KIA POP: гість з майбутнього!

Вся информация про: Kia

Вся информация про: Kia Pop (2010)

По материалам сайта: www.autoexpert.in.ua

Kia POP«Концепт на зразок POP міг надійти лише від нас», - пояснює Грегорі Гіламе, головний дизайнер Kia Europe, сидячи в затемненій аудиторії у Франкфурті, в штаб-квартирі компанії.

«Дизайнери з інших компаній постійно підходять до мене під час автосалонів і кажуть: «Мені б ніколи не дозволили спробувати та довести до розуму щось подібне», і бути в ситуації, коли маєш таку свободу - дійсно чудово.» 

Далі, за кілька сидінь, у своїх фірмових напівзатемнених окулярах сидить його бос, Головний дизайнер КІA, Пітер Шрайєр. Він задумливо киває головою в напівтемряві.

На стіні навпроти них, в повний розмір відображається 3D-проекція наступного вражаючого електричного шоу-кару КІА. Зображення обертається на 360 градусів та переключається між зрізами, кадрами інтер’єру та екстер’єру.  (Сам автомобіль виробляється на абсолютно секретному Паризькому заводі).

«POP прекрасно підходить під наш характер «виклику брендам», - продовжує Гіламе, підходячи до проекції, яка зображує автомобіль збоку.

«Ми намагались перегорнути все в автомобільному світі, щоб ще більше вразити людей.»

Ви можете побачити що він має на увазі. Врешті-решт, чи бачили ви коли-небудь, триметровий тримісний автомобіль кольору хрому, з електричною трансмісією, продовгуватими боковими вікнами та петлями на дверцятах раніше? Напевно ні. В порівнянні з концептами електричних автомобілів, які були продемонстровані раніше, POP має зовсім інші риси.

«Ми хотіли, щоб цей автомобіль поводив себе як вільне ядро, як дикий атом.»    Гарячий потік Гіламе миттєво переривається Шрайєром: «POP не вказує на стиль наступного покоління автомобілів, проте виглядає як гість з далекого майбутнього. Тут є маса нових принад, наприклад графіка бокових вікон у вигляді підпису, унікальна, зі своїм власним характером.»

Звичайно ж, POP має ті унікальні та незвичні риси, які роблять його тим, ким він є.  Вражаючий дизайн бокових вікон, високотехнологічне відчуття точкового растру радіатора та задніх ліхтарів, скляний дах по всій довжині і спрощений, простий вигляд коліс – все вказує на натхнення, яке надійшло до автомобільного світу ззовні.
 
«Багато з факторів, які вплинули на дизайн, не мали відношення до автомобілів. Ми були націлені на легкі, аеродинамічні речі, такі як планери та високошвидкісні велосипеди. Ми розуміли, що автомобільний світ не надихає нас на досягнення того, чого ми хотіли досягти», - пояснює Гіламе.

Kia POP

KIa POP

Kia POP

Kia POP

Далі француз захоплено описує як голови передніх пасажирів прекрасно видніються в еліпсах центральних вікон; як світиться вночі фірмовий знак КІА  - облицювання радіатора в формі носа тигра; розповідає про виступи на верхніх кутах дверей, які взагалі-то є камерами заднього огляду і які передають зображення на маленькі екрани в салоні.

Далі кіномеханік натискає кнопку і «відкриває» одну з передніх дверей віртуального POP, щоб продемонструвати найвизначніший інтер’єр. «Зовнішня та внутрішня частини завжди розробляються разом. Спочатку ми хотіли переконатись, що пасажири матимуть чудовий огляд подібно до огляду в гелікоптері», - збуджено резюмує Гіламе.

«Сидіння розроблені щоб створювати враження неавтомобільних. Вони дуже чисті, дуже прості, майже як предмети інтер’єру. Передня лавка вирізьблена, з цікавими, плавними лініями, і, оскільки це електричний автомобіль без двигуна внутрішнього згоряння, ми змогли відсунути вогняний захист далі вперед», - пояснює він.

Заднє сидіння розташовано на куті зміщення зі стороною заднього пасажира, через кабіну до водійської передньої стійки. Ця річ складається з двох частин з базою, яка складається, коли непотрібна, а спинка та підголівник інтегровані в основну частину. Як результат – вдосталь місця для ніг для автомобіля завширшки 1,740 мм, з колісною базою в 2,055 мм.

Kia POP

Kia POP

Як щодо фіолетової кольорової схеми? «Ми хотіли лише один колір, щоб створити спокійне та мирне середовище, тож всередині маємо відчуття чистоти. Коли ми працювали над ним, ми проглядали зображення кабіни космічного корабля – вона була така чиста та виглядала як капсула, подібно  до кокона – це сильно вплинуло на дизайн», - розповідає Гіламе.

Якщо говорити на предмет космічної подорожі, то POP має риси інтер’єру, які дозволили б автомобілю «почуватись своїм» серед космічних кораблів. На маленькому шматку органічного скла спереду керма знаходиться прозорий органічний світлодіодний дисплей, який показує спідометр, рівень заряду батареї, та інші основні дані коли автомобіль рухається.

«Ми гадали, що є ще багато речей для контакту водія з автомобілем – які дозволяють  виділитись. Згаданий дисплей має багато переваг перед нинішнім поколінням дисплеїв типу «хед-ап» хоча б тому, що він не потребує прожектора, який займає місце і чимало важить. А цей дисплей – це майбутнє.»

Далі Гіламе показує направо від керма  до вирізьбленої, хромованої панелі приладів. Вмонтована тут, вона є свідоцтвом революційного розміщення другорядних дисплеїв. «Нас використовують для демонстрації цих «занадто технологічних» дисплеїв, з великою кількістю кнопок та перемикачів. В POP всього одна кнопка. Все інше (аудіо, супутникова навігація, клімат-контроль, тощо) контролюється за допомогою анімованого тач-скріну. Крапкова анімація створює відчуття додаткового комфорту для водія», - пояснює він. 

Kia POP

Kia POP

Завдяки вражаючому вигляду та інтригуючим індивідуальним особливостям, легко забути, що POP є фактично повністю електричним, автомобілем з нульовим рівнем викидів з двигуном у 50кВ та 190 Нм та зарядом батареї, якого вистачає на 160 км. Він оснащений високоефективними, компактними літій-полімерними гелевими батареями та повністю заряджається протягом всього 6 годин.

На секунду Гіламе зупиняється, зосереджено вглядаючись в 3D зображення перед собою: «Знаєш, я маю таку картину в голові: POP стоїть на світлофорі в Парижі в години пік, з усіма цими водіями моторолерів, які стоять та чекають уздовж дороги, з двигунами, які голосно працюють на повні оберти. Потім, коли вмикається зелене світло, POP спокійно рушає без жодного звуку.» 

Ви можете посперечатись з Гіламе, що його вибір бекграунду міста може бути трохи упередженим, який спирається на відновлення його власних згадок. Хай там як, а стильний POP, який уособлює шик, має в собі щось дійсне «паризьке». Він підходить до міста, в якому був зроблений і де відзначить свій міжнародний дебют. Від стилю дизайнерських сидінь до трикольорового екстер’єру, нескладно уявити собі сотні електрокарів POP, якими керують орієнтовані на моду парижани, що їдуть стильними бульварами та вулочками французької столиці.

Теги: Kia, Kia Pop, дизайн, концепт

Читайте также:
АИС запускает национальную программу тест-драйвов на автомобили Ravon
27.04.2017
АИС запускает национальную программу тест-драйвов на автомобили Ravon
УВЛЕКАТЕЛЬНЫЕ ТЕСТ ДРАЙВЫ НА КРОССОВЕРАХ RENAULT НА ВДНХ
16.12.2016
УВЛЕКАТЕЛЬНЫЕ ТЕСТ ДРАЙВЫ НА КРОССОВЕРАХ RENAULT НА ВДНХ
PEUGEOT 2008 TEST-DRIVE FEST – лучший способ провести выходные!
19.10.2016
PEUGEOT 2008 TEST-DRIVE FEST – лучший способ провести выходные!
Бренд Kia приглашает на тест-драйв кроссоверов Sportage и Sorento  в рамках выставки AGROEXPO 2016
30.09.2016
Бренд Kia приглашает на тест-драйв кроссоверов Sportage и Sorento в рамках выставки AGROEXPO 2016
В КИЕВЕ ПРОШЕЛ ВНЕДОРОЖНЫЙ ТЕСТ-ДРАЙВ АВТОМОБИЛЕЙ MITSUBISHI С УЧАСТИЕМ МИРОВОЙ ЛЕГЕНДЫ РАЛЛИ ХИРОШИ МАСУОКА
26.09.2016
В КИЕВЕ ПРОШЕЛ ВНЕДОРОЖНЫЙ ТЕСТ-ДРАЙВ АВТОМОБИЛЕЙ MITSUBISHI С УЧАСТИЕМ МИРОВОЙ ЛЕГЕНДЫ РАЛЛИ ...
Восьмой ежегодный Kia Драйв тур финишировал в Киеве!
22.09.2016
Восьмой ежегодный Kia Драйв тур финишировал в Киеве!
ЛЕГЕНДАРНЫЙ ЯПОНСКИЙ ГОНЩИК ХИРОШИ МАСУОКА ПРОВЕДЕТ В КИЕВЕ ТЕСТ-ДРАЙВ ВНЕДОРОЖНИКА MITSUBISHI PAJERO SPORT
14.09.2016
ЛЕГЕНДАРНЫЙ ЯПОНСКИЙ ГОНЩИК ХИРОШИ МАСУОКА ПРОВЕДЕТ В КИЕВЕ ТЕСТ-ДРАЙВ ВНЕДОРОЖНИКА MITSUBISHI ...
Бренд Kia приглашает киевлян и гостей столицы на Kia Драйв тур 2016!
12.09.2016
Бренд Kia приглашает киевлян и гостей столицы на Kia Драйв тур 2016!
Jaguar - приготовься возбуждать свои ощущения
08.09.2016
Jaguar - приготовься возбуждать свои ощущения
больше новостей »
Комментарии посетителей

Научная фантастика: концепт Mercedes Silver Arrow

Научная фантастика: концепт Mercedes Silver Arrow

Автомобиль, созданный группой передового проектирования компании Mercedes в Северной Америке для LA Design Challenge 2011, является футуристическим гоночным автомобилем, вдохновленным серией W125 30-х годов прошлого века и художественными фильмами в жанре научной фантастики.

Топ-10 мирового рейтинга автопроизводителей

Топ-10 мирового рейтинга автопроизводителей

Самые большие производители автомобилей в мире устроили настоящую гонку ноздря в ноздрю. Представляем Вашему внимания рейтинг ТОП-10 по результатам проданных в 2009 году автомобилей. Известный институт исследования рынка IHS Automotive добавил к нему перспективы компаний до 2015 года.

Neuron Concept: фантастический дизайн автомобиля будущего

Neuron Concept: фантастический дизайн автомобиля будущего

Ян Кеттл, дизайнер из Лондона разработал концепт-идею Neuron Concept, основанную на технологии нейрокомпьютерного интерфейса.

Концепт BMW 8-й серии: виртуальная интерпретация исторического прообраза

Концепт BMW 8-й серии: виртуальная интерпретация исторического прообраза

Ismet Cevik из Турции создал реинтерпретацию BMW 8-й серии, воодушевившись современной стилистикой немецкого премиум-бренда.

Автомобильные новинки 2012 года

Автомобильные новинки 2012 года

В ближайшие 12 месяцев будут представлены многочисленные автомобильные новинки. Вас ожидает многообразие новых агрегатов и растущее количество концептов

Maserati Kubang Concept: итальянцы создают кроссовер

Maserati Kubang Concept: итальянцы создают кроссовер

Kubang Concept был представлен компанией Maserati на недавнем автошоу во Франкфурте и представляет собой будущий кроссовер люкс-класса.

Toyota Fun Vii – автомобиль – хамелеон будущего

Toyota Fun Vii – автомобиль – хамелеон будущего

На выставке Motor Show 2011 в Токио Toyota представила концепт Fun Vii, автомобиль будущего с акцентом на общение и коммуникацию

Saab/Nespresso Concept: автомобиль с ароматом кофе

Saab/Nespresso Concept: автомобиль с ароматом кофе

Вы пытаетесь что-то изобрести? Это очень непросто. Все, что мы видим, со временем становится обычным и мы стремимся в нашем творчестве воспроизвести традиционное окружение. Выйти за рамки стереотипного мышления помогает простой прием - попробуйте объединить вместе два абсолютно несовместимых предмета и посмотрите, что из этого получится.

Mercedes F 125: мультимедийные устройства будущего

Mercedes F 125: мультимедийные устройства будущего

Путешествие автомобилем в 2025 году: концепт F 125 работает на водороде и реагирует на жесты и слова водителя. Эта научная фантастика обещает стать реальностью уже в ближайшем будущем.

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта