06.06.2013

FORD ОТРИМУЄ НАГОРОДУ «МІЖНАРОДНИЙ ДВИГУН РОКУ» ВЖЕ ДРУГИЙ РІК ПОСПІЛЬ; ОГОЛОШЕНО ЗБІЛЬШЕННЯ ОБСЯГУ ВИРОБНИЦТВА 1,0-ЛІТРОВОГО ECOBOOST

Вся информация про: Ford

Суперекономічному та динамічному 1,0-літровому бензиновому двигуну EcoBoost компанії Ford Motor Company сьогодні було присуджено звання «Міжнародний двигун року» 2013. Прославлений трициліндровий мотор Ford бере цю нагороду вже другий рік поспіль.

EcoBoost 1,0 л, який поєднує в собі безпосереднє впорскування, турбонаддув та регулювання фаз газорозподілу, отримав найвищу оцінку в історії цих нагород. Двигун також виграв у категорії «Найкращий двигун до 1,0 л», здобувши одну з щорічних нагород, які вручає міжнародний журнал Engine Technology International.

Компанія Ford також підтвердила плани вдвічі збільшити денний обсяг випуску цього мотора на своєму заводі з виробництва двигунів у Кельні (Німеччина) до понад 1000 шт., щоб задовольнити попит.

«Коли йдеться про давно існуючу технологію на кшталт двигуна внутрішнього згоряння, дуже рідко вдається винайти щось по-справжньому нове, але саме цього досягла наша команда, працюючи над цим двигуном, – заявив Джо Бакай (Joe Bakaj), віце-президент Ford з глобальної розробки силових агрегатів. – Для того щоб повірити в те, що маленький трициліндровий двигун здатний забезпечувати таку динаміку та паливну економічність, вам доведеться випробувати його самому».

Журі з 87 журналістів автомобільних видань з 35 країн світу присудило нагороди за керованість, динаміку, економічність, рівні шуму та вібрацій та успішне застосування передової технології двигунів. За 15 років існування цих нагород лише три виробники, включаючи Ford, спромоглися виграти в цьому конкурсі два роки поспіль. Ford EcoBoost 1,0 л також виграв Міжнародну нагороду імені Пауля Піча 2013 за технологічні інновації, присуджену німецьким журналом Auto Motor und Sport Best Cars Awards, Dewar Trophy (Кубок Дьюара) від Королівського автомобільного клуба у Великобританії, а також нагороду Breakthrough Award (За революційний винахід)  від журналу Popular Mechanics у США.

EcoBoost 1,0 л було розроблено у дослідницьких центрах Ford в Аахені, Меркеніху (Німеччина) і Дантоні (Великобританія). Він виготовляється у Кельні та румунському місті Крайові.

Дін Славніч (Dean Slavnich), співголова XV конкурсу «Міжнародний двигун року» та редактор журналу Engine Technology International Magazine, сказав: «Крихітка EcoBoost – перший для Ford двигун трициліндрової конструкції – поки що не має гідних конкурентів. Він економічний в умовах реальної експлуатації, а завдяки компактному трубонасичувачу він здатний без проблем виробляти достатньо потужності для таких великих автомобілів, як Grand C-MAX».

1,0-літровий двигун EcoBoost наразі пропонується на маленьких автомобілях, як-от Fiesta і B-MAX, та відносно компактних моделях, у тому числі на Focus, C-MAX і Grand C-MAX. У близькому майбутньому його почнуть установлювати на більших авто, включаючи новий Ford Mondeo. Також він буде пропонуватися на вантажних автомобілях Transit Connect і Transit Courier та моделях для групових пасажирських перевезень Tourneo Connect і Tourneo Courier. 

Цей мотор настільки маленький, що він міг би поміститися у верхньому багажному відділенні в салоні літака. Він забезпечує найкращі в класі показники економічності для таких європейських моделей, як Fiesta, Focus, C-MAX і Grand C-MAX.

Завод з виробництва двигунів Ford к Кельні було модернізовано, щоб спростити випуск 1,0-літрового EcoBoost. На заводі було впроваджено передові техніки виробництва, що дозволяють зменшити об’єм охолоджувальної рідини, необхідної для обробки алюмінієвих деталей двигуна, з двох літрів до лише п’яти мілілітрів на компонент. Це робить виробничий процес більш екологічним.

Крім того, було впроваджено нову технологію «холодних випробувань», яка дозволяє проводити випробування двигунів, не запускаючи їх, скорочуючи цим витрату палива та викид CO2, що генеруються в процесі, на 66 відсотків. Уся інша енергія, необхідна для роботи заводу, постачається з поновлюваних джерел, включаючи гідроелектростанції в Норвегії та Швеції.

Ford of Europe планує втричі збільшити річний обсяг виробництва автомобілів, оснащених економічними бензиновими двигунами EcoBoost, - від 141 000 у 2011 р. до 480 000 у 2015 р. Згідно з планами компанії, понад 300 000 з цих автомобілів будуть оснащатися 1,0-літровим EcoBoost. У першому кварталі 2013 року в Європі на версії з двигуном EcoBoost 1,0 л припали 42 % замовлень B-MAX, 30% замовлень Focus і 24 % замовлень Fiesta (цю статистику було зібрано на 19 традиційних європейських ринках Ford).

*Усі зазначені показники рівня викиду CO2 (г/км) і витрати палива взяті з офіційно затверджених тестів відповідно до директиви ЄС 93/116/EC.  Наведені показники економії палива ґрунтуються на Європейській директиві з економії палива EU 80/1268/EEC і можуть відрізнятися від аналогічних показників, отриманих у циклах експлуатації в інших регіонах світу.

_______________________________________________________________________________

Про Компанію

Ford Motor Company – світовий лідер автомобільної галузі, що виробляє і продає автомобілі на шести континентах. Штаб-квартиру компанії розташовано в місті Дирборні (США, штат Мічиган), а її 70 заводів розташовано по всьому світу. Кількість працівників – близько 164 000 людей. Компанія представляє автомобілі марки Ford і Lincoln..

Ford of Europe відповідає за виробництво, продаж та обслуговування автомобілів марки Ford на 51 ринку. Працівниками компанії є понад 66 000 людей. Перші автомобілі Ford з’явились в Європі  у 1903 році – у рік заснування компанії. Європейське виробництво розпочалося у 1911 році 

В Україні офіційним імпортером автомобілів Ford з 1992 року є компанія “Віннер Імпортс Україна Лтд”. Дилерська мережа Ford в Україні налічує 36 дилерських центрів. Офіційна інформація про модельний ряд Ford в Україні зазначена на сайті http://www.ford.ua/

Читайте также:
АЛЬЯНС RENAULT-NISSAN РЕАЛИЗОВАЛ В 2015 Г. 8,5 МЛН АВТОМОБИЛЕЙ
10.02.2016
АЛЬЯНС RENAULT-NISSAN РЕАЛИЗОВАЛ В 2015 Г. 8,5 МЛН АВТОМОБИЛЕЙ
Бренд Honda в Украине: новые пути развития
16.04.2015
Бренд Honda в Украине: новые пути развития
Официально - новость о прекращении продаж Opel и Chevrolet  в России не относится к Украине!
19.03.2015
Официально - новость о прекращении продаж Opel и Chevrolet в России не относится к Украине!
Nissan определяет направления развития для усиления своих позиций на европейских рынках
06.03.2015
Nissan определяет направления развития для усиления своих позиций на европейских рынках
Мировые продажи Альянса Renault-Nissan растут пятый год подряд: в 2014 году компания продала почти 8,5 миллионов автомобилей
06.02.2015
Мировые продажи Альянса Renault-Nissan растут пятый год подряд: в 2014 году компания продала ...
Завод KIA Motors в Словакии побил рекорд производства!
22.01.2015
Завод KIA Motors в Словакии побил рекорд производства!
Самые популярные новые и б/у авто в 2014 году по данным OLX
13.01.2015
Самые популярные новые и б/у авто в 2014 году по данным OLX
Mitsubishi Motors и Fiat подписали меморандум  о потенциальном сотрудничестве
19.09.2014
Mitsubishi Motors и Fiat подписали меморандум о потенциальном сотрудничестве
Bosch планирует стать единственным владельцем ZF Lenksysteme
17.09.2014
Bosch планирует стать единственным владельцем ZF Lenksysteme
больше новостей »
Комментарии посетителей
Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта