KIA POP: гість з майбутнього!

Вся информация про: Kia

Вся информация про: Kia Pop (2010)

По материалам сайта: www.autoexpert.in.ua

Kia POP«Концепт на зразок POP міг надійти лише від нас», - пояснює Грегорі Гіламе, головний дизайнер Kia Europe, сидячи в затемненій аудиторії у Франкфурті, в штаб-квартирі компанії.

«Дизайнери з інших компаній постійно підходять до мене під час автосалонів і кажуть: «Мені б ніколи не дозволили спробувати та довести до розуму щось подібне», і бути в ситуації, коли маєш таку свободу - дійсно чудово.» 

Далі, за кілька сидінь, у своїх фірмових напівзатемнених окулярах сидить його бос, Головний дизайнер КІA, Пітер Шрайєр. Він задумливо киває головою в напівтемряві.

На стіні навпроти них, в повний розмір відображається 3D-проекція наступного вражаючого електричного шоу-кару КІА. Зображення обертається на 360 градусів та переключається між зрізами, кадрами інтер’єру та екстер’єру.  (Сам автомобіль виробляється на абсолютно секретному Паризькому заводі).

«POP прекрасно підходить під наш характер «виклику брендам», - продовжує Гіламе, підходячи до проекції, яка зображує автомобіль збоку.

«Ми намагались перегорнути все в автомобільному світі, щоб ще більше вразити людей.»

Ви можете побачити що він має на увазі. Врешті-решт, чи бачили ви коли-небудь, триметровий тримісний автомобіль кольору хрому, з електричною трансмісією, продовгуватими боковими вікнами та петлями на дверцятах раніше? Напевно ні. В порівнянні з концептами електричних автомобілів, які були продемонстровані раніше, POP має зовсім інші риси.

«Ми хотіли, щоб цей автомобіль поводив себе як вільне ядро, як дикий атом.»    Гарячий потік Гіламе миттєво переривається Шрайєром: «POP не вказує на стиль наступного покоління автомобілів, проте виглядає як гість з далекого майбутнього. Тут є маса нових принад, наприклад графіка бокових вікон у вигляді підпису, унікальна, зі своїм власним характером.»

Звичайно ж, POP має ті унікальні та незвичні риси, які роблять його тим, ким він є.  Вражаючий дизайн бокових вікон, високотехнологічне відчуття точкового растру радіатора та задніх ліхтарів, скляний дах по всій довжині і спрощений, простий вигляд коліс – все вказує на натхнення, яке надійшло до автомобільного світу ззовні.
 
«Багато з факторів, які вплинули на дизайн, не мали відношення до автомобілів. Ми були націлені на легкі, аеродинамічні речі, такі як планери та високошвидкісні велосипеди. Ми розуміли, що автомобільний світ не надихає нас на досягнення того, чого ми хотіли досягти», - пояснює Гіламе.

Kia POP

KIa POP

Kia POP

Kia POP

Далі француз захоплено описує як голови передніх пасажирів прекрасно видніються в еліпсах центральних вікон; як світиться вночі фірмовий знак КІА  - облицювання радіатора в формі носа тигра; розповідає про виступи на верхніх кутах дверей, які взагалі-то є камерами заднього огляду і які передають зображення на маленькі екрани в салоні.

Далі кіномеханік натискає кнопку і «відкриває» одну з передніх дверей віртуального POP, щоб продемонструвати найвизначніший інтер’єр. «Зовнішня та внутрішня частини завжди розробляються разом. Спочатку ми хотіли переконатись, що пасажири матимуть чудовий огляд подібно до огляду в гелікоптері», - збуджено резюмує Гіламе.

«Сидіння розроблені щоб створювати враження неавтомобільних. Вони дуже чисті, дуже прості, майже як предмети інтер’єру. Передня лавка вирізьблена, з цікавими, плавними лініями, і, оскільки це електричний автомобіль без двигуна внутрішнього згоряння, ми змогли відсунути вогняний захист далі вперед», - пояснює він.

Заднє сидіння розташовано на куті зміщення зі стороною заднього пасажира, через кабіну до водійської передньої стійки. Ця річ складається з двох частин з базою, яка складається, коли непотрібна, а спинка та підголівник інтегровані в основну частину. Як результат – вдосталь місця для ніг для автомобіля завширшки 1,740 мм, з колісною базою в 2,055 мм.

Kia POP

Kia POP

Як щодо фіолетової кольорової схеми? «Ми хотіли лише один колір, щоб створити спокійне та мирне середовище, тож всередині маємо відчуття чистоти. Коли ми працювали над ним, ми проглядали зображення кабіни космічного корабля – вона була така чиста та виглядала як капсула, подібно  до кокона – це сильно вплинуло на дизайн», - розповідає Гіламе.

Якщо говорити на предмет космічної подорожі, то POP має риси інтер’єру, які дозволили б автомобілю «почуватись своїм» серед космічних кораблів. На маленькому шматку органічного скла спереду керма знаходиться прозорий органічний світлодіодний дисплей, який показує спідометр, рівень заряду батареї, та інші основні дані коли автомобіль рухається.

«Ми гадали, що є ще багато речей для контакту водія з автомобілем – які дозволяють  виділитись. Згаданий дисплей має багато переваг перед нинішнім поколінням дисплеїв типу «хед-ап» хоча б тому, що він не потребує прожектора, який займає місце і чимало важить. А цей дисплей – це майбутнє.»

Далі Гіламе показує направо від керма  до вирізьбленої, хромованої панелі приладів. Вмонтована тут, вона є свідоцтвом революційного розміщення другорядних дисплеїв. «Нас використовують для демонстрації цих «занадто технологічних» дисплеїв, з великою кількістю кнопок та перемикачів. В POP всього одна кнопка. Все інше (аудіо, супутникова навігація, клімат-контроль, тощо) контролюється за допомогою анімованого тач-скріну. Крапкова анімація створює відчуття додаткового комфорту для водія», - пояснює він. 

Kia POP

Kia POP

Завдяки вражаючому вигляду та інтригуючим індивідуальним особливостям, легко забути, що POP є фактично повністю електричним, автомобілем з нульовим рівнем викидів з двигуном у 50кВ та 190 Нм та зарядом батареї, якого вистачає на 160 км. Він оснащений високоефективними, компактними літій-полімерними гелевими батареями та повністю заряджається протягом всього 6 годин.

На секунду Гіламе зупиняється, зосереджено вглядаючись в 3D зображення перед собою: «Знаєш, я маю таку картину в голові: POP стоїть на світлофорі в Парижі в години пік, з усіма цими водіями моторолерів, які стоять та чекають уздовж дороги, з двигунами, які голосно працюють на повні оберти. Потім, коли вмикається зелене світло, POP спокійно рушає без жодного звуку.» 

Ви можете посперечатись з Гіламе, що його вибір бекграунду міста може бути трохи упередженим, який спирається на відновлення його власних згадок. Хай там як, а стильний POP, який уособлює шик, має в собі щось дійсне «паризьке». Він підходить до міста, в якому був зроблений і де відзначить свій міжнародний дебют. Від стилю дизайнерських сидінь до трикольорового екстер’єру, нескладно уявити собі сотні електрокарів POP, якими керують орієнтовані на моду парижани, що їдуть стильними бульварами та вулочками французької столиці.

Теги: Kia, Kia Pop, дизайн, концепт

Читайте также:
Kia, драйв и рок-н-ролл: в Киеве состоялся ежегодный Kia Драйв Тур!
30.06.2017
Kia, драйв и рок-н-ролл: в Киеве состоялся ежегодный Kia Драйв Тур!
ВНЕДОРОЖНЫЙ ТУР ХИРОШИ МАСУОКА В ПЯТИ ГОРОДАХ УКРАИНЫ НА АВТОМОБИЛЯХ MITSUBISHI
26.06.2017
ВНЕДОРОЖНЫЙ ТУР ХИРОШИ МАСУОКА В ПЯТИ ГОРОДАХ УКРАИНЫ НА АВТОМОБИЛЯХ MITSUBISHI
В Одессе под аккомпанемент группы O.Torvald состоялся первый этап Kia Драйв Тур 2017
20.06.2017
В Одессе под аккомпанемент группы O.Torvald состоялся первый этап Kia Драйв Тур 2017
Kia Драйв Тур 2017 едет в Киев!
19.06.2017
Kia Драйв Тур 2017 едет в Киев!
«Фалькон-Авто» и бренд Kia приглашают одесситов на «Kia Драйв Тур 2017» и невероятный концерт группы O.Torvald
13.06.2017
«Фалькон-Авто» и бренд Kia приглашают одесситов на «Kia Драйв Тур 2017» и невероятный концерт ...
МИРОВАЯ ЛЕГЕНДА РАЛЛИ ПРОВЕДЕТ ВНЕДОРОЖНЫЕ ТЕСТ-ДРАЙВЫ СРАЗУ В ПЯТИ ГОРОДАХ УКРАИНЫ
07.06.2017
МИРОВАЯ ЛЕГЕНДА РАЛЛИ ПРОВЕДЕТ ВНЕДОРОЖНЫЕ ТЕСТ-ДРАЙВЫ СРАЗУ В ПЯТИ ГОРОДАХ УКРАИНЫ
АИС запускает национальную программу тест-драйвов на автомобили Ravon
27.04.2017
АИС запускает национальную программу тест-драйвов на автомобили Ravon
УВЛЕКАТЕЛЬНЫЕ ТЕСТ ДРАЙВЫ НА КРОССОВЕРАХ RENAULT НА ВДНХ
16.12.2016
УВЛЕКАТЕЛЬНЫЕ ТЕСТ ДРАЙВЫ НА КРОССОВЕРАХ RENAULT НА ВДНХ
PEUGEOT 2008 TEST-DRIVE FEST – лучший способ провести выходные!
19.10.2016
PEUGEOT 2008 TEST-DRIVE FEST – лучший способ провести выходные!
больше новостей »
Комментарии посетителей

Научная фантастика: концепт Mercedes Silver Arrow

Научная фантастика: концепт Mercedes Silver Arrow

Автомобиль, созданный группой передового проектирования компании Mercedes в Северной Америке для LA Design Challenge 2011, является футуристическим гоночным автомобилем, вдохновленным серией W125 30-х годов прошлого века и художественными фильмами в жанре научной фантастики.

Топ-10 мирового рейтинга автопроизводителей

Топ-10 мирового рейтинга автопроизводителей

Самые большие производители автомобилей в мире устроили настоящую гонку ноздря в ноздрю. Представляем Вашему внимания рейтинг ТОП-10 по результатам проданных в 2009 году автомобилей. Известный институт исследования рынка IHS Automotive добавил к нему перспективы компаний до 2015 года.

25 лучших автомобилей за всю историю по версии журнала Playboy

25 лучших автомобилей за всю историю по версии журнала Playboy

Известный мужской журнал Playboy составил список 25 самых впечатляющих автомобилей всех времен.

Neuron Concept: фантастический дизайн автомобиля будущего

Neuron Concept: фантастический дизайн автомобиля будущего

Ян Кеттл, дизайнер из Лондона разработал концепт-идею Neuron Concept, основанную на технологии нейрокомпьютерного интерфейса.

Минитест Kia Sorento и Sportage: братья в классовой борьбе

Минитест Kia Sorento и Sportage: братья в классовой борьбе

Sorento и Sportage - две новинки Kia в классе внедорожников. Кто из двух корейцев убедительнее соответствует соотношению цена-качество?

Концепт BMW 8-й серии: виртуальная интерпретация исторического прообраза

Концепт BMW 8-й серии: виртуальная интерпретация исторического прообраза

Ismet Cevik из Турции создал реинтерпретацию BMW 8-й серии, воодушевившись современной стилистикой немецкого премиум-бренда.

Rolls-Royce Jonckheere: как история создает будущее

Rolls-Royce Jonckheere: как история создает будущее

Jonckheere – бельгийская компания, которая в 30-х годах прошлого столетия сделала себе имя благодаря производству специальных кузовов для автомобилей, среди которых был и Rolls-Royce Aerodynamic Coupe.О былых успехах компания решила напомнить с помощью 2-го поколения известного купе.

Концепт брутального внедорожника Citroen Taranis

Концепт брутального внедорожника Citroen Taranis

Дизайнер по имени Пит Норрис (Pete Norris) представил концепт внедорожника Citroen Taranis.

Спортивный Jaguar C-X16 на автошоу в Лос-Анджелесе

Спортивный Jaguar C-X16 на автошоу в Лос-Анджелесе

Для автошоу в Лос-Анджелесе компания Jaguar актуализировала свой концепт C-X16.

Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта