На придбання Chevrolet AVEO хетчбек діє безвідсотковий лізинг

Вся информация про: Chevrolet

По материалам сайта: www.autoexpert.in.ua

Chevrolet AVEO в лізингУ мережі офіційного дистриб'ютора автомобілів Chevrolet в Україні, компанії «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс», стартувала програма покупки тридверного компактного хетчбека Chevrolet AVEO в лізинг. Головною перевагою запропонованого фінансового продукту є можливість придбати новий автомобіль під 0% річних.

Зараз з'являється все більше фінансових програм та інструментів, які можуть допомогти в покупці нового автомобіля. Але, не дивлячись на кількість, по-справжньому доступних варіантів, що дозволяють стати власником автомобіля, при цьому, не переплачуючи за користування коштами фінансової установи, не так вже й багато. Тому у зв'язку з пожвавленням на автомобільному ринку України, структурні підрозділи Української Автомобільної Корпорації: компанія «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс» спільно з «УКРАВТОЛІЗИНГ» пропонує клієнтам скористатися умовами лізингу, розробленими спеціально під Chevrolet AVEO хетчбек.

Насправді, все нове, це добре забуте старе, і умови лізингу для цієї моделі нагадують добре відому розстрочку. Іншими словами, сплативши початковий внесок, Ви отримуєте автомобіль в користування і розраховуєтесь за нього протягом терміну дії договору лізингу, виплачуючи частину вартості, що залишилася рівними частинами. Початковий внесок включає в себе: аванс, одноразову комісію 3%, компенсацію вартості реєстрації автомобіля в органах ДАІ , страхування КАСКО і страхування ЦВ.

Chevrolet AVEO в лізингОтже, мінімальний розмір авансового платежу при купівлі Chevrolet AVEO за новою лізинговою програмою становить 30% від його вартості, у цьому випадку термін користування коштами лізингової компанії-партнера складає 13 місяців. Другим можливим варіантом придбання тридверного Chevrolet AVEO в лізинг може стати схема, яка передбачає мінімальний авансовий платіж у розмірі 50% від вартості автомобіля і відповідно більш тривалий термін користування коштами компанії-лізингодавця, а саме 24 місяці (від 13 до 24 місяців - за бажанням клієнта ). І в першому і в другому випадку клієнт не згадує про відсоткову ставку, так як вона становить 0% річних. Протягом терміну дії договору лізингу клієнт щомісяця виплачує частину вартості автомобіля, що залишилася, і щомісячну комісію за супровід договору в розмірі 300 грн. Не варто також забувати про те, що клієнт отримує в користування автомобіль, який вже застрахований за програмою «Повне КАСКО» в страховій компанії «Експрес Страхування». А це 100%-а гарантія того, що при настанні страхового випадку, клієнт не залишиться наодинці зі своєю проблемою. Завдяки тому, що страхова компанія входить в структуру Корпорації УкрАВТО, оцінка збитку, перерахування грошей на відновлення і самі роботи з ремонту автомобіля займуть мінімум часу, а роботи будуть виконані на офіційному сервісі висококваліфікованим персоналом.


Chevrolet AVEO в лізингЗараз всім, хто давно хотів придбати автомобіль, головними якостями якого є компактність, функціональність і практичність надається хороша можливість здійснити задумане. Тридверний хетчбек Chevrolet AVEO пропонується за ціною від 84 000 грн., а рівень оснащеності значно перевершує пропозиції можливих конкурентів. AVEO чекає на вас у найближчому дилерському центрі Chevrolet і все, що відділяє вас від покупки - це дорога в автосалон. Подробиці можна дізнатися у продавця-консультанта салону Chevrolet або зателефонувавши за телефоном «гарячої» лінії 0800500233 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Для інформації: 

ТОВ «УкрАвтоЗАЗ-Сервіс» (входить до складу підприємств Корпорації «УкрАВТО») є офіційним дистриб’ютором Chevrolet в Україні з 2003 року. За цей час понад 178 000 автомобілів легендарного бренду Chevrolet знайшли своїх власників в Україні. Дилерська мережа Chevrolet включає 59 дилерських підприємства (169 точок експозиції) по всій Україні.

ТОВ «УКРАВТОЛІЗИНГ» (входить до складу групи підприємств Корпорації «УкрАВТО», є членом Асоціації «Українське об'єднання лізингодавців»). Довідка Державної Комісії з регулювання ринків фінансових послуг України: серія ФЛ № 290 від 06.06.06г.

Читайте также:
Доступный автокредит: Subaru Forester под 0% на 2 года или всего 9% годовых на 36 месяцев
12.04.2017
Доступный автокредит: Subaru Forester под 0% на 2 года или всего 9% годовых на 36 месяцев
Только до 31 декабря автомобили Kia с пакетом «Теплых опций» доступны в кредит по ставке, стремящейся к нулю!
02.12.2016
Только до 31 декабря автомобили Kia с пакетом «Теплых опций» доступны в кредит по ставке, ...
Популярные модели Kia доступны в кредит по ставке,  стремящейся к нулю*!
29.09.2016
Популярные модели Kia доступны в кредит по ставке, стремящейся к нулю*!
PEUGEOT FINANCE запускает программу сервисного обслуживания в кредит
12.09.2016
PEUGEOT FINANCE запускает программу сервисного обслуживания в кредит
НОВЫЕ УСЛОВИЯ КРЕДИТОВАНИЯ ПО ПРОГРАММЕ RENAULT FINANCE
18.03.2015
НОВЫЕ УСЛОВИЯ КРЕДИТОВАНИЯ ПО ПРОГРАММЕ RENAULT FINANCE
Уникальному Citroёn DS5 – уникальный кредит: 0% на 3 года
20.11.2013
Уникальному Citroёn DS5 – уникальный кредит: 0% на 3 года
Citroёn Leasing: запуск новой программы финансирования
07.10.2013
Citroёn Leasing: запуск новой программы финансирования
Яркая осень от «RENAULT»! Новые условия кредитования по программе «RENAULT FINANCE»
03.10.2013
Яркая осень от «RENAULT»! Новые условия кредитования по программе «RENAULT FINANCE»
Chevrolet Niva в кредит без первого взноса!
05.06.2013
Chevrolet Niva в кредит без первого взноса!
больше новостей »
Комментарии посетителей
Вас могут заинтересовать мотоспорт, автомобильный спорт на портале спортивные клубы, а также фитнес клубы Киева.
Использование материалов autoexpert.in.ua разрешается при условии ссылки (для интернет-изданий - гиперссылки) на www.autoexpert.in.ua. Материалы, отмеченные знаком "Реклама" публикуются на правах рекламы.
Разработка сайта