Міжнародний автосалон SIA-2010

Вся информация про: Chery, Chevrolet, Hyundai, Mercedes-Benz, Opel, Renault, Subaru, ВАЗ, ЗАЗ

По материалам сайта: www.autoexpert.in.ua

Автосалон SIA-2010Автосалон SIA відбувається щороку в чітко зазначений термін незалежно від економічної ситуації в країні чи світі. В умовах кризи, щоб зібрати якісну експозицію Національного Мотор Шоу, організаторам доводиться дотувати участь автомобільних компаній в експозиції.

Вперше у виставці беруть участь компанії з Індії, Малайзії, Молдови, Естонії. Вже традиційною є участь експостендів з Китаю, Польщі та Туреччини.

Серед учасників такі відомі автобренди як Mercedes-Benz, Chevrolet, Opel, Hyundai, Kia, Renault, Lada, Groz, Subaru, SsangYong, Chery, Geely, ZAZ, БОГДАН

KIA Venga, HYUNDAI Sonata та ix35, кабріолет Е-класу від Mercedes-Benz, Opel Insignia, Chevrolet Cruze, LADA Priora Coupe, LADA Kalina Sport, вся лінійка нових моделей від Renault – це не повний перелік прем’єр і новинок, які чекають на відвідувачів.

Традиційно на SIA зібрано все, що стосується світу автомобілів, – автозапчастини, шини, автосервісне обладнання, автохімія, автокосметика, автоаксесуари, а також продукція за такими перспективними напрямками в автобізнесі як навігаційні системи. Розмаїття пропозицій представляють компанії «Автоме-ханіка», «AGA Дніпро», «Альянс-А», «Автопром-імпекс», «Вітол», «Полек-Топ», »Європроект», «Лада люкс», «Крон Авто», «Спецавтообладнання», «ХЕНКЕЛЬ», «ХАДО», «ФОРС», «Мотор Спорт», «М-FILTER», «Планета обладнання», «Кінг Компані», »Ліга-транс», «Інтершина», «Шин-шина», »Аероскан», «Навіоніка», «Кармадіджитал», «Івлєв Дистрибьюшн» тощо.

Представлено  на Київському міжнародному автосалоні чимало цікавого і для шанувальників караванінгу та автотуризму, який, до речі, стає все більш популярним в Україні. Учасники експозиції «Караванінг та автотуризм» представлять пересувні будинки на колесах від бюджетних варіантів до надзвичайно вишуканих пропозицій.

Любителі і вболівальники авто звукового спорту зможуть «пройнятися» духом боротьби під час змагань з автозвуку і тюнінгу автомобілів, які проходитимуть в суботу і неділю 29-го і 30-го травня.

Оргкомітет дбає про імідж SIA як сімейного свята і працює для його розвитку. Діти до 12 років у супроводі батьків можуть відвідати автосалон SIA’2010 безкоштовно. Ця новація значно заощадить сімейний бюджет і дасть можливість відвідати виставку більшій кількості молодих сімей у повному складі.

Апогеєм автосалону, як завжди, стане визначення кращого автомобіля SIA’2010. На Церемонії урочистого закриття 30-го травня. Головний Приз »Кришталеве колесо» отримає та модель з представлених у експозиції Мотор Шоу, за яку проголосує найбільша кількість акредитованих представників медіа. Результати рейтингового голосування будуть затверджені на спеціальному засіданні клубу автомобільних журналістів, яке відбудеться на автосалоні. Кількість учасників вже склала понад 400, майже половина з них – іноземні компанії. Австрія, Білорусь, Голландія, Італія, Китай, Литва, Південна Корея, Німеччина, Польща, Росія, США, Туреччина, Франція, Чехія, Японія – ось неповний перелік країн, представники яких беруть участь у виставці.

Загальна площа Мотор Шоу 2010 складає майже 23 000 м2.

Читайте также:
АЛЬЯНС RENAULT-NISSAN РЕАЛИЗОВАЛ В 2015 Г. 8,5 МЛН АВТОМОБИЛЕЙ
10.02.2016
АЛЬЯНС RENAULT-NISSAN РЕАЛИЗОВАЛ В 2015 Г. 8,5 МЛН АВТОМОБИЛЕЙ
Бренд Honda в Украине: новые пути развития
16.04.2015
Бренд Honda в Украине: новые пути развития
Официально - новость о прекращении продаж Opel и Chevrolet  в России не относится к Украине!
19.03.2015
Официально - новость о прекращении продаж Opel и Chevrolet в России не относится к Украине!
Nissan определяет направления развития для усиления своих позиций на европейских рынках
06.03.2015
Nissan определяет направления развития для усиления своих позиций на европейских рынках
Мировые продажи Альянса Renault-Nissan растут пятый год подряд: в 2014 году компания продала почти 8,5 миллионов автомобилей
06.02.2015
Мировые продажи Альянса Renault-Nissan растут пятый год подряд: в 2014 году компания продала ...
Завод KIA Motors в Словакии побил рекорд производства!
22.01.2015
Завод KIA Motors в Словакии побил рекорд производства!
Самые популярные новые и б/у авто в 2014 году по данным OLX
13.01.2015
Самые популярные новые и б/у авто в 2014 году по данным OLX
Mitsubishi Motors и Fiat подписали меморандум  о потенциальном сотрудничестве
19.09.2014
Mitsubishi Motors и Fiat подписали меморандум о потенциальном сотрудничестве
Bosch планирует стать единственным владельцем ZF Lenksysteme
17.09.2014
Bosch планирует стать единственным владельцем ZF Lenksysteme
больше новостей »
Комментарии посетителей
Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта