправні станції будуть у кожному обласному центрі України. Виходячи з того, наскільки збільшиться кількість електрокарів у країні, а отже і попит на електрозаправки, ми будуватимемо подальший план розвитку», - додав заступник генерального директора WOG з технічної експлуатації В’ячеслав Савельєв.

«Для компанії WOG відкриття електрозаправок – це внесок в майбутнє. Таким чином ми прагнемо до освоєння суміжних ринків. Наша мета – задовольнити бажання ширшого кола українців, які переймаються станом навколишнього середовища. А, оскільки прогресу не уникнути, і попит на електромобілі у нашій країні є, ми готові інвестувати в електрозаправні станції», - заявив генеральний директор компанії WOG Сергій Корецький.

Перша елекрозаправка встановлена  за адресою Наддніпрянське шосе, 8, АЗК WOG. Послуга зарядки електромобіля надається безкоштовно.

Довідка про компанію:

ТОВ «Золотий екватор» (м. Луцьк) входить до групи «Континіум». Компанія управляє мережею автозаправних станцій під брендом WOG, що нараховує більше 480 об'єктів у всіх областях України. Мережа автозаправних комплексів WOG ™ - це одна з найбільших мереж АЗК на українському ринку нафтопродуктів. Бензин Mustang виготовляється з базового нафтопродукту імпортного виробництва, що відповідає стандарту евро5. Поставки здійснюються з нафтопереробних заводів Румунії, Греції, Литви, Польщі та Білорусії. Мережа АЗК WOG надає можливість скористатися додатковими сервісами та послугами: автоаксесуари, автохімія, ресторан, безкоштовний WI-FI і товари в дорогу. За результатами конкурсу «Вибір року» WOG ™ визнана кращою серед мереж АЗС в 2010, 2011, 2012 роках.

Компанія Schneider Electric - світовий експерт в управлінні електроенергією. Підрозділи компанії успішно працюють більш ніж у 100 країнах. Schneider Electric пропонує інтегровані енергоефективні рішення для енергетики та інфраструктури, промислових підприємств, об'єктів цивільного та житлового будівництва, а також центрів обробки даних. Більше 140 тисяч співробітників компанії активно працюють над тим, щоб енергія стала безпечною, надійною та ефективною. Девіз компанії: «Пізнайте можливості вашої енергії!». Оборот компанії у 2011 році сягнув 22,4 млрд євро. "Schneider Electric" пропонує широкий модельний ряд електрозаправних станцій (від домашніх, де швидкість заряду становить 5-6 годин, до швидко зарядних - 20 хвилин). Продукт є енергоефективним і екологічним, оскільки дозволяє різко скоротити витрати на експлуатацію автомобіля, а також викиди шкідливих речовин в атмосферу. Електрозаправки компанії є безпечними у використанні, оскільки відповідають найсуворішим європейським нормам безпеки.

Читайте также:
«Фалькон-Авто» продемонстрировал «зеленые» автомобили Kia на выставке Plug-In Ukraine
13.04.2017
«Фалькон-Авто» продемонстрировал «зеленые» автомобили Kia на выставке Plug-In Ukraine
Kia продемонстрирует гибридный кроссовер Niro и электромобиль Soul EV в рамках выставки Plug-In Ukraine 2017
06.04.2017
Kia продемонстрирует гибридный кроссовер Niro и электромобиль Soul EV в рамках выставки Plug-In ...
В Украине официально презентовали Kia Niro, инновационный гибридный кроссовер
13.02.2017
В Украине официально презентовали Kia Niro, инновационный гибридный кроссовер
Гибридный кроссовер Niro будет представлен одновременно во всех дилерских центрах Kia Киевской области
09.02.2017
Гибридный кроссовер Niro будет представлен одновременно во всех дилерских центрах Kia Киевской ...
Рынок электромобилей: итоги 2016 года
17.01.2017
Рынок электромобилей: итоги 2016 года
Новый источник энергии Tesla Model 3 – солнечные батареи
08.11.2016
Новый источник энергии Tesla Model 3 – солнечные батареи
Автопилот нового поколения анонсируемый Tesla
24.10.2016
Автопилот нового поколения анонсируемый Tesla
Nissan выбрал пять наиболее "электрифицированных" дорог Европы
10.08.2015
Nissan выбрал пять наиболее "электрифицированных" дорог Европы
26.03.2015
«Українська Асоціація Учасників Ринку Електромобілів» - створено нову громадську спiлку
больше новостей »
Комментарии посетителей

Электромоторы в автомобилях: устройство и тенденции развития

Электромоторы в автомобилях: устройство и тенденции развития

Электромобили и гибриды делают нашу жизнь интереснее, а инженеров заставляют разрабатывать новые конструкции и выдвигать новые идеи. Autoexpert.in.ua решил разобраться в конструкциях электромоторов и разузнать последние тенденции в этой сфере.

Аккумуляторы на автомобилях с альтернативным приводом

Аккумуляторы на автомобилях с альтернативным приводом

Аккумуляторы для автомобилей с альтернативным приводом очень сильно отличаются от знакомого нам свинцового аккумулятора. Это связано с тем, что свинцовый аккумулятор предназначен в основном для пуска двигателя и для поддержания работоспособности ограниченного количества электрических компонентов в тот момент, когда двигатель внутреннего сгорания выключен. Совсем другое дело, если аккумулятор нужно использовать в гибридном автомобиле, для поддержания топливных ячеек или в качестве единственного энергетического источника электромобиля.

Будут ли украинцы покупать электромобили?

Будут ли украинцы покупать электромобили?

Электромобиль - машина использующая электродвигатели вместо двигателей внутреннего сгорания, теперь доступны и в Украине. Они уже были представлены в нашей стране, но в продажу не поступали. Купить электромобиль можно будет уже в августе этого года.

Параллельный гибрид: техническое описание

Параллельный гибрид: техническое описание

Параллельный гибрид представляет собой комбинацию двигателя внутреннего сгорания, КПП и электромотора. Рассмотрим детальнее схему и режимы работы последовательного гибрида...  

Новое поколение Hyundai i30 дебютировало на международном автосалоне во Франкфурте

Новое поколение Hyundai i30 дебютировало на международном автосалоне во Франкфурте

13 сентября текущего года Hyundai Motor Company презентовала новое поколение Hyundai i30 на Международном автосалоне во Франкфурте.

Последовательный гибрид: техническое описание

Последовательный гибрид: техническое описание

Последовательный гибрид представляет собой комбинацию двигателя внутреннего сгорания с электромотором, который служит генератором. Еще один дополнительный электромотор, размещенный на дифференциале, либо на КПП привод в движение колеса. Электрическую энергию он получает от генератора и аккумулятора. Рассмотрим детальнее схему и режимы работы последовательного гибрида...  

Базовая Lada Granta будет стоить шесть тысяч долларов

Базовая Lada Granta будет стоить шесть тысяч долларов

С недавних пор, столичные автомобильные дилеры начали принимать заказы на новый бюджетный седан российской компании «АвтоВАЗ».

Hyundai выводит на российский рынок три новинки

Hyundai выводит на российский рынок три новинки

"Хендэ Мотор СНГ" сообщает о скором выходе на российский рынок новых поколений моделей Elantra и Grandeur и новинки Veloster.

Mitsubishi Lancer X с двигателем 2.0 и улучшенной шумоизоляцией

Mitsubishi Lancer X с двигателем 2.0 и улучшенной шумоизоляцией

Компания «Торговый дом - НИКО» сообщает о наличии в официальной дилерской сети комплектаций автомобиля Mitsubishi Lancer X с 2-литровым двигателем и существенно улучшенной шумоизоляцией.

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта