Continental AG розширює свою присутність в Україні на ринку шин для легкових і вантажних автомобілів

По материалам сайта: autoexpert.in.ua

Про це 26 травня на прес-конференції в Києві заявив директор концерну з продажу у Центральній та Східній Європі Ларс Фаренбах.

Він підкреслив, що метою розвитку концерну є світове лідерство на ринку виробництва шин. Для її досягнення концерн значно посилює свій вплив у ключових країнах Центральної та Східної Європи, зокрема, в Україні - з її могутнім потенціалом розвитку та великим ринком збуту.

Continental AG

Обґрунтованість амбіцій концерну підтверджують успішні результати 2010 року. За словами пана Фаренбаха, продажі концерну у всьому світі зросли на третину та перевищили 25,5 млрд. євро. Загальний розмір доходів компанії до виплати відсотків та податків ( (EBIT) склав 2,5 млрд. євро, а прибуток - 9,7%. Таким чином, зазначив він, концерн перевиконав планові показники на 2010 рік.

На 2011 рік керівництво концерну поставило не менш амбітні цілі: збільшити продажі ще на 10% - до 28,5 млрд. євро.

ContiEcoContact 5Підсумки першого кварталу 2011 року дозволяють розраховувати на успішне досягнення таких цілей. За словами Арунаса Кяушаса, керівника департаменту експорту та маркетингу, обсяг продажів перевищив відповідні показники минулого року на одну п'яту і склав 7,3 млрд. євро. Розмір доходів EBIT також виріс - на 140 млн. євро та досяг 634 млн. євро. І це незважаючи на невпинне зростання цін на каучук та нафтопродукти.

В Європі Continental AG вже декілька років поспіль є лідером у виробництві автомобільних шин. Третина всіх нових європейських легкових автомобілів з'їжджає з конвеєру на шинах марки Continental.

За словами пана Фаренбаха, 2010 рік був успішним для концерну і в Україні. Завдяки злагодженій роботі команди партнерів оборот концерну вийшов на передкризовий рівень. Для розвитку досягнутих результатів Continental AG значно зміцнює своє представництво в Україні та розгортає маркетингову програму, яка враховує потреби українських автомобілістів. Стійка орієнтація українських споживачів на шини високої якості є запорукою впевненого просування концерну на ринку країни. Зокрема, в Україні продажі легкових шин преміальної та найвищої якості склали в минулому році 42% від загального обсягу ринку, а преміальних вантажних шин - 37%.

Концерн приділяє пріоритетну увагу інноваційним технологіям в сфері розробки шин. Вони забезпечують високі технічні характеристики шин Continental, які, в свою чергу, є гарантією динамічного розвитку концерну, як в Україні, так і в усьому світі.

На прес-конференції відбулася українська презентація абсолютно нових продуктів Continental - літніх шин ContiSportContact 5 та ContiEcoContact 5

«Розумна» гумова суміш шини ContiSportContact 5, розроблена з використанням унікальної технології „Black Chilli", дозволяє їй вдало пристосовуватися до умов на дорозі. А в шині ContiEcoContact 5 спеціалісти Continental змогли поєднати дві характеристики, які важко поєднуються. ContiSportContact 5З одного боку, ця шина має низький опір коченню, що знижує споживання палива. З іншого, використання цієї шини скорочує гальмівний шлях автомобіля на мокрій дорозі.

Арунас Кяушас представив ще одну новинку концерну - зимову шину Polaris3 марки Barum. Її перевагою є низький опір коченню, що знижує споживання палива. Одночасно керування автомобілем на мокрій дорозі та гальмування в снігу є більш стабільними. Такий ефект досягається завдяки розміщенню спеціальних «сніговловлювачів», які перешкоджають стіканню снігу по поздовжніх пазах протектору.

Концерн Continental AG, обсяг продажів якого склав у 2010 році понад 25,5 млрд. євро, є одним із провідних світових постачальників автомобільних компонентів. Концерн виробляє гальмівні системи, елементи ходової частини, системи трансмісії, інформаційні системи, електронні автомобільні системи, шини та технічні еластомери. Продукція Continental розробляється для забезпечення високого рівня безпеки на дорогах та максимально відповідає екологічним вимогам. Continental також має широкий досвід у сфері розробки автомобільних систем комунікації. На сьогодні у відділеннях концерну у 45 країнах світу працює понад 155 000 співробітників.

Читайте также:
АЛЬЯНС RENAULT-NISSAN РЕАЛИЗОВАЛ В 2015 Г. 8,5 МЛН АВТОМОБИЛЕЙ
10.02.2016
АЛЬЯНС RENAULT-NISSAN РЕАЛИЗОВАЛ В 2015 Г. 8,5 МЛН АВТОМОБИЛЕЙ
Бренд Honda в Украине: новые пути развития
16.04.2015
Бренд Honda в Украине: новые пути развития
Официально - новость о прекращении продаж Opel и Chevrolet  в России не относится к Украине!
19.03.2015
Официально - новость о прекращении продаж Opel и Chevrolet в России не относится к Украине!
Nissan определяет направления развития для усиления своих позиций на европейских рынках
06.03.2015
Nissan определяет направления развития для усиления своих позиций на европейских рынках
Мировые продажи Альянса Renault-Nissan растут пятый год подряд: в 2014 году компания продала почти 8,5 миллионов автомобилей
06.02.2015
Мировые продажи Альянса Renault-Nissan растут пятый год подряд: в 2014 году компания продала ...
Завод KIA Motors в Словакии побил рекорд производства!
22.01.2015
Завод KIA Motors в Словакии побил рекорд производства!
Самые популярные новые и б/у авто в 2014 году по данным OLX
13.01.2015
Самые популярные новые и б/у авто в 2014 году по данным OLX
Mitsubishi Motors и Fiat подписали меморандум  о потенциальном сотрудничестве
19.09.2014
Mitsubishi Motors и Fiat подписали меморандум о потенциальном сотрудничестве
Bosch планирует стать единственным владельцем ZF Lenksysteme
17.09.2014
Bosch планирует стать единственным владельцем ZF Lenksysteme
больше новостей »
Комментарии посетителей
Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта